Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Arkadaşlar merhaba, ben death note ile başladım tamam çok güzeldi, full metal alchemist bitirdim çok güzeldi, fairy tail yarıda bıraktım zevkliydi, yeni bir animeye başlayacağım fakat bulamadım. Ne açtıysam ilk bölümden soğuyorum. Çünkü ben robotlu, aksiyonlu fazla karmaşık patlamalı çook uçuk yaratıklı olayları sevmiyorum. Avatarı bitirdim o kadar huzurluydu ki anlatamam bittiğine çok üzüldüm. O tarzda insana huzur verecek izlerken ana karakterimizle yeni yerler keşfedip arka planların mutluluk yansıtan çizimler olan bir anime önerir misiniz lütfen. Narutoya başliyim dedim ilk bölümde ki o kocaman tilki gibi yaratık soğuttu beni, ergo proxy dedim acayip teknolojik gereksiz bir mekanikleşme ve gri tonları hakim. Birkaç tane daha denedim yok olmadı beğenemedim. Ne olur ne demek istediğimi anlayan birisi varsa yardım etsin. Hani o küçükken pokemonda ash ile birlikte farklı dünyalara girerdik ya arka fonda mavi ve yeşillik hakimdi. Aah ah sesimi duyun :( Mümkünse eski zamanlarda geçsin silahlar gürültüler istemiyorum. Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
4 saat önce, mikaela yazdı:

yanıtın için teşekkürler fakat söylediğin animelerin haricinde önerin var mı ? onları pek sevemedim de :))))

Jormungand önermişim beğenilmemişse başka anime önermem :/

2 saat önce, rickhy yazdı:

Arkadaşlar merhaba, ben death note ile başladım tamam çok güzeldi, full metal alchemist bitirdim çok güzeldi, fairy tail yarıda bıraktım zevkliydi, yeni bir animeye başlayacağım fakat bulamadım. Ne açtıysam ilk bölümden soğuyorum. Çünkü ben robotlu, aksiyonlu fazla karmaşık patlamalı çook uçuk yaratıklı olayları sevmiyorum. Avatarı bitirdim o kadar huzurluydu ki anlatamam bittiğine çok üzüldüm. O tarzda insana huzur verecek izlerken ana karakterimizle yeni yerler keşfedip arka planların mutluluk yansıtan çizimler olan bir anime önerir misiniz lütfen. Narutoya başliyim dedim ilk bölümde ki o kocaman tilki gibi yaratık soğuttu beni, ergo proxy dedim acayip teknolojik gereksiz bir mekanikleşme ve gri tonları hakim. Birkaç tane daha denedim yok olmadı beğenemedim. Ne olur ne demek istediğimi anlayan birisi varsa yardım etsin. Hani o küçükken pokemonda ash ile birlikte farklı dünyalara girerdik ya arka fonda mavi ve yeşillik hakimdi. Aah ah sesimi duyun :( Mümkünse eski zamanlarda geçsin silahlar gürültüler istemiyorum. Teşekkürler.

Senin ilacın HunterxHunter 2011

O olmadı Magi Labyrinth of Magic öneririm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, rickhy yazdı:

Mushishi yi öneririm aksiyon şart değil diyorsan. Ana karakter zorunlu bir durumdan dolayı sürekli dolaşıyor ve Mushi denilen madde ötesi varlıklar ile insanlar arasında düzeni korumaya çalışıyor. İzlediğim en huzur verici animedir.
Fantastic Children Bu anime de huzur verici tarzda fena değil bi konusunu oku istersen
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Bu animede de yeni yerler keşfetme. Aksiyon , fantastik, macera var. Huzur kısmı yok sadece
Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakae... Bu animede harikadır. Japon savunma kuvvetleri başka bir evrene gidip orada üs kuruyor. Mızrak , ok ve ejderhaların moders silahlara karşı mücadelesi var

160 farklı anime izledim aşa yukarı ilk iki yazdığım en huzur vericiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana anime önerebilcek varmı. Tercihen biraz eğlenceli olsun ama şart değil

İzlediğim animeler bunlar https://myanimelist.net/animelist/AlperKs

On 02.11.2016 at 18:00, mikaela yazdı:

arkadaşlar benim soruma öneride bulunacak kimse yok mu .. ? :.((((

Ana karakter kadın ve savaşçı mı olmak zorunda ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, -Alper- yazdı:

Bana anime önerebilcek varmı. Tercihen biraz eğlenceli olsun ama şart değil

İzlediğim animeler bunlar https://myanimelist.net/animelist/AlperKs

Ana karakter kadın ve savaşçı mı olmak zorunda ?

Handa-kun  - Gintama (2015)  - Danshi Koukousei no Nichijou  -Seitokai Yakuindomo -  Himouto! Umaru-chan  -  Hataraku Maou-sama!  -  Avatar(İzlemeni tavsiye ederim hayran olduğum bir seridir)

Eğlence dedin buyur sana eğlenceli seriler izle hepsini :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Black Angel yazdı:

Handa-kun  - Gintama (2015)  - Danshi Koukousei no Nichijou  -Seitokai Yakuindomo -  Himouto! Umaru-chan  -  Hataraku Maou-sama!  -  Avatar(İzlemeni tavsiye ederim hayran olduğum bir seridir)

Eğlence dedin buyur sana eğlenceli seriler izle hepsini :)

seninle tarzımız pek uymuyor galiba

Hataraku Maou , Handa-kun(Barakamon u izledim sarmadı), Himouto bunlara bi bakmıştım pek sevmedim

Gintama ya da daha önce bi başlayım 2 bölüm izledim oda sarmamıştı tekrar bakıcam

Başka anime önerebilcek varsa çok iyi olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20 saat önce, -Alper- yazdı:

seninle tarzımız pek uymuyor galiba

Hataraku Maou , Handa-kun(Barakamon u izledim sarmadı), Himouto bunlara bi bakmıştım pek sevmedim

Gintama ya da daha önce bi başlayım 2 bölüm izledim oda sarmamıştı tekrar bakıcam

Başka anime önerebilcek varsa çok iyi olur

Bu sana saydığım seriler gayet güzel ve eğlenceli nasıl beğenmeden anlamadım ama Gintama ilk bölümleri güzel değil fiil bölüm zaten fakat ilerki bölümleri gerçekten efsane.Gülmekten ağladığım sahneler bile var onu diyeyim sana :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.