Jump to content

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

TasteLess

Önerilen İletiler

Hiç sevmiyorum Hyuna klanını sevmiyorum sanırım ama Neji ayrı Hinata ilerde Sakura ile Narutonun arasına taş koyarsa ekranı yumruklarım

sakura narutoyu sevmiyoki hatta tam bi uyuz naruto onu seviyo o sasukeyi kurtarması için yardım istiyor hinata ise naruto painle savaşırken paini oyaladı ve 9 kuyrugun cakrası cıkınca o cubukmudur nedir onlardan kurtuldu hinata sayesinde diyebilirim yani

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 290
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim qıcık Olduğum Tek Kişi Var Oda İş Yerimdeki Anime Düşmanı Arkadaşım :)

Sakura kadar nefret ettiğim başka karakter yok ölsede kurtulsak valla.

Beni en çıldırtan delirten ve izlerken çıldırtan karakter bleach teki innoue olacak kızdır :D

Posted Images

sakura narutoyu sevmiyoki hatta tam bi uyuz naruto onu seviyo o sasukeyi kurtarması için yardım istiyor hinata ise naruto painle savaşırken paini oyaladı ve 9 kuyrugun cakrası cıkınca o cubukmudur nedir onlardan kurtuldu hinata sayesinde diyebilirim yani

Şimdi ileride ne olacak bilemeyiz ama ben Hinata ile Naruto sevgili olursa animeyi bile bırakabilirim
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu ana kadar izlediğim tüm animelerde Sakura dışında nefret ettiğim ve gıcık olduğum karakter olmadı.Ondan da çok nefret ediyorum zaten. :angry: Naruto yu sevmiyor,düşünmüyor :angry: Eğer finalde Naruto-Sakura olursa asıl ben nasıl hayal kırıklığı yaşarım küfredebilirim hatta :ph34r: Hinata nın nesini sevmiyosun sevilmicek yanı yok ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

School daysdaki tüm karakterler..

Narutodan SAKURA!

Bütün mızmız ağlak ve hep başkaları tarafından kurtarılan kız anime karakterleri.Reverse haremdeki kız karakterlerin hepsi.(Brother conflicteki chi-chan hariç <3 )

Narutodan HİNATA!

Ve iyi kalpli,kahraman olan karakterlerin hepsi.

Ve romantizm animelerindeki kız karakterlerin çoğu..

Kururugi suzaku ve saito ( zero no tsukaimadan.)

Zero no tsukaimadan Tiffania!!!!!!!! Birde Prenses.

Bu kadar sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hadi diğerlerini anladık. :D Nefret etmediklerimi bile anladım da Hinata'yla sorunu olan arkadaşlardan bir açıklama bekliyorum. :D

BynMubo Juvia ve Hinata benim gözümde aynıdır. SEnden hiç beklemezdim bunu. :D

Sevdin mi lafta değil hissederek seven karakterler. Gray ve Naruto için neler yapabilceklerini gördük. İkisi de şirinlik abidesi. E o zaman neden o listede Hinata var merak ettim. :D

Edit: Otae'ye gıcığım.

Otsuu şarkıların ve cümleyi bağlama şeklin iğrenç. "Filin b...u büyük olur." nedir ya? :P

Sougo Kagura'ya sadistlik etme yoksa seni de alırım listeme, ve sadistlerin kraliçesini görürsün bak. :P (Yine de seviyorum bu kişiyi.Sadistlik anca bu kadar yakışır. :D )

Edit: Hepsi de Gintama'daki karakterler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hadi diğerlerini anladık. :D Nefret etmediklerimi bile anladım da Hinata'yla sorunu olan arkadaşlardan bir açıklama bekliyorum. :D

Nereden başlasam bilemedim şimdi (: Şimdi öncelikle şu pskolojik sorundan başlayalım. Naruto serisinden shippuudene kadar psikolojik sorunuyla uğraşan bu kız, Narutoda naruto diye kafayı yemiş bir şekilde Narutoyu koruyacağım! Narutoyu korucağım deyip kahramanlık yapmaya çalışırken her zaman baş belası (Yük) olarak karşımıza çıkması Şu ana kadar 1 bile şeyde bir işe yaramamış (Hiç bir şekilde)) tamamen kendi sorunlarıyla kafa yormuş yoruyor. Bu animede tek işe yaramayan kişi diyebilirim. Sakura gibi ''Naruto taskete'' yerine ne kadar da Narutoyu kurtaracağım diyor olsada hiç bir b*ka yaramamıştır. Güç bakımından da baya geride olan Hinata bu animede tamamen fazlalık. Şimdi gelir derseniz ki Hinata çok iyi kalpli hep yardım etmek istiyor boşverin :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.