Jump to content

Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Saçlarını mı boyattın Emel tanıyamadım bir an için :D

Yooo her şeyim doğaldır B) ışık biraz tepeden vurmuş ondan açık görünüyor :P :D :D tepede 190 cm boyunda bir güneş olunca :wub:

Benden iyi aşk adamı olur yaa :D şiir gibi konuşuyorum B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir de böyle bir konu olsun yaw :D şimdi sıralayamadım ama aklıma ilk gelenler bunlar: Babacığımız Namikaze Minato :D Usui Takumi tabi ki de :D Hakuouki'den Saito :D Ve Seba

Ohoo çok var hepsini yazamayacağım malesef :D İlk olarak Pain yani Yahiko :D Sonra valla Kuroko no Basket'deki tüm erkekler diyim :lol: Ama özellikle Kise ve Aomine :D Death Note Matt

,bunlar erkek miy miş ?? :o

Posted Images

Yooo her şeyim doğaldır B) ışık biraz tepeden vurmuş ondan açık görünüyor :P :D :D tepede 190 cm boyunda bir güneş olunca :wub:

Benden iyi aşk adamı olur yaa :D şiir gibi konuşuyorum B)

Aşk adamı...Şiir gibi konuşmak...

Seni fazla zorlamadan kaçıyorum ...

Burası bana göre değil :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben severim böyle tatlı spoiler ları aslında insana okuma şevki veriyo neyse susuyorum tamam :P :D bu arada son bölümleri de okudum ümidim yoktu zaten de şu an anladım ki cidden yok :( hikaye ye bakıldığında zaten renle olması daha olası gibi gözüküyor neyse ya ..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben severim böyle tatlı spoiler ları aslında insana okuma şevki veriyo neyse susuyorum tamam :P :D bu arada son bölümleri de okudum ümidim yoktu zaten de şu an anladım ki cidden yok :( hikaye ye bakıldığında zaten renle olması daha olası gibi gözüküyor neyse ya ..

Ümidini kesme.Ben inanıyorum,çünkü gerek uyumları ve davranışları olsun kyokonun rene davrandığı şekil ile shoya davranma şekli tamamen farklı.Bir insan bir kere aşık olursa ne kadar nefret ederse etsin onu unutamaz.Ren kyoko için daha çok bir abi gibi duruyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ümidini kesme.Ben inanıyorum,çünkü gerek uyumları ve davranışları olsun kyokonun rene davrandığı şekil ile shoya davranma şekli tamamen farklı.Bir insan bir kere aşık olursa ne kadar nefret ederse etsin onu unutamaz.Ren kyoko için daha çok bir abi gibi duruyor.

Dimi dimi ya benim içime de bi umut ışığı doğdu şu an. Umarım dediğin gibi olur :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten manga ve animeyi yapan kişi karakter davranışları belirliyor.Kyokonun shoya davranışlara rene davranışı gibi değil,daha yakın ve samimi.(çocukluk arkadaşları diye demeyin,renden daha iyi anlaşıyorlar ve renin dediği gibi bu bir nevi onların kaderleri.) Rene olan davranışları ise bir üstad veya abi gibi.Ren kyokoya 1 beden değil bir kaç beden büyük,fakat siz ren sırf kyokoya ilgi gösteriyor diye bu ayrıntıyı kaçırıyorsunuz.Bir insan sırf birine çok ilgi gösteriyor diye ikisi birlikte olacak değil ya,bu fazla klişe üzgünüm ama.Ren x kyoko severlerin çoğu zaten renin karizmasına biten kişiler,aşk olayına bakan insanlar değil yani.Herkes değil lütfen bazıları atlamasın olaya,reni o kadar karizmatik buluyorsanız kyokoya kaptırmayın gidin kendiniz alın kardeşim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Zaten manga ve animeyi yapan kişi karakter davranışları belirliyor.Kyokonun shoya davranışlara rene davranışı gibi değil,daha yakın ve samimi.(çocukluk arkadaşları diye demeyin,renden daha iyi anlaşıyorlar ve renin dediği gibi bu bir nevi onların kaderleri.) Rene olan davranışları ise bir üstad veya abi gibi.Ren kyokoya 1 beden değil bir kaç beden büyük,fakat siz ren sırf kyokoya ilgi gösteriyor diye bu ayrıntıyı kaçırıyorsunuz.Bir insan sırf birine çok ilgi gösteriyor diye ikisi birlikte olacak değil ya,bu fazla klişe üzgünüm ama.Ren x kyoko severlerin çoğu zaten renin karizmasına biten kişiler,aşk olayına bakan insanlar değil yani.Herkes değil lütfen bazıları atlamasın olaya,reni o kadar karizmatik buluyorsanız kyokoya kaptırmayın gidin kendiniz alın kardeşim :D

Kimmiş o Ren&Kyoko sevenler saçlarını yolarım onların B) Ren bana aittir :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ben hiçbir zaman Ren&Kyoko cu olmadım ki :D ben sadece Ren'i daha yakışıklı, karizmatik, beyefendi, tatlı, sexy... ehem neyse sapıttım :D işte daha iyi buluyorum :D ben de en çok Sho ve Kyoko'nun sahnelerine gülüyorum hele o boğmaya çalıştığı sahne var ya klip çekiminde kopuyorum oraya :D :D Ben Ren ile Sho nun karşılaştırılmasını istemiyorum sadece :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benimde öyle fanatiği olduğum hatta bu yüzden sizin gibi herkesin tanıyıp yaklaşmayacağı birini sevsem anime karakteri.Of,of :( Dur seçicem bir tane.Usui,diyeceğim ama onu sevmiyorum -_- Sho diyeceğim o kyokonun -_- Kyohei desem oda sunakonun -_- Of yok :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.