Jump to content

Sword Art Online hakkında düşünceleriniz.

nezuraraka

Önerilen İletiler

masaru, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

diğer harem animelerindeki gibi aptal aptal kimi seçicem diye kararsızlık yaşamıyor . teknik olarak harem olsada ben haremden saymıyorum .

Harem olarak sayılması saçma inşallah sonu Isekai wa Smartphone to Tomo ni

Asekai wa smartpohone animesi gibi olmaz diyorum. Bakalım ne olacak heyecanlıyım bu son yayınlanan bölümden sonra .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bana kalırsa ilk sezonun ilk yarısından sonrası tamamen gereksiz.

Hikaye takıntılıysan başlama. Hikayenin nereye gittiğini umarsamıyorsan kesinlikle başla. İlk sezonun ilk 14 bölümünün diğerlerine göre sağlam olduğu ve 2. sezonun son 10 bölümünün en sıkıcı yerleri o

Asuna yerine Sinon olsa fena mı olurdu :p     Bilmiyorum belki de ALO dışındaki kısımları sevme nedenim: FPS ve MMORPG türünün beni kendine çekmesidir. Alicizationda'da güzel

Posted Images

Bu konu daha önce açılmıştı ve oraya düşüncelerimi yazmıştım.(İnş adminler kovalamaz)

Bence herkesin de belirttiği gibi ilk sezonun ilk yarısı mükemmeldi ama yapımcıların biz bu hikayeyi nasıl sömürüz diyerek hikayeyi berbat etmelerinden dolayı sonraki sezonlar çöp.

Şu en son çıkardıkları altarnatif olan sezonunda sanki biraz toparlıyacaklar dedim ama hazin son.

Son çıkan sezonlar fena değil ama ilk sezonda çitayı çok yükselttikleri için beni tatmin etmiyor.

Spoiler

Birde ana karakteri neden kötürüm bırakırsın arkadaş sırf kirito için izliyoruz zaten kirito yoksa neden izliyeyim ben o sezonu.1 sezonda öyle çöp oldu bildiğin.

Benim düsüncem ilk sezonda 1 2 sevilen karakteri öldürüp oradan devam yürüseydiler sao şu anda çok güzel yerlerde olabilirdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkcası ilk sezon çok güzel ilerliyordu ancak ilerki sezonlarda konsept dışına çıkıldı sword art online kılıcın dışına çıktı ve çok saçmalamaya başladı, hala izlenirmi dersen izlenir ki bende izliyorum ama eski güzelliği maalesef yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir PelikanFaruk

Sword art online animesinin ilk  birkaç sezonunu izledim bence görsellik olarak güzel konusu çok güzel ama bence yetersiz işlenmiş güzel bie metaryali bana kalrısa kötü kullanmışlar 1.sezon izlenebilir bence ama sonraki 2 sezonu izlemesende olur zaman kaybı bence ha diyosanki izleyecek başka animem yok o zaman izle ama bu koca anime eveninde izleyecek anime kalmamasıda biraz zor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Sword art online animesinin ilk  birkaç sezonunu izledim bence görsellik olarak güzel konusu çok güzel ama bence yetersiz işlenmiş güzel bie metaryali bana kalrısa kötü kullanmışlar 1.sezon izlenebilir bence ama sonraki 2 sezonu izlemesende olur zaman kaybı bence ha diyosanki izleyecek başka animem yok o zaman izle ama bu koca anime eveninde izleyecek anime kalmamasıda biraz zor :D

2. sezonu neden sevmediğini merak ediyorum ^-^ senin fikrinde olanlara nedense sorasım geliyor.

"sevmek zorundasın" vb. demiyorum tabii, sadece beklentiler neydi?

Bu arada iyi ki doğmuşsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir PelikanFaruk
908, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

2. sezonu neden sevmediğini merak ediyorum ^-^ senin fikrinde olanlara nedense sorasım geliyor.

"sevmek zorundasın" vb. demiyorum tabii, sadece beklentiler neydi?

Bu arada iyi ki doğmuşsun.

ya kanka şimdi (bunlar tamamen kişisel görüşlerim böyle düşnebilrsiniiz yada düünmeyebilrisiniz :D ) ben 2. sezonu izleyince aklımda canlanan yapım seneryosu şu adamlar demişki biz bi anime yaptık tuttu oyunla ilgiliydi gelin bide 2.sini yapalım diyip yapılmış gibi tabiki çok kötüde demiyorum ama çok daha iyi bir sürü anime var diyorum yani ona ayıracağın zamanda çok daha güzel animeler izleyebilrisin örneğin berserk (bununda sadece ilk sezonu güzel devamını izledim ama sevmedim), steins gate(en sevdğim anime) , Full metal alchemist vb. birçok anime var ona zaman ayarcağına daha iyilerini izleyebilir bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

adamlar demişki biz bi anime yaptık tuttu oyunla ilgiliydi gelin bide 2.sini yapalım

Ben bu düşünceye Alfheim Online kısımlarında vardım.. gerisine kötü diyemem.

PelikanFaruk, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

yani ona ayıracağın zamanda çok daha güzel animeler izleyebilrisin örneğin berserk

Bana göre SAO tapılacak bir anime değil zaten, max 8.2/10 filan vermişimdir.. ama kötülemeyi de gerektirmiyor (.

(berserk listemde var ama yakın zamanda başlar mıyım bilemiyorum.. başlamayı düşündüğüm animeler bersekden önce geliyor. Konusu ne tam olarak?)

Bu arada.. ben buna karışamam tabii ama noktalama kullansan daha güzel olur bence ^-^

Normal şartlarda biri böyle yazsa okumaya pek değer görmem. (Evet, biraz kırıcı ama yalan söylemek istemiyorum .-.)

Yine de, sıklıkla karşılaştığım için bağışıklık kazandığım oluyor (:

En azından.. tanıştığı kişilere bir yerin reklamını yapan tarzda veya "... türü animelerin hastasıyığm.. çok coolum!!" tarzında biri değilsin.

(düşün :d kalite o kadar düşebiliyor)

O bana yeter ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir PelikanFaruk

@908 

908, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu arada.. ben buna karışamam tabii ama noktalama kullansan daha güzel olur bence ^-^

Teşekkür ederim, ama yanlış kullanıp dalga geçildiğim çok oluyor.Noktalama kullanamayı bilmiyorum, yazım kurallarından hiç anlamyorum :'(sınavda bile noktalama işaretlerini yanlış koyuyorum :D  Gerçek hayttada pek konuşamıyorum zaten sesim çok gür ve bazı harflere dilim dönmüyor. Hızlı konuşamıyorum mesela s ve ş aynı cümlede varsa 2sinide s olarak kullanıyorum j 1 den fazla ise z oluyor k lere g dedğimde çok oluyor bağırma diye azar yediğimde çok oluyor halbuki normal konuşuyom ama alıştım artık konuşurken kısıyom sesimi :D

Birde şunu belirteyim ben sao yu izlerken bundan 2 sene falan önce idi. Arkadaşlarım o kadar fazla övdüki çıldıracaktım en son dayanamadım dedim o kadar övülüyorsa birşey vardır bu animede. O sıralarda Steis Gate izliyordum yanlış hatırlamıyosam onu bitirip hemen sao'ya başladım belkide çok büyük umutlarla izlediğim için belkide Steis Gate çok sevip sonraki animedende o kadar güzel olmasını beklediğim için sevemedim bilemiyorum. Bu arada Doğum günümü kutadığn için Teşekkürler ilk kutlayan kişisin <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim, ama yanlış kullanıp dalga geçildiğim çok oluyor.Noktalama kullanamayı bilmiyorum, yazım kurallarından hiç anlamyorum :'(sınavda bile noktalama işaretlerini yanlış koyuyorum :D  Gerçek hayttada pek konuşamıyorum zaten sesim çok gür ve bazı harflere dilim dönmüyor. Hızlı konuşamıyorum mesela s ve ş aynı cümlede varsa 2sinide s olarak kullanıyorum j 1 den fazla ise z oluyor k lere g dedğimde çok oluyor bağırma diye azar yediğimde çok oluyor halbuki normal konuşuyom ama alıştım artık konuşurken kısıyom sesimi :D

Yanlış anlama, ben bunu bi' dert olarak görmüyorum. ^-^ Sadece masum bir öneriydi..

Bundan önceki yazdığım yanıtta, belirttiğim türde biri olmadığın için çok memnunum.

Normal şartlarda ısınamadığım kişilere "foruma  hoş geldin" tarzı yanıtlar yazamıyorum mesela.. 

PelikanFaruk, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Birde şunu belirteyim ben sao yu izlerken bundan 2 sene falan önce idi. Arkadaşlarım o kadar fazla övdüki çıldıracaktım en son dayanamadım dedim o kadar övülüyorsa birşey vardır bu animede. O sıralarda Steis Gate izliyordum yanlış hatırlamıyosam onu bitirip hemen sao'ya başladım belkide çok büyük umutlarla izlediğim için belkide Steis Gate çok sevip sonraki animedende o kadar güzel olmasını beklediğim için sevemedim bilemiyorum.

Bana sorarsan, beklentini hiç bir yapımda yüksek tutma. Dizi/film/anime/kitap vb. fark etmiyor.

Mesela ben Berserk'i henüz izlemedim. Millet seviyor ama ben beklentim düşük bir şekilde başlayacağım.

(Tabi liste biraz kalabalık, ona ne zaman sıra gelir bilemiyorum .-.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.