Jump to content

Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri

Amygirl

Önerilen İletiler

Uchiha_n o bölüme ölmüştüm ben :)

Sho ile kyoko ren ile kyokodan çok daha uyumlu.Kavga edişleri olsun,zıtlıklarına rağmen birbirleriyle anlabilmeleri ve birbirlerini anlayabilmeleri .. :)

Bu ikiliden daha çok sevdiğim kimse yok :)

bak gördün mü şimdi yaptığını mangasını okuyasım geldi güncele de yetişmek istemiyorum :P :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir de böyle bir konu olsun yaw :D şimdi sıralayamadım ama aklıma ilk gelenler bunlar: Babacığımız Namikaze Minato :D Usui Takumi tabi ki de :D Hakuouki'den Saito :D Ve Seba

Ohoo çok var hepsini yazamayacağım malesef :D İlk olarak Pain yani Yahiko :D Sonra valla Kuroko no Basket'deki tüm erkekler diyim :lol: Ama özellikle Kise ve Aomine :D Death Note Matt

,bunlar erkek miy miş ?? :o

Posted Images

sho nun yaptigi o kadar pislikce ki anlatamam ki siz de biliyorsunuz ama bence sho bin pisman olsa da kyoko ile birlikte mutlu olsalar iste benim istedigim son olur ama oyle olacagini hiic sanmiyorum..

spoilerr

telefondan giriyorum buton yapamayagim manga spoilerrrr

kyokonun ilk opucugunu calisi harikaydi shonun hic unutamiyorum o sahneyi :D

bu arada benim sho da gozum yok bayanlar sizin olsun .. gintoki oyar valla :D

Öyle bi bölümmü var ya inanmıyorum O.o mangada dimi kaçıncı chapter ? (Bu arda bende sho-kyokocuyum rene ölüm ! B) )

Uchiha_n o bölüme ölmüştüm ben :)/> Sho ile kyoko ren ile kyokodan çok daha uyumlu.Kavga edişleri olsun,zıtlıklarına rağmen birbirleriyle anlabilmeleri ve birbirlerini anlayabilmeleri .. :)/> Bu ikiliden daha çok sevdiğim kimse yok :)/>

Sana yüzde bin beşyüz katılıyorum :D O ikisinin zıtlıkları diyalogları beni benden alıyor en çok onlara gülüyorum zaten :D Hatta animede en sevdiğim bölüm kyokonun fuwanın klibinde oynadığı bölümdür 4-5 kez izlemşimdir :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anam ne mutlu oldum ki yalnız değilmişim :D diyodum bi ben miyim la sho-kyoko cu :D

139 dan başlıyor sanırsam :) aayy yok yok dayanamayacağım başlayacağım ben tekrardan :D kaç defa okumuştum o bölümleri :D sevgililer günü :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anam ne mutlu oldum ki yalnız değilmişim :D diyodum bi ben miyim la sho-kyoko cu :D

139 dan başlıyor sanırsam :) aayy yok yok dayanamayacağım başlayacağım ben tekrardan :D kaç defa okumuştum o bölümleri :D sevgililer günü :wub:

Aynen aynen bende çok mutluyum şu an renciler çok fazlalar kendimi çok yalnız hissediyodum :( Ya ya ama o bölümler daha türkçeye çevrilmediki.....ben ingilizce bilmiyorum ki...E ben ölim o zaman.....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bence reni sen al kyokoda fuwaya kalsın çok yakışmışsınız :D

Teşekkürler B) aslında gizli kalmasını istiyordu işte aktör milleti fazla göz önünde olmak istemiyor B) ama Türkiye'deki fun kulübü başkanı olarak el atmalıydım olaya :P :D

Tabi ki benim B) o kız başka kim olacak :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.