Jump to content

Ecchi FC [+18]

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.8k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ecchi Nedir? Ecchi animeler genellikle seyircinin ilgisini çekecek içerik veya çıplaklık içerir, bazen de her ikisini içerir. Ecchi anime bazen de kinayeler ve cinsel espiriler ile doludur. Ecchi an

Ecchi FC ekibi... Eren'in bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak yeni imzanızı takdim ediyorum  ^_^    

Alın bakalım gençler iş yoğunluğu sebebi ile fazla giremedim foruma biraz fc'ye canlılık getirelim ;)

Posted Images

sadaece bir şeyi merak ediyorum ne fışkırtıt tamam anlıyorum o şeyi değilde ne fışkırtıyo bu böyle bir özellik var mı ki onlarda :D

Valla öyle bir kızın elinde ne olsa öyle güzel bir şekilde ovalandıktan sonra fışkırtır :D neyse şaka bir yana tabiki yok öyle birşey animede öyle yapmışlar okadar ;) Ayrıca onların deniz hıyarı dediği şey sanırım bizim bildiğimiz deniz süngeri olsa gerek ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eveeeett... saygı değer ecchi üyesi kardeşlerim geçenlerde free word arkadaşımızın göstermiş olduğu onigiri adlı oyunu indirmiş ve oynamış bulunmaktayım. Başlar başlamaz çok keyif aldığımı söylemeliyim oyunda kendimi bir animenin içindeymişim gibi hissettim hemde biraz ecchi türü bir anime :D oyun içinden birkaç resim koyuyorum arkadaşlar ha bu arada oyun boyutu 3.5gb haberiniz olsun ;)

Bo9lDL.png
Gb1LR3.jpg
Arkdamda ki pembe saçlı kız imparatorluk prensesi onu oyunun başında kurtardıktan sonra peşime takıldı :D
M9lqJ9.jpg
Bu da imparatorluk koruyucusu yada gardiyan gibi bişey prensesin yanında beni görünce ilk saldırmaya kalktı ama prensesim durumu açıklayınca paçayı kurtardık :wub:
EQEvJB.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eveeeett... saygı değer ecchi üyesi kardeşlerim geçenlerde free word arkadaşımızın göstermiş olduğu onigiri adlı oyunu indirmiş ve oynamış bulunmaktayım. Başlar başlamaz çok keyif aldığımı söylemeliyim oyunda kendimi bir animenin içindeymişim gibi hissettim hemde biraz ecchi türü bir anime :D oyun içinden birkaç resim koyuyorum arkadaşlar ha bu arada oyun boyutu 3.5gb haberiniz olsun ;)

Bo9lDL.png

Gb1LR3.jpg

Arkdamda ki pembe saçlı kız imparatorluk prensesi onu oyunun başında kurtardıktan sonra peşime takıldı :D

M9lqJ9.jpg

Bu da imparatorluk koruyucusu yada gardiyan gibi bişey prensesin yanında beni görünce ilk saldırmaya kalktı ama prensesim durumu açıklayınca paçayı kurtardık :wub:

EQEvJB.jpg

İngilizcem olsaydı direk indirirdim  :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İngilizcem olsaydı direk indirirdim  :(

:wacko: İngilizcenin çok iyi olmasına gerek yok sonuçta çoğu online oyun ingilizce diğerleri gibi oynarsın benimde fazla yok ingilizcem zaten ama çat pat idare eder bir ingilizcem var birazda google translate ile çözüyom işi :D Böyle bir oyunun ingiizce versiyonu olduğu için dua et genelde bu tür oyunlar zor bulunur ingilizce versiyonu ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:wacko: İngilizcenin çok iyi olmasına gerek yok sonuçta çoğu online oyun ingilizce diğerleri gibi oynarsın benimde fazla yok ingilizcem zaten ama çat pat idare eder bir ingilizcem var birazda google translate ile çözüyom işi :D Böyle bir oyunun ingiizce versiyonu olduğu için dua et genelde bu tür oyunlar zor bulunur ingilizce versiyonu ^_^

Ne biliyim görevler , diyologlar falan olur yapamam sonra sinirlenirim o yüzden yani yoksa yüklicem direk yardımcı falan olursan başlarım ama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşsizlik midir tilkinin dönüp dolaştığı yer gene kürkçü dükkanı olduğundan mıdır bilmem ama ecchi izlemeye son hız devam ediyorum. Şimdi gececilerde doldurur buraları diyerekten...

Abi yosuga no Sora direkt hentai olmasa bayağı güzel farklı hikayeleri var ya...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşsizlik midir tilkinin dönüp dolaştığı yer gene kürkçü dükkanı olduğundan mıdır bilmem ama ecchi izlemeye son hız devam ediyorum. Şimdi gececilerde doldurur buraları diyerekten...

Abi yosuga no Sora direkt hentai olmasa bayağı güzel farklı hikayeleri var ya...

ben onu izlicem de direk harbi sansürlü (bulanıklaştırma değil ) böyle tam göstermeden mi ya hangi bölümleri öyle asdfg 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.