Jump to content

Recommended Posts

Banana Fish (izlediğim boy love içeren animeler arasından en beğendiğim. Aksiyonu, dramı vs. gerçekten iyi)

Yuri on Ice (büyük ihtimalle izlemişsindir ama yazıyım dedim)

Given

No. 6 (üsttekilere oranla biraz daha az beğendim ama fena değil)

 

Movie olarak da Doukyuusei olabilir.

Link to post
Share on other sites

öncelikle bu önereceklerimin bir kısmı shounen ai tag'i almasa da aslında verdikleri duygu bazı shounen ai'lardan daha gerçekçi. o zaman;
-Given: profil fotoğrafımdaki çocuğumun bulunduğu animedir. 11 bölüm fakat bir kere duygusuna kapılınca tekrar tekrar izlemek istiyorsun. o yüzden önereceklerimin en en en başında gelir.
-No. 6: shounen ai kategorisinde değil fakat çoğu shounen ai'dan daha gerçekçi.
-Banana Fish: yukarıdaki animede bahsettiğimle aynı. shounen ai belirtisi olması dışında da mükemmel bir anime diyebilirim.

-Hitorijime My Hero: başta nasıl ya diyebilirsin ikilinin durumundan dolayı fakat bazen mantık aramamak gerekir. güzel hoş bir animeydi.

-Yuri on Ice: bir spor animesi ama bir spor animesinden çok daha fazlası :)

-Karneval: shiplemeye müsaitler sdlfhkjksşfad

-Doukyuusei: muhteşem bir shounen ai anime filmi

 

önerilenler birbiriyle aynı olacaktır çünkü shounen ai'da o kadar anime bulunmuyor. üzücü olsa da yapacak bir şey yok sanırım :(

 

Link to post
Share on other sites

Çocuksu bir cıvıklıkta ilişkileri olsun dersen de https://www.turkanime.net/anime/kyou-kara-maou bu var.

 

*Bu arada ilk kez böyle bir tarza bakacaksan Given efsanedir. 2 ana karakterin ilişkisi gerçek hayatla bir nebze tutarlıyken yan karakterler fazla klişedir (karakter babında). Tabii gene de baştan sona klişe dolu olan diğer örneklerinden daha hızlı kabul edilebilir bulacağını düşünüyorum.

Link to post
Share on other sites
 • Amygirl locked this topic
 • Amygirl unlocked and pinned this topic
 • Amygirl unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Content

  • By Misaq
   Merhaba, bir anlık gaza gelerek fansub kurmaya karar verdik, yaoi ve yuri ağırlıklı çeviriler yapmayı düşünüyoruz deneyiminin olması gerekmiyor eğer bizimle çalışmak istersen seni aramızda görmek isteriz... 

   Discord adresimiz: https://discord.gg/YRB9fusxXd
  • By Oxemon
   SHOUJO Aİ SHOUNEN Aİ bunların normal shouju ve normal shonen den farkı ne?
   türleri çok iyi bilmiyorum
  • By betsuurudesu
   Scout Bar 
    
   1. Bölüm: Scout Bar
    
    
   2. Bölüm: Levi
    
    
   3. Bölüm: Yeni
    
    
  • By TheQueenOne
   Öncelikle herkese sıcacık bir merhaba ile başlamak istiyorum. Nasılsınız? İyisinizdir bence, iyi olun çünkü. 
    
   İsmim Ecrin, 22 yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. Türk Halkbilimi bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Genel olarak bakıldığında normal bir insan gibi gözüküyor olsam da, içimde yaşayan farklı insancıklarla hayatıma devam ediyorum. Farklı hallerim ve tavırlarımla yeri gelince çatlak, yeri gelince mazlum, yeri gelince narsist olabilen bir yapıya sahibim. 
   Genellikle çok fazla anime izleyen bir tarafım yoktur ama yaoi dendiği zaman bende akarsular duruyor.  Eminim anlamışsınızdır neyi kastettiğimi ve aranızda benim gibi olanlar da vardır. Herkesle tanışıp kaynaşmayı çok isterim ama benim gibi yaoisever kardeşlerimle tanışmayı daha çok hedefliyorum. Ya aslında bakıldığında yaoi gıybeti yapabileceğim herkese kapım aaardına kadar açıı~k. 
   Ayrıca fanfic yazmak isteyen herkese de göz kırpıştırıyorum. Roleplay için de baaaaayağı bir istekliyim. *-* 
   edit: Bu arada tabiki bütün yaoi serilerini izlemedim öyle bir iddiam yok ama ayrı bir ilgim var. *-*
   Bunlar dışında cosplay ile amatörce uğraşıyorum. Amatör bir müzik geçmişim var ve bunun dışında profesyonel denebilecek düzeyde dans eğitimim var. 
   Buradan tanışacağım ya da tanışmayacağım herkese kucak dolusu seviler, öpücükler. 
  • By Maika
   Herkese Merhaba!  Öncelikle şunu belirtelim; Nippon Galaxy manga ekibinin manga çeviri işinden herhangi bir kazancı yoktur, katılacak olan yeni üyelerin de olmayacaktır. Nippon Galaxy'i, manga fanlarından manga fanlarına, kar gözetmeksizin çeviri yapan bir fan manga çeviri grubudur. 
    Gurubumuz için çevirmen ve editör alımı başlamıştır    Yaoi mangayı seven ve  bu uğurda  vaktini ayırabilen, sorumlulukları yerine getirebilecek ve belirli bir olgunluğa sahip arkadaşlarımızı ekibimize bekliyoruz. Deneyimli ve bizi yarı yolda bırakmayacak olan takım arkadaşları arıyoruz. Çevirmenlik - İyi seviye ingilizce bilmelidir.- Türkçe İmla Kurallarını Bilmelidir.- Sorumluluk Sahibi Biri Olmalıdır. (Bu işi gönüllü yapıyoruz ve belli sorumluluklara sahip olmalı.)- Kolay Ulaşılabilir Olmalıdır.- En azından Haftada 1-2 Bölüm Verebilmelidir.- Yaptığı İşte Dikkatli Olmalı Ve İstenilen Zamanda Görevlerini Yerine Getirebilmelidir.- Takım İşlerinde Verimli Olabilmelidir. Editörlük -İyi seviyede (en azından clone stamp tool kullanmasını bilmesi) Photoshop bilmesi,-Yazıları balonlara iyi ortalaya bilmesi ve font seçimlerini yapabilmesi,-BİRİNCİL GEREKLİLİK DEĞİL – Duruma göre raw mangalarda çalışabilmesi, filtre - levelleme gibi şeyleri bilmesi,-BİRİNCİL GEREKLİLİK DEĞİL – Az da olsa ingilizce bilmelidir.-Kendisine hızlıca ulaşmak istediğimizde, ulaşabileceğimiz bir mail adresi ya da bir ortam belirtmesi,-Kendini ve vaktini bu işe verebilmesi (manga çeviri-edit işi vakit alan bir iştir), haftada en az bir bölüm çıkartabilmesi,-Sorumluluk sahibi ve prensipli olması, editör arkadaşlardan beklediğimiz vasıflar'dır.-En azından Haftada 2-3 Bölüm Verebilmelidir. İletişim Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/yaoiturkey?ref=hl ( Sayfaya msj  atarsanız size en kısa zamanda ulaşırız) Site: http://albinecg.wix.com/nippon-galaxy   
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.