Jump to content

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 334
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ukalalık gibi olmasın, tecrübeliyimdir bu konularda :) 1- İlk ve en önemli madde: Kızlara karşı ilgisiz davranacaksın, böylece kızlar seni bir hedef olarak görmeye başlayacak. (Kızlar hemcinsleri ara

"Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin" diyenler ile "Önemli olan dış değil, iç güzelliktir" diyenleri toplayıp cosplay partisi yapalım bence çok kalabalık oluruz :P

Madde 7 hariç hepsi yanlış :)

zevkler ve renkler tartışılmaz sözü vardır buda aynen öyledir herkes farklı kişiliğe sahip genelleme yapmak tamamen yanlış 7. madde cuk diye oturmuş başkası için kendine değiştirme seni olduğun gibi kabul eden biri seni hak edendir. :ph34r:

Kesinlikle katılıyorum. Ancak olduğu gibi olanlarda istana olanlar var bazıları odun gibi olanlar diyim, bence onların birazda kendilerini geliştirmeleri gerekir. Konuyu özetlersek arkadaşlar tipsiz yakışıklı bunlar önemli şeyler değil. Düzgün karakterli ve kibar davranın birde temiz giyinin yani kendinize biraz çeki düzen verin temiz demişken dileriniz ve tırnaklarınızda dahil bunları yapın birde çok fazla utangaç ve çekingen davranmayın rahat olun (cool olun yani :) ). Gerisi sizin kafayapınıza uygun birisini bulmaya kalıyor :). Bir büyüğünüz ve karşı cinsi çok gözlemlemiş birisi olaraktan tavsiyelerime kulak verin derim.

Öhöm,evet kızlar döşü yorgan erkek sevmezler.Bunu rahatça söyleyebilirim.

İyide bu genetik olan birşey erkekler nabsın :P

Kimseye bağlı olmadan rahatım böyle. İnsanlar fark etmiyor ama yalnızlığın kıymeti bilinmiyor.(500 days of Summer)

Senin dediğin gibi yaşadım ben ilk ve orta öğretimim boyunca yalnız takıldım ama en sonunda sende yalnız kalıyorsun ve kimse seni umursamıyor. Bu bir süre sonra sana hüzün ve mutsuzluk veriyor, sosyal çevresi olan insan herdaim enerjik ve mutlu olur bunu unutma :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Senin dediğin gibi yaşadım ben ilk ve orta öğretimim boyunca yalnız takıldım ama en sonunda sende yalnız kalıyorsun ve kimse seni umursamıyor. Bu bir süre sonra sana hüzün ve mutsuzluk veriyor, sosyal çevresi olan insan herdaim enerjik ve mutlu olur bunu unutma :)

Arkadaş ortamı anlamında söylemedim tabiki yalnız takılmak kötü bir şey benim bahsettiğim sevgili durumu içindi .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beyler bayan lar şu an cebinde 2 tl si olan bir üniversite öğrencisiyim :D ama ne biliyim hoşlanmak diyince aslı şu kızların yada erkeklerin bir standartı yoktur herkes ayrı kişilerden hoşlanır yani herkes benim gibi olsaydı alış veriş düşgünü indirim manyağı kızlar sevgili bulamazdı :D herkes gotik ve farklı kişilikli özgün kızlarla çıkardı :D yani ben kısa saçlı ve kişilik olarak biraz dengesiz kızları seviyorum :D

( not : basketbol şortu giye kızlar bilmiyorum ama bana çok çekici gelir ) ahhh ahhh ......

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maço + Güldüren + Zengin <_<

Ahhh ergenler ahhh :D

Arkadaş ortamı anlamında söylemedim tabiki yalnız takılmak kötü bir şey benim bahsettiğim sevgili durumu içindi .

Hmmm.. iyi bari ama sevgilinin yeri çokfarklı inan tamam yakın arkadaşlarınla takılmak çok güzel birşey ama sevgili o başka birşey farklı bir duygu ama aşk olarak adlandırmıyorum tabi ben aşka pek inanmam :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.