Jump to content

Ecchi FC [+18]

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Ben 1 Tane Süper bişe atayım :) Sabaha Minatoya söyleseniz silse ? :D Sanırım silme yetkisi vardı onda olmadı Masqu ya ben yazayım sabah silermisin diğe ? ?

Minato çok aktif değil, suayip abiyi kasirtirmaya gerek yok eger kizarsa fcyi kapatir direk :P

Istersen at 10dk sonra iletiyi editleyerek linki sil ona bisey diyemem hatta merak ettim zaten :P

Masqu yok ya kapamaz :) ben konusurum onlada neyse 10 dk sonra silmek daha iyi fikir  hata 1 anime bölümü izler gelir silerim :D

Upload edip atayım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.8k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ecchi Nedir? Ecchi animeler genellikle seyircinin ilgisini çekecek içerik veya çıplaklık içerir, bazen de her ikisini içerir. Ecchi anime bazen de kinayeler ve cinsel espiriler ile doludur. Ecchi an

Ecchi FC ekibi... Eren'in bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak yeni imzanızı takdim ediyorum  ^_^    

Alın bakalım gençler iş yoğunluğu sebebi ile fazla giremedim foruma biraz fc'ye canlılık getirelim ;)

Posted Images

oha hemen galeriye aldım atar atar silerim puhahahah [emoji23]

:D :D

Hahaha iste ecchi fc gerçek yuzunu simdi gostermeye basladi :P

Yalniz sabaha birsey kalmasin lutfen ;)

Ecchi FC nin bir üyesi değilim :) Arada gelir giderim :) severim burayı ama :) burayada üye olmıyacağım :D

Bu size benden bir armağandı :) ancak bu yazıdan birkaç sanie sonra sileceğim o resmi :)

2-3 arkadaşımız almış en azından arşivine :)

Resmi merak edenler varsa Şu Chatango dan ulaşa bilirler :)  oraya attım hizliresim silene kadar durur orda o resim :D

Fansubun chatangosu

http://ecchikingfansubnet.chatango.com/

Ecchili H..li kalın minna bu günlük benden bukadar uzun bi aradan sonra uğradım ne güzel dir ki bir yarışmaya denk geldim ve birçok arkadaşımızın uraşlarını gördüm :)

Hepsini gönülden tebrik ediyorum ve daha çok gelişmeleri dileğimle :)

Note : Buranın Sohbeti bir başka güzel ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir etkinlik kaçırmışım :D sağlık olsun :D senelerdir görüşmediğim kuzenle yaptığım muhbbet daha eğlenceliydi :D hatta çok hoş bir kız etkileme/tavlama şekli öğrendim onuda söyliyim  :LTkJN9u:  B) "kızları etkilemek için Akrep besliyor (tabi sadece etkilemek için değil cidden seviyor hayvanları )" çok garip bir taktik :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir etkinlik kaçırmışım :D sağlık olsun :D senelerdir görüşmediğim kuzenle yaptığım muhbbet daha eğlenceliydi :D hatta çok hoş bir kız etkileme/tavlama şekli öğrendim onuda söyliyim :LTkJN9u: B) "kızları etkilemek için Akrep besliyor (tabi sadece etkilemek için değil cidden seviyor hayvanları )" çok garip bir taktik :D

akrep mi iyimiş ama bende daha iyisi var bir papağan alcam [emoji1]kızlar kuşları her zaman sever özellikle renkli olanları [emoji1]
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.