Jump to content

One Piece Neden Sevilmez?

Morgion

Önerilen İletiler

Edit=xfactoria hızlı gidiyorsun yaza gelirsin enies lobye beklerim nasıl bir değişimi olacağını erdem optan sonra seinenlere sardı,baya değişti çocuk. :)

her şeyin başı gantz diyerek konudan çekiliyorum siz takılın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 151
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ya uzun diyipte narutoya bayılıp one piece i sevmeyenin ben aklına yanayım, narutonun ilk 200 bölümü + shippudenin ilk 150 bölümü öyle sıkıcıydı ki ayıla bayıla izledim, ana karakter ezik bir türlü gü

Buraya beni eleştirmeye geldiysen alkış sana diyorum başka bir şey demiyorum. İsteyen istediği animeyi izleyebilir. Ben kendi görüşümü sundum. İster efsane olsun ister olmasın beni orası ilgilendirmiy

Yeri geldiğinde bir gemi için bile duygulandırmayı beceren bi animeye "Çizimlerinden dolayı izleyemem" demeyin ya.  :( Yani benim anlayabileceğim bi durum değil bu. Konunun kalitesini, genişleyebilirl

seinen türünü sadece daha çok kan olayına indirgemeyelim, zaten yanlış olur böyle birşey. bir kere sharingan,rasengan kullanır ve lastik gibi uzarsa karakterler olmaz bu iş, uchiha katliamı kılıç ve yakın dövüş ile olsa olabilirdi, birde üzerine cinsellik serpiştirdim mi freesia,shamo mangaları gibi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Barış Dönmez

Gantz beğenisinde 500 gibi bir rakam varken One Piece 2.700 kişi beğenmiş. Her şekilde One Piece beğenilen bir anime :)

@Gunslinger

Parayla mı veriyorlar derken? Agresifleşmene gerek yok canım çünkü hiç bir açıklama yapmamışsın. Adamlar çok mantıklı cevaplar vermiş animlerin genelinin böyle olduğunu söylemiş sende derine inin göze batıyor gibi bimnemne zıvalamışsın. Bende diyorum ki arkadaşım animelerin özelliği bu mimikleri hareketleri falan fişmanı abartarak veriyorlar buda One Pieceye has bir şey değil. Çok gerçekçi animeler var evet ama bu tarz meselesi eleştirmek istiyorsan bu tarzı eleştir. One Piece beğenilmiyor? Çok komik bir yorum. Neden beğenmiyorsunuz gibi şahsi bir soru değil bu genel olarak olmayan bir şeyi var mış gibi konuşuyorsun buda komik.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Barış Dönmez

Gantz beğenisinde 500 gibi bir rakam varken One Piece 2.700 kişi beğenmiş. Her şekilde One Piece beğenilen bir anime :)

@Gunslinger

Parayla mı veriyorlar derken? Agresifleşmene gerek yok canım çünkü hiç bir açıklama yapmamışsın. Adamlar çok mantıklı cevaplar vermiş animlerin genelinin böyle olduğunu söylemiş sende derine inin göze batıyor gibi bimnemne zıvalamışsın. Bende diyorum ki arkadaşım animelerin özelliği bu mimikleri hareketleri falan fişmanı abartarak veriyorlar buda One Pieceye has bir şey değil. Çok gerçekçi animeler var evet ama bu tarz meselesi eleştirmek istiyorsan bu tarzı eleştir. One Piece beğenilmiyor? Çok komik bir yorum. Neden beğenmiyorsunuz gibi şahsi bir soru değil bu genel olarak olmayan bir şeyi var mış gibi konuşuyorsun buda komik.

Bak kardeşim sinirlenmiyorum sinirlenmeme lazım diyorum ama yetti anime ve manga bilgim senin zirilyon katın kadar adam gibi 2. sayfaya girsen yorumları okusan senin gibi bir arkadaş açıklama yapmıştım. Tek tek hepinize cevap versem işim var benim. Sanane arkadaşım istediğim gibi konu açarım sizin yüzünüzden one piece den de soğuyor insan anti opçu olup çıkacam siteden,bu sitede opu en çok öven benimdir. Gidipte beğeniyle kıyaslama gantz gibi bir seri optan daha iyidir gözümde.(değil ama artık öyle anti opçuyum)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime seviyesi benim zirilyon katıymış güldüm. Gevelemekten başka hiç bir şey yapmıyorsun Benim kastettiğim şeyle alakalı hiç bir cevabın yok. Dediğim şeylerden pek bir şey anladığını da sanmıyorum çocukça sananelere bananelere geçtin bir konu açıyorsun tartışmayı bilmiyorsun bilmiş bilmiş(bir şey bildiğinden de şüpheliyim) beni sinirlendirmeyin gibi ithamlarda bulunuyorsun. Ayrıca Gantz konusu da animeye nasıl baktığını da sormadım Barışın yöneltiği bir sava karşılık verdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Barış Dönmez

ben izlenmede diyorum üst sıralarda, beğenide demiyorum :P ama olumsuz oylarda da birinci sırada en çok izlenenler arasında ^_^ yani çok izlenince illa sevilen olmuyor animeler ;)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime seviyesi benim zirilyon katıymış güldüm. Gevelemekten başka hiç bir şey yapmıyorsun Benim kastettiğim şeyle alakalı hiç bir cevabın yok. Dediğim şeylerden pek bir şey anladığını da sanmıyorum çocukça sananelere bananelere geçtin bir konu açıyorsun tartışmayı bilmiyorsun bilmiş bilmiş(bir şey bildiğinden de şüpheliyim) beni sinirlendirmeyin gibi ithamlarda bulunuyorsun. Ayrıca Gantz konusu da animeye nasıl baktığını da sormadım Barışın yöneltiği bir sava karşılık verdim.

Bak kardeşim senin cevabın var 2.sayfada git oku yeniden yazamam koca yazıyı

edit=dediğini beni tanımadığına veriyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlamak istemeyene bir şey anlatamam.

@Barış

O konuda haklısın izleyicisi yerine beğenisi demeliydim ;)

Kardeşim amacın ne senin senin cevabın var 2. sayfa da anlamak istemezmiş falan bak 100 geçkin seri bitirdim. shoenen seinen mantığını çok iyi bilirim,bizat kendim manga çizerim ekibimle beraber(çizgi roman daha çok) ondan diyorum git 2. sayfaya,burada tartışılan şey başka sizin yüzünden kendimi çizgi film izliyor gibi zanediyorum. Şu bir şeyi eleştirelemez mantığından vaz geçin üsteki adamlar beni deli etmedi de neden seninki deli eti sence?

öncekini de aynı şekilde uyardım burası benim konu beğenmesen yorum yapmazsın gelip burada olay çıkarmazsın. Artık heç kusura bakmayın her böyle gelene kibar olamam. Uyarımı ilk sayfalarda yapmışım nedir bu tabu arkadaş. Amacınız ne sizin,güzelikle git bak diyorum yine gelip atarlanıyor çekiyorum bunları.....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.