Jump to content

Selam! :D

MelodyArLu
 Share

Recommended Posts

Herkese Merhaba.

İsmim Ezgi. Üniversite öğrencisiyim, çocukluğumdan beri anime hayranıyımdır, kara kalem resim çizmekten hoşlanırım (Güzel Sanatlara girme şansım bil vardı ama üşendim...) Okul tarzı animelerden pek hoşlanmam, Shounen tarzı animeler asıl seçimimdir. Çoğu animeyi nişanlımla birlikte takip ederim. Tabiki sadece hobilerim anime izlemek değil, film ve yabancı dizileride takip eder, oyun oynarım falan.

En sevdiğim karakter şuan Zoro gibi gözükebilir size ama değil, kendime benzettiğim Endrance (.Hack// ) ve Emiya Kiritsugudur :D

• Replies 24
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Forum Admin

Ezgi hoşgeldin ;)

forumdakiler anime sever sevgili bulamamaktan şikayetçi sen nişanlın ile izliyorsun :ph34r: üşengeç mi :mellow: bir yerden tanıdık geliyor :D neyse tekrar aramıza hoş geldin iyi forumlar -_-

Emiya sever birisi ne güzel :rolleyes:

Herkese Merhaba.

İsmim Ezgi. Üniversite öğrencisiyim, çocukluğumdan beri anime hayranıyımdır, kara kalem resim çizmekten hoşlanırım (Güzel Sanatlara girme şansım bil vardı ama üşendim...) Okul tarzı animelerden pek hoşlanmam, Shounen tarzı animeler asıl seçimimdir. Çoğu animeyi nişanlımla birlikte takip ederim. Tabiki sadece hobilerim anime izlemek değil, film ve yabancı dizileride takip eder, oyun oynarım falan.

En sevdiğim karakter şuan Zoro gibi gözükebilir size ama değil, kendime benzettiğim Endrance (.Hack// ) ve Emiya Kiritsugudur :D

Hoş geldin keyifli forumlar dilerim bende Eren forumun üşengeci :D anime seçimimiz aynı

Hoşbulduk herkese :)

Diğer Ezgiyide merak ettim :D Forumda mesajını görürsem, okurum artık, nasıl biridir diye :P

üye olmadan önce, anime izlerken bir keresinde chatte görmüştüm milletin sevgili diye yakındığını :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.