Jump to content

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 95
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

[spoiler]C.C.'nin pala bıyıkları[/spoiler] bu şekilde veya Görsel Editör'de Yazı Tipi'nin solundaki butondan spoiler'ı seçip yapabilirsin.

Merak ettim de hangi animeleri finalleri en çok beğenilmiş :D Anime izlerken finale çok önem veririm ben, çoğu kişi de öyledir heralde. Bişeyler yarım kalınca(High School of the Dead'deki gibi) olmuyo

bence kuroshitsuji nin sonu iyiydi, bide anotherınki bayağı şaşırtıcıydı :D

Akame ga Kill'in Finalini beğenen arkadaşlar neye göre beğendiniz çok merak ediyorum. 

Final bölümünde başrol oyuncu yoktu daha ne olsun beğenmemek için bu yeterde artar bile.

Aoki Densetsu Shoot ve Haikyuu!! güzel biti diyebilirim . :D

Final bölümü bence baya iyiydi. Ana karakterin kim olduğu net değil gerçi ama ana karakter olmasa bile güzel bir final olamaz mı? :D

Ben önceden yazmışım ama dün Akame Ga Kill'in finalini bir daha izleyince kararımı Akame Ga Kill ve Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai 1.sezon olarak değiştirmek istiyorum :D

Edit:Neden iyiydi? Gördüğüm en iyi fightlardan biri olduğu için. Neden iyiydi en sevdiğim ve en cool bulduğum karakterlerden ikisini aynı fightta gördüğüm için ayrıca 

Akame ölmediği için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben Clannad After Story sonunda çok mutlu oldum.. :( Toradora da güzeldi. Angel Beats.. Kaicou wa Maid-sama.. Ouran Host Club.. Şuan farkettim de çoğu romantik. :lol:

Edit: Hepsi de eski. Yeniler güzel yapamıyor mu ne. :D

Shigatsu wa Kimi no Uso'nun finali baya hoşuma gitmişti yenilerden :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Final bölümü bence baya iyiydi. Ana karakterin kim olduğu net değil gerçi ama ana karakter olmasa bile güzel bir final olamaz mı? :D

Ben önceden yazmışım ama dün Akame Ga Kill'in finalini bir daha izleyince kararımı Akame Ga Kill ve Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai 1.sezon olarak değiştirmek istiyorum :D

Edit:Neden iyiydi? Gördüğüm en iyi fightlardan biri olduğu için. Neden iyiydi en sevdiğim ve en cool bulduğum karakterlerden ikisini aynı fightta gördüğüm için ayrıca 

Akame ölmediği için

Bana göre ana karakter Tatsumiydi herşey onun üzerine kurulmuştu neden beğenmedim dersen savaş sahnelerinden felan deği yarı ölü hayatta kalsın yine kalsındı düelloyu kazananda finalde tatsumiyi alıp giderdi . :D Biraz saçma oldu ama şuanki finalinden daha iyi :DŞunuda diyim final bölümünü izlemek istemeiştim bütün bölümler izlenipte final bölümü izlenmezmiymiş. Bana göre final yapmıştı Tarsumi ölünce. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vardır canım yenilerden. İ-izlemedim ama onu ben henüz. :unsure: Bak o da romantik galiba. :lol: Aslında çok var da aklıma öyle çok gelmedi yenilerden de.. :falling-asleep-onion-head-emoti  Barakamon fena değildi.

romantik sanırım ama biraz da romantikten öte, tam anlatamadım :D Barakamon'u da ben izlemedim henüz  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.