Jump to content

Yeni Zangetsu (spoiler içerir)"tahmin"

HUNTER
 Share

Recommended Posts

Mangada bildiğiniz gibi İçhigo artık yeni bir kılıca sahip yeni yeteneklere sahip olacak mı? bankaisi nasıl olacak İçhigo'nun güç olarak ne gibi bir değişiklik olacak teorilerinizi merak ediyorum

Evet Manga bu aralar epey ilerledi. Kubo soruları cevaplıyor resmen yanlız benim zangetsu hakkında düşüncelerim

Bence artık içhigo zangetsuyu shikai olmadan yani kılıcının açılmamaış haliyle görebileceğiz diye düşünüyorum şeklininse pek farklı olacağını sanmıyorum yeni yetenekler olurmu bilmem ama bundan sonra çok daha güçlü olacağı kesin

Guest Leffwn
Quincy güçlerine bir şey olmamıştır aradan "ichigo ben sana Quincy güçlerimi bıraktım bu eşek gibi güçler yetmezse kullanırsın" gibi bir şey denir ichigo da artık bir Quincy olur

Quincy güçlerine bir şey olmamıştır aradan "ichigo ben sana Quincy güçlerimi bıraktım bu eşek gibi güçler yetmezse kullanırsın" gibi bir şey denir ichigo da artık bir Quincy olur

yok yav quincy gücü tamamiyle gidecek hayvanımsı bi güçle aizenle kapışmaya geldiğindedi gibi şekil şemal bi dövüş izlicez

Guest Leffwn

yok yav quincy gücü tamamiyle gidecek hayvanımsı bi güçle aizenle kapışmaya geldiğindedi gibi şekil şemal bi dövüş izlicez

yeter ki haftaya yeni halini görelim, haftalardır konu ichigo bir anda kenpachiye geçmesin zaten her şeyi eşek kadar çiziyor olayın hepsi son sayfada kopuyor

quincy güçlerinin gitmesi mümkün değil. Urahara bir dengeden bahsetmişti, (+)quincy (-)hollow ve (+)fullbringer (-)shinigami zıtlığı. Normalde bunlardan sadece biri oluyorsun. Mesela aynı anda hem quincy hem de hollow olamazsın. Ama iki artı yada iki eksi aynı anda taşınabiliyor, mesela shinigami+hollow gibi. Eğer quincy güçleri kaybolursa 1 artı ve 2 eksi kalacak, dolayısı ile ölecek. Quincy güçleri hollow güçlerini dengede tutuyor.

Bilmem ama Getsuga Quincy'den gelen bir güç olarak düşünüyorum nede olsa reatsu toplayım dışarıya atıyor Quincylerinde aynı yöntemle ok kullandıklarını duymuştum yani diyeceğim o ki İlerde Yeni zangetsu ile getsuga atarsa Quincy güçleri yerinde demektir diye düşünüyorum

İchigo quincy reiatusuyla shinigami reiatsusunu birleştirip 3. bi salınım çıkarmasını bekliyorum.Yada başka bi ırk.

Ve zampaktousu'nun ona yeni teknikler öğreticek diye tahmin ediyorum.