Jump to content

Kimi Ni Todoke, kimi ni başka bir şey, ilahi takdir işte.

AdminSlayer
 Share

Recommended Posts

Böyle anime olmaz olsun ya, olm çok ağladım, vallahi çok ağladım ya. O değil anneme rezil oldum. Dağ gibi delikanlı ağlıyor, bırak ya. İzlemeyin tavsiye etmiyorum. Hıçkırıyorum şu an. Su içeyim. Hadi görüşürüz

Edit: Yazdığıma yazacağıma pişman oldum, zaten 4. bölümden sonra suyu çıktı dizinin. Biz de zenci muhabbeti yaptık(lanet olsunlu falan konuşuyoruz). Bu arada Lovely Complex'e başladım. Kafam rahat.

• Forum Admin

Kimi ni Todoke'de mi ağladın :D :D türü romantik komedi değil mi onun yaa ben çok gülmüştüm :D

Ağlamak delikanlılığı bozmaz yaa ;) ama cidden ağlatacak bir anime olarak izlemediysen Clanned After Story'yi izle :D göz yaşlarım hiç durmamıştı :(

• Forum Admin

Durun ya ben çok duygusalım. O Clannad neymiş ki? Gözlerim falan kör olmasın sonra...

Ayrıca gayet duygu yüklü bir anime bence. Neresinde güleyim ben bunun :'(

Aklın yolu bir bak birimiz Clanned birimiz Clanned After Story demişiz :D Kimi ni todoke duygusal bir anime ama o kadar ağlanacak yer yok yaa ki ben acayip sulugözümdür :( örnek Naruto'nun bu haftaki bölümünü izlerken yemek yiyemedim o derece :D

İzlediğim romantik komedilerden en iyisi Lovely Complex'tir izlemediysen bir de onu dene çok güldürür ağlattığı sahneler de olabilir aslında şimdi seni düşününce :huh:

Durun ya ben çok duygusalım. O Clannad neymiş ki? Gözlerim falan kör olmasın sonra...

Ayrıca gayet duygu yüklü bir anime bence. Neresinde güleyim ben bunun :'(

merak ettim bu seriyi bende izleyeceğim :D

ps:clannadı sevmemiş biri olarak duygusuzum ben :D

Aklın yolu bir bak birimiz Clanned birimiz Clanned After Story demişiz :D Kimi ni todoke duygusal bir anime ama o kadar ağlanacak yer yok yaa ki ben acayip sulugözümdür :( örnek Naruto'nun bu haftaki bölümünü izlerken yemek yiyemedim o derece :D

İzlediğim romantik komedilerden en iyisi Lovely Complex'tir izlemediysen bir de onu dene çok güldürür ağlattığı sahneler de olabilir aslında şimdi seni düşününce :huh:

Teşekkürler, listeme aldım. Romantik komedi hastasıyımdır.

Bu arada sağolun yani, şu an animenin zevki falan kalmadı. Sadece güler oldum. Bildiğin komik geliyor şu an :D

Bu arada sağolun yani, şu an animenin zevki falan kalmadı. Sadece güler oldum. Bildiğin komik geliyor şu an :D

zero no tsukaima serisinede bir bak derim oda iyidir daha önce siyahbeyaz adlı arkadaşa önerdim en sevdiği animeler arasına girdi sanırım :D

• Forum Admin

Rica ederim Kimi ni Todoke, Lovely Complex, Kaicho wa Maid Sama ve Itazura na Kiss i romantik komedinin devleri olarak görüyorum :D izlenmeli izletilmeli :D

komik gelmeli bence de tabi ki duygulanacak sahneler olur da hüngür hüngür ağlatacak değil :D ben maalesef bu sulugözlülüğüm yüzünden bazı animeleri birileriyle izleyemiyorum sana diyorum ama bnm de gözyaşı döktüğüm sahneler vardır romantik komedilerde :D

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.