Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
lovedrizzle

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

Recommended Posts

Yugioh izleyip bu sahnede duygulanmayan yoktur ben ağlıyordum nerdeyse   :D Neyse ki bir film için de olsa 23 Nisan'da Atem geri dönüyor :D  :D  :D

Daha Önce Söylediğim Bir Animeyi Tekrar İzledim Ve Bu Zamana Kadar İzlediğim Bu Kadar Ağır Dram Code Geass Gibi Anime Denk Sayabilirim Kendi Görüşüm Fakat Angel Beats Animesini Sonuna Kadar İzlemeyen Birileri Animeyi Kötülüyor Ya En Sinir Olduğum İnsan Tipleri Az Önce Bitirdim Ve Nefesim Kesildi Ağlamaktan Düşündükçe Gözlerim Doluyor Bu Dram Final Bölümünde Var Fakat Animeyi İzlemeden Direk Finale Geçerseniz Pek Bir Şey Anlamayacağınızı Zannediyorum Başları Komik Olsada İlk İzlediğimde Ne Kadar Saçma Bir Anime Diye 5 Defa Bıraktım Bir Türlü 4. Bölümden Fazlasını İzlemedim Kendimi Zorladım 5.Bölümü İzledim O Sınav Olayında Gerçekten Güldüm İzlemeyenlere Şiddetle Öneriyorum Sonuna Kadar Dayanırsanız Nefesiniz Kesilip Nutkunuz Tutularak Ağlayacağınız Garantisini Veriyorum... 

One Piece'de ağladığım sahneler : 

Kuma'nın Shabody'de tayfayı tek tek tokatlarkenki Luffy'nin tepkisi

Ussopp vs. Luffy

Naruto'da : 

Naruto'nun anası çıkınca bu tilkiyi kontrol edicem diye kendi içinde takıldığı sıralar, o kısımları okurken ağladıydım ya, ey gidi

One Piece'de ağladığım sahneler :

Kuma'nın Shabody'de tayfayı tek tek tokatlarkenki Luffy'nin tepkisi

Ussopp vs. Luffy

Naruto'da :

Naruto'nun anası çıkınca bu tilkiyi kontrol edicem diye kendi içinde takıldığı sıralar, o kısımları okurken ağladıydım ya, ey gidi

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de

tokyo ghoul da

kanekinin kankasıyla kafede karşılaşması ve arkadaşının ölmesi ardından da kanekinin onu kucağında taşıyıp askerlerin ortasına bırakması. yürüken bile ağlatmıştı o sahne .

Tokyo Ghoul özellikle ikinci sezonun son bölümü :(

Guest Esora

Naruto ...

Pes ediom yine spoiler yapamadım

Madara ve Zetsu olayı yazıyım pc geçince devam etçem .s

Kingdom'um o finali neydi öyle ya efsane general efsane bir şekilde öldü.One Piece'deki beyaz sakal gibi :(