Jump to content

Ecchi FC [+18]

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.8k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ecchi Nedir? Ecchi animeler genellikle seyircinin ilgisini çekecek içerik veya çıplaklık içerir, bazen de her ikisini içerir. Ecchi anime bazen de kinayeler ve cinsel espiriler ile doludur. Ecchi an

Ecchi FC ekibi... Eren'in bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak yeni imzanızı takdim ediyorum  ^_^    

Alın bakalım gençler iş yoğunluğu sebebi ile fazla giremedim foruma biraz fc'ye canlılık getirelim ;)

Posted Images

kara büyücü ortadaki pembe saçlı ve sondaki süper bunlar ya bu arada Pc de neden öyle şeyler yüklüyon ki

resim sınırı var hepsini birden yükleyemiyorum yükleyeceğim zaman tek tek geri aramaktansa pcye indirip depolamak ve daha sonra paylaşmak daha mantıklı :)

aşırıya kaçıyorum gibime geliyor ama :D

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

resim sınırı var hepsini birden yükleyemiyorum yükleyeceğim zaman tek tek geri aramaktansa pcye indirip depolamak ve daha sonra paylaşmak daha mantıklı :)

aşırıya kaçıyorum gibime geliyor ama :D

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Böyle resimler sağlığa zararlı :D devamını bekliyorum ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

erkekler için ayrı ecchi konusu açılsın görünce bi fena hissettim kendimi

Biz de sizin resimleri görüyoz napak yani hayat mı bu şimdi :( Gerçi ben bakmamaya çalışıyorum. -_-

Ihmmmm çok resme gerek yok zaten

Var, var. :ph34r:

hobaa ben şimdi gördüm bunları zaten lolicon aşkımın kaynağı Tsukiko, lolicanım benim animede de çok sevimli duruşları pozları falan var, bayılıyorum

edit: imzam gelsin yani daha ne diyim ki

edit2: Ezgiiiieeeeaaaağğğ neyse ki bazı resimler açılmıyor, az kalsın aşırı yüklenme yaşıyordum

Tüh ya tangalı Bleach erkeklerini görmedin mi şimdi ? Hani herkes arkasını dönmüş ? Onlar asıl bombalardı adasdaas.

sondaki kız benim başka kapıya Resmi ekleyen

şu resimleri bir an önce paylaşıp pcden silmek istiyorum

Bu iletiyi resimler için beğenmedim, bakmadım zaten. Şu ifade çok hoşuma gitti. :D Çalıyorum. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet kimse yazmıyor kinoshita kinoshita time

Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen

Benim anlamadığım bir şey var şimdi erkek-erkek-->yaoi kız-kız-->yuri ise hideyoshi-kız veya hideyoshi-erkek ne oluyor o zaman ???? birisi açıklasın. Ve bu arada hideyoshi ile ikizinin arasındaki farkı söyleyeyim hideyoshi sürekli iki adet toka takıyor. ve hideyoshi'nin cinsiyeti hideyoshi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.