Jump to content

2012 En iyi İlk 10 Anime

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

10 Daily Lives of Highschool Boys Tadakuni, Hidenori ve Yoshitake çok yakın üç arkadaştır. Gittikleri lise erkek lisesi olduğundan bunun sıkıntısını yaşamakta ve bundan dolayı karşı cins ile karşı

Another, Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!, BTOOOM!, K-Project, Little Busters! kesinlikle Sword Art Online'ın üstünde olmalıydı. ne bileyim SAO güzel animeydi ama bunların üstünde göremiyorum ne yazık k

one piece sadece aksiyon mu?trollüyor musun kardeş sen beni. 50+ %13 oranında okuyucusu olan %80'i +18 olan bir seriyi aksiyon için mi izlendiğini zanediyorsun. 50 yaşında ki adam zoro kılıç saladı di

Aslında ben 3. izlemediğim için oraya Code; Breaker koyabilirdim diyorum dierlerine gelince hepsi oturmuş yerlerine :) yok şu kötüydü filan Sao da aslında kötü olan tek bir şey vardı o da ensest aşk vardı ne olmuş yani ???? o kısma bakmazsın olur biter. ALO kısmı baya iyiydi o illüzyon büyüsü ile oluşan yaratık gibi .. Sao kısmı elbette daah güzeldi ama Alo ile Sao da karşılaştırılamaz. İkisi bağlı da olsa ikisi de kendi dallarında en iyilerdendirler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında ben 3. izlemediğim için oraya Code; Breaker koyabilirdim diyorum dierlerine gelince hepsi oturmuş yerlerine :) yok şu kötüydü filan Sao da aslında kötü olan tek bir şey vardı o da ensest aşk vardı ne olmuş yani ???? o kısma bakmazsın olur biter. ALO kısmı baya iyiydi o illüzyon büyüsü ile oluşan yaratık gibi .. Sao kısmı elbette daah güzeldi ama Alo ile Sao da karşılaştırılamaz. İkisi bağlı da olsa ikisi de kendi dallarında en iyilerdendirler.

İkisi aynı anime de geçen şeyler. Senin güzel dediğin yerler bana göz boyamak için olan görsel show gibi geliyor.(1-18 yaş arası kişileri coşturmak için olan şeyler)

Hangi dallardan bahsediyorsun. Türü diyorsan fantastik derim. Fantastik alanında sao dan daha iyi yüzlerce efsanevi anime var. Dal dediğin ne ola ki?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşte sword art onliceci gençlik.2012 yazıyor pampa tail nereden çıktı.

İŞTE BUUU!!! SWORD ART ONLİNE HAYT GOÇUM BENİM BE!!! :D ÇOK SEVİNDİM AMA CİDDEN BTOOM!! DAHA ÖNLERDE OLABİLİRDİ HAYT KOÇUM SWORD ART ONLİNE :DD Oralara Bir Yere Fairy Tail Eklense İyi Olurdu Fakat :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşte sword art onliceci gençlik.2012 yazıyor pampa tail nereden çıktı.

Türkçenin içine etmiş, büyük harflerle yazmış. Ne dediği belirsiz. 2012 yılında ft diyor. Saocuların çoğu böyle hele dikatimi çekti saoucu ne kadar yaşıtım ergen varsa, Ft izliyor.

Hacı tama sao fena anime değil izlenebilirliği az var da,bundan öteye geçmeyen sadece fan sayısı fazla olan bir seri. Alacakaranlık neyse sao da odur benim gözümde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bütün liste güzeldi, en aşağıya inene kadar. Bu animelerin hepsini izleyip yorumlayacağım, özellikle Hyouka gel bana gel bana yapıyor bana şu an. Her ne kadar SAO en çok popüler olan anime olsada , asla "En iyi" listesinde 1. sırada olamazdı. Çünkü inanılmaz boşluk ve gereksiz senaryo vardı. Bunları da burada anlatmama gerek yok zaten. Another bir 3. olsaydı iyiydi ama, hayırlısı.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bütün liste güzeldi, en aşağıya inene kadar. Bu animelerin hepsini izleyip yorumlayacağım, özellikle Hyouka gel bana gel bana yapıyor bana şu an. Her ne kadar SAO en çok popüler olan anime olsada , asla "En iyi" listesinde 1. sırada olamazdı. Çünkü inanılmaz boşluk ve gereksiz senaryo vardı. Bunları da burada anlatmama gerek yok zaten. Another bir 3. olsaydı iyiydi ama, hayırlısı.

Another tavsiye eder misin? şu liste de ki animeleri izleyesim gelmedi de.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.