Jump to content

Üye Albümü

Dragon

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kezzap yemiş yüzüne :o :o Bu da benim skype taki en son profil resmim :)

Evet arkadaşlar buraya sitenin üyelerini iyi tanımak adına resimlerinizi koyabilirsiniz bakarsınız yolda giderken birbirimizi tanıyabiliriz  :D

Şu kız haftada bir pc başına geçiyor. İnsaf be. :( Ben isterim de en son bu teklif geldiğinde beni istememiştiniz. :( Alın size konuyu topluyorum. Bu da benim telefonda eğlenirken çektiğim bir fot

Posted Images

Resmi ekleyen

Gençlik kendimi ifşa ediyorum, evet kiloluyum. Yüzme yarışından sonra foto atıcam demiştm...

Pek tahmin ettiğim gibi biri çıkmadın. :D

Yüzmede kilonun fazla önemli olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta su taşıyor seni. Hatta tekniği iyi bilenler için avantaj bile oluşturduğunu düşünüyorum. Isparta'da ki havuzda şişman ve aşırı iyi yüzen bir çok kişi gördüm. (Hepsi üniversitenin takımındaydılar.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pek tahmin ettiğim gibi biri çıkmadın. :D

Yüzmede kilonun fazla önemli olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta su taşıyor seni. Hatta tekniği iyi bilenler için avantaj bile oluşturduğunu düşünüyorum. Isparta'da ki havuzda şişman ve aşırı iyi yüzen bir çok kişi gördüm. (Hepsi üniversitenin takımındaydılar.)

Öyle biraz, serbeste güç veriyor sana. Kilolou veya kaslı olmak serbest stilde gücünü etkiliyor. kilolo olsam da, omuzlarım falan kaslıdır, zaten çıplak resim de beli oluyor. Serbest 200e ilk defa katıldım, en iyi gruplardı yine de 4. oldum kendi grubum da( sakalı adamlarla yüzdüm)

İyi yüzücüyümdür yani :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Çirkin olduğunu düşündükleri için çoğu kişi cesaret edememiş fotoğrafını atmaya gizemini korumaya..

Fotoğrafını gösteremeyenlere söylüyorum bunu çirkinsiniz.. Her bahsine varım güzel değilsiniz. Hadi biz erkeklerde çok sorun olmaz ama kadın kısmı sorun eder.. Herkeste bi kendini beğendirme kaygısı ya beğenmezlerse bi daha merak ettiriyim havası var..

İnsanlar yazarken ve konuşurken aynı değildir.Burda çok kaliteli yorum yapan biri aslında karşınıza geçse konuşamaz iki kelimeyi bir araya getiremez. Siz ayrısınız içinizdeki kişi ayrı.. O yüzden hiç uğraşmayın fotoğrını gösterenlerin özgüveni kendine tamdır. Kötü de olsa ben böyleyim beni seven böyle sevsin deyip fotoğrafını atan arkadaşlarımıza söylüyorum.Öz güveniniz tam sizin bence dik yürüyorsunuzdur kimseyi umursamıyorsunuzdur. Kendini saklayan insanlardan hep nefret etmişimdir.Sanal ortam burası tabiki avatarımız sevdiğimiz anime karakterlerinde biri olabilir.Ama kendini gösteremeyenler kendini saklayanlar çirkin yada bakımsızdır.. Ben sanal aleme foto mu atarım diyen arkadaşında bence çok yerde fotosu vardır.. Bunlar bana göre doğrudur.. Böyle bu tarz olayları tecrübe etmiş biri olarak düşüncelerim bunlardır.

Bence yanlış düşünüyorsun. Fotoğrafınızı göstermeyenler çirkinsiniz nasıl bir laf ya? İnsanların farklı farklı nedenleri olabilir. Burası sanal ortam diyerek koymak istemiyorlarsa onlara çirkin diyemezsin. Sonuçta buraya bir sürü insan bakıyor, fotoğraflarını paylaşmak istememeleri gayet normal. Tabi ki koyanlar koyuyor ama o da onların bileceği iş.

Ben mi görmedim yoksa sen de fotoğrafını koymadın mı? Toplu bir fotoğraf var onu saymıyorum. Ağzıma tükürseler içinden seni bulamam. Sen bu fotoğrafı koyunca diğerlerinden daha mı özgüvenli oluyorsun? Bence bununla özgüvenli olunmaz. Bunlar da bana göre doğrudur, düşüncelerim bunlardır.

Neyse.. Şimdi sayın seyirciler konuya asıl geliş amacıma dönüyoruuuumm. :D

İşte bu müthiş admininiz Ezgi. :D Tü tü tü puh maşallah. Şu güzelliğe bakar mısınız? afdsf Hiç boşuna talip olmayın onu kendime alacam. :ph34r: asdfas

Resmi ekleyen

İşte bu da ben. B) Kedimiz çok tatlı dimi la. :wub: Sıpa ya yicem bitirecem. :ph34r: Ve evet amele yanığım var. afsdasda

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seher, Ezgi'yi bir kez daha gözümüze soktuğun için nasıl mutlu olamadık bilemezsin :D

@Emel, fotoğrafına for istiyorum ♥ :D

Ha bu arada bu da ben, foruma yeni katılanlar, tanımayanlar bilmeyenler falan var.

çocukken geçirdiğim bir hastalıktan sonra böyle oldum.

Resmi ekleyen

Hastalığın adı

whereis kıymetlimuss

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seher, Ezgi'yi bir kez daha gözümüze soktuğun için nasıl mutlu olamadık bilemezsin :D

Ha bu arada bu da ben, foruma yeni katılanlar, tanımayanlar bilmeyenler falan var.

Resmi ekleyen

Hastalığın adı

whereis kıymetlimuss

Geçmiş olsun kardeş :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Resmi ekleyen

Hastalığın adı

whereis kıymetlimuss

Mutlu olacaksınız tabi koskoca admini gösterdim o kadar. <_< Dayak mı istiyon? <_< :ph34r:

O değil de suratın cuk oturmuş ya. -_- sdfadsf

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.