Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Tanıtımını okuduğumda ilgimi çekmedi sen güzel diyorsan Kaya' nın söylediklerinden bazılarını indirdikten sonra indiririm :P ;)

Stay Night pek hoşuna gitmeyebilirde Zero olan iyidir bende daha izlemedim yarın indiricem onu. Zero, Stay Nighttaki olayların nasıl başladığını anlatıyor şimdiden söyleyeyim sonra kafan karışmasın :D Konu olarak ilgi çekici ama o yüzden izlemiştim pişman değilim 2seridede romantizm var bu arada -_-
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

hmm peki shanayla arası ne olacak ? en son hakate onu öldürmeye çalısıyordu oraya kadar izledim :)

Bu arada ben yatıyorum iyi geceler yarın kouyacağım yazdıklarını DearS ı şiddetle öneriyorum her ne kadar aceleyle bitirmiş olsalardı çok güzel bir anime uzaylılarıda sevmeye başladım tabi böyle güzel olurlarsa :P

Animeyle ilgili yazıcaklarını spo içine al izlememiş olanlar olabilir :) Bu arada DearS adlı anime Sora no Otoshimonoya benziyor izlemediysen bak onada :lol:

Mutlu son diyim sen anla işte ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

öneririz black lagoon bak tavsiye ederim

indirilecekler listeme aldım teşekkürler :)

Shakugan No Shana III BİTTİ

Shakugan No Shana S BİTTİ

Sora no Otoshimono BİTTİ

Sora No Otoshimono - Forte BİTTİ

Clannad BİTTİ

shakuhan serirsini çok beğendim her nekadar 3 ü iil başta anlayamadıysamda sonra anladım gayet iyiydi bence :) (Erdem' e yaşattığım zorluklardan dolayı özür dilerim :D )

Sora no Otoshimino insanları bazen kısa çiziyorlar böyle çizgifilm gibi o şekilde basit çizimlerini beğenmedim konusu benim ilgilmi çekti :D (Erdem movie si TürkAnime de çalışmıyor sende varmı ?)

Clannad çok beğeniliyor diye izledim ama benim sıkıcı dediğim animelerdendi :S

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Oooo bizim siyah beyaz korktu galiba :lol:/> neyse ayakashi ile angel beats var bunlar sana göre animeler bularıda izle artık izlediğim animelerden değil izleyeceklerimden söyleyeceğim :D/> anime dayandıramıyoz sana :lol:/>

Angel Beats izledim ayakashi ye bakicam simdi mobildeyim yazarim daha sonra

Sence ben korkmuşmuyumdur slim :P/> another,elfen lied felan izledim onlar korku değilmi :D/> sadece korku beklentilerimi karşılamıyor ask varsa icinde olur ama xD merakla bekliyorum bu arada izleyeğin animelerden bna tavsiye vermeni teskrler...

PS:Break Blade yi izledim cok begendim devamı olsa keşke :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Yok canım şaka yapıyorum korkmadığını biliyorum zaten :D Bu arada bende istiyorum devamı gelsin diye ama sanırım devamı çıkmayacak :unsure:

:D Benim animeler yine azalıyor önerilenleri indirdim rica etsem yenilerini önerin ;) ( En büyük parçayı senden bekliyorum slimjack :P )

Sekirei BİTTİ

Sekirei ~ Pure Engagement BİTTİ

Toaru Majutsu no Index BİTTİ

To Aru Majutsu No Index II BİTTİ

Magi - The Labyrinth of Magic BİTTİ

Busou Renkin BİTTİ

Oda Nobuna no Yabou BİTTİ

slimjack sekirei mükemmeldi tam senden beklendiği gibi bir öneriydi ;) busou renkin (silah simyası) izlemediysen izle ben beğendim başları sıkıcı ama son 10 bölüm felan güzel

Index hep dinle ilgili şeyler var 1. seri çok kötüydü neyseki 2. seri biraz eğlendirdi :)

Oda Nobuna no Yabou eğlenceli güzel bir anime sıkıcı değil devamının çıkmasını çok isterim

NOT : Şuan izlemekte olduğum 5-6 tane anime var sıkılıp yarım bırakıyorum ama sonra devam ediyorum tabikide :D Şimdi Erdem Abi nin önerdiği Fate Stay Night izliyorum gayet güzel bir anime

Herkesten Güzel Anime Önerilerini Bekliyorum !

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne demek kardeşim sen iste yeter :) Senin için özel special koleksiyonumdan seçmeceler sunuyorum ;) ;

1.To love Ru (ecchi-romantizm karışımı :rolleyes: )

2.Ghost In The Shell (bilimkurgu tarzında yalnız movie bu :) )

3.Hyouka (gizem ve macera tarzı dedektiflik gibi işte ama romantizmde var biraz konusundan anladığım kadarıyla :) )

4.DN Angel ( fantastik-komedi-romantizm var buda tam senlik ;) )

Daha çok var böyle şimdilik bunları bir izle elindekileri bitir, sonra gene öneririz yeğen :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.