Jump to content

merhabalar <33

Recommended Posts

Merhaba! Ben Melisa, 10. sınıfım ve yaklaşık 3 yıldır anime izliyorum.Günlerim anime/dizi izleyerek,manga okuyarak ve maalesef ki ders çalışarak geçiyor. Favori animem Hunter x Hunter ya da Neon Genesis Evangelion olabilir. Bu arada bu yazdığım ilk forum jfdghjkgd Aslında birkaç ay öncesinde hesabı açmıştım ama yazmak bugüneymiş.Umarım çok çok iyi geçiniriz,İyi günler <33 arkadaş olmak isterseniz ekleyebilirsiniz,, viofin#0748

Melisa merhaba hoş geldin :thank_you__onion_by_elcerbero:

Bizde de bir Mely(aka Melisa) var ablan olur kendisi :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Forumda  bolca eğlenmeni ve güzel vakitler geçirmeni umuyorum.

Sormak istediğin herhangi bir şey olduğunda sormaktan çekinme artık sen de bizden birisin.

7/24 Muhabbet mek.. pardon dutluğumuza da bekleriz. İyi forumlar:full-onion-head-emoticon:

Spoiler

Merhaba adaşım, aramıza hoşgeldin!

Homhom üstte benden bahsetmiş mekanın linkini de paylaşmış. Herhangi bir sorun olursa çekinmeden sorabilirsin. İyi forumlar. :thank_you__onion_by_elcerbero:

viofinn, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba! Ben Melisa, 10. sınıfım ve yaklaşık 3 yıldır anime izliyorum.Günlerim anime/dizi izleyerek,manga okuyarak ve maalesef ki ders çalışarak geçiyor. Favori animem Hunter x Hunter ya da Neon Genesis Evangelion olabilir. Bu arada bu yazdığım ilk forum jfdghjkgd Aslında birkaç ay öncesinde hesabı açmıştım ama yazmak bugüneymiş.Umarım çok çok iyi geçiniriz,İyi günler <33 arkadaş olmak isterseniz ekleyebilirsiniz,, viofin#0748

Hoş geldin Melisa, muhabbet mekanımıza gelip istediğin gibi muhabbet edebilirsin, onun haricinde bir şey olursa sormaktan çekinme :) Keyifli forumlar.

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.