Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Oooo siyahbeyaz görüşmeyeli bayağı ilerlemişsin animelerde sana da anime dayanmıyor :D tears to tiera'yı önerdim mi bilmiyorum ama onu izlemeni tavsiye ederim birde sana bilimkurgu-aksiyon-romantizm bir arada olan bir anime var onu önereceğim adı heroic age bu ikisini izle kesinlikle ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Samuray tarzı seversen Samurai Champloo iyi bir seridir konusuyla aksiyonuyla vs. + olarak güzel serileri yazıyorum: Katanagatari, Tengen Toppa Gurren-Lagann, Steins; Gate, The Money of Soul and Possibility Control, Durarara, K-project, Brave 10, Sacred Seven, Shakugan no Shana 1-2-3. sezonları, Elfen Lied. Bu kadar yeter sanırım yada daha istediğin olursa bendeki arşivin resimini atayım sana oradan isimlere bakarsın :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

son bölümdeyim sabahtan beri deliler gibi izliyorum dediğin gib 15 ten sonra düzeldi sıkılmadım :D

heroic age de romantizm yok galiba ondan yanaşmadım çok seni bilirsin beni :P

Heroic age'de ilerki bölümlerde romantizm artıyor ama tabi bilimkurgu-aksiyon daha çok neyse gelelim diğer önereceğim animeler :D Ehem.. biri Kaze no Stigma fantastik bir anime ve bunda romantizm daha fazla tabi dramda var biraz :) onun haricinde diğeri welcome to NHK! buda komedi-dram ve birazda romantizm var, ama bunu size daha çok otaku psikolojisini anlamanız açısıdan öneriyorum :) bu animeyi bitirdiğiniz zaman şöyle bi kendinize dönüp bakacaksınız o yüzden Erdem sana öneriyorum bu animeyi ( şşş aramızda başka kimseye önermedim :ph34r: :D ) izleyin mutlaka...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Kaze no Stigmayı izledim diğer 2sine şimdi bakacağım ondan sonrada indirmeye başlayabilirsem başlarım ama kesin izleyeceğim :)

Erdem bir ara Ano Natsu de Matteru bunuda izle gerçekten güzel anime ben çok sevdim gerçi daha 3 bölüm daha var izlemem sonu nasıl merak ediyorum :P

hee bide Kaze no Stigma yı indirmeye başladım slimjack izle dediyse izlemelisin demi :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Siyahbeyaz senin dediğin Ano Natsu de Matteru'ya baktım da konusu pek sarmadı beni ama sanırım izleyeceklerim listemde var diye hatırlıyorum o animeyi yazın boş vaktim daha çok oluyor ozaman bakarım onu diğer animeleri izlerken araya sıkıştırırım :P

Kaze no Stigmayı izledim diğer 2sine şimdi bakacağım ondan sonrada indirmeye başlayabilirsem başlarım ama kesin izleyeceğim :)

Kaze no stigma'yı izlemişsin bile gözüm tuttu seni afferin B) bu arada erdem imzana hayranım hangi animeden o :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Devam et gintamaya devam pişman olmazsın kesinlikle :D Romantik komedi animesi için bir önerim daha var lovely complex onuda geçenlerde bitirdim komedisi ve romantizmi çok sağlam izlemediysen bir bak onada :)

Aaa.. :o benim aklıma gelmemişti o erdem gözümde bir numara daha büyüdün lovely complex de güzeldir şu boyu kısa olan oğlandı demi :D. Gintama'yı biliyorum ama uzun süren animeleri pek izlemiyorum benim arşivci bir yapım olduğu için onlara ayıracak yerimde yok :)

Bu arada siyahbeyaz okadarda değil canım senpai filan daha okadar otaku değilim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.