Jump to content

Ecchi FC [+18]

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.8k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ecchi Nedir? Ecchi animeler genellikle seyircinin ilgisini çekecek içerik veya çıplaklık içerir, bazen de her ikisini içerir. Ecchi anime bazen de kinayeler ve cinsel espiriler ile doludur. Ecchi an

Ecchi FC ekibi... Eren'in bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak yeni imzanızı takdim ediyorum  ^_^    

Alın bakalım gençler iş yoğunluğu sebebi ile fazla giremedim foruma biraz fc'ye canlılık getirelim ;)

Posted Images

Ya arkadaşlar konuyu cevapla kısmından alıntı yada yorum yapamıyorum. Sizde de var mı böyle bir sıkıntı?? Birde sadece bizim ecchi fc'de böyle birşey farkettim  :huh:

Edit: Barış kardeşim o linki atarken kullandığın parmaklarını öpeyim ben :lol:  O cihazı nerden alabiliriz yaa.. Bende istiyorumm..  :D Bu arada tmmdır arkadaşlar şimdi düzeldi sanırım :)

Son olarak üyelik isteyen arkadaşlarıma şunu söylemek istiyorum başkanımız yaza kadar forumda yok. Bu nedenle yaza kadar bekleyeceksiniz maalesef üni. sınavları sebebiyle ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya arkadaşlar konuyu cevapla kısmından alıntı yada yorum yapamıyorum. Sizde de var mı böyle bir sıkıntı?? Birde sadece bizim ecchi fc'de böyle birşey farkettim  :huh:

Edit: Barış kardeşim o linki atarken kullandığın parmaklarını öpeyim ben :lol:  O cihazı nerden alabiliriz yaa.. Bende istiyorumm..  :D Bu arada tmmdır arkadaşlar şimdi düzeldi sanırım :)

Son olarak üyelik isteyen arkadaşlarıma şunu söylemek istiyorum başkanımız yaza kadar forumda yok. Bu nedenle yaza kadar bekleyeceksiniz maalesef üni. sınavları sebebiyle ;)

ocolus rift ismi. geleceğin teknolojisi denilen, swort art online dünyasına doğru atılan ilk adım gibi düşünebilirsin :D şimdi spoiler'a bi link koyuyorum 16+ bir video küçükler izlemesin açık bi sahne yok ama yinede izlemeyin siz :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ocolus rift ismi. geleceğin teknolojisi denilen, swort art online dünyasına doğru atılan ilk adım gibi düşünebilirsin :D şimdi spoiler'a bi link koyuyorum 16+ bir video küçükler izlemesin açık bi sahne yok ama yinede izlemeyin siz :D

Bencede küçükler izlemesin :D Kesinlikle nervegear'a artık yaklaştık gibi. 3 boyutlu görüntüyü hallettik gibi hissiyatıda gerçekleştirebilirsek bu iş olur  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

SA minna geçerken klasik uramalar vol kaç hatırlamıyorum :D 

Bu arada :D 3d Ecchi ..vb takmışsınız anladım :) dah daha iyisizaten yapıldı :D 

3d Se(k) .  Villa 2 adlı pc oyununda :) his dahil birçok özelik var :) tabi ekipman almanız gerekiyor :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Pek Etkinlik Olmuyor Yada Ben Görmüyorum...

Yaza görürsünüz etkinliği.. Buralar nasıl canlanıyor ozaman görürsünüz ;)

Neyse DxD'nin 3.sezonu gelmiş eyy fc üyeleri daha ne yatıp durursunuz!!! DxD gibi bizimde born yapmamız lazımdır artık :D Kış uykusundan uyanın eyy üyeler!!! ;)

Uykularınızı açmak adına açılışı DxD ile yapıyorum.. :)

JYY8kW.jpg

Düşündümde sadece bu uykumuzu açmaya yetmezbiraz daha resim atayım dedim :D

a558GR.jpg

zAAOJB.jpg

7kkW6m.png

Asuna severlere gelsin buda ;)

Amm8zX.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.