Jump to content

2014 Kış Sezonunda Yayınlanacak Animeler

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 76
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu Animelerden Herhangi birini çevirmek isteyen benle irtibata geçerse sevinirim. Siteden yada Forumda mesaj atabilirsiniz.

Neler geliyor neler :D Gin no Saji, Sailor Moon, Genshiken, Lupin ve Conan ikisi bi arada süper ya :D

Beğeneceğimi düşündüğüm bir kaç anime var... Özellikle yeni sezonunu beklediğim bir kaç anime ve OVA var... "Sword Art online'ın" yeni sezonunu bekliyordum ,farklı bir isimle geleceğini sanıyordum ama

Misafir Beyza Sparkle

Öfff "Sword Art Online" da Asuna nın saçının mavi olması kötü yaaaa doğal açık turuncu saçı o mavi saçından 23223232 kaç daha iyi :(

Ama yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor olacağım :D :P :) ;)

Kirito <3 Asuna

Kirito x Asuna

sonuna kadar :wub: :D ;) :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sitemliyim ya şu boşa harcadığım zamanları sao geri verebilrse çok iyi olur :(

çeviri işlerini anlatan bi konu falan var mı bu arada meraklıyım çeviri işlerine?

Bu konuda ,forumda birçok konu açıldı...

Mesela; http://forum.turkani...m-yardim-lazim/

liste nerde :mellow:

Orada "Spoiler" diye bir yazı var ,onun yanındaki "Show" yazısına tıklayarak görebilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öfff "Sword Art Online" da Asuna nın saçının mavi olması kötü yaaaa doğal açık turuncu saçı o mavi saçından 23223232 kaç daha iyi :(

Ama yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor olacağım :D :P :) ;)

Kirito <3 Asuna

Kirito x Asuna

sonuna kadar :wub: :D ;) :)

Bence Asuna'nın saçı mavi olmadı ,sadece gece olduğu için ve ay Asuna'nın arkasında durduğu için öyle göründü ,

Sonuçta Asuna ,hiç kimse oyunda gerçek ismini kullanmadığı halde gerçek ismini kullanan biri ,eminim gerçek saç rengini kullanıyordur... en azından şimdiye kadar öyle düşünüyordum ,afişte öyle görünmesi benimde dikkatimi çekti ,aslında ağacın tepesinde de kulakları falan uzundu ,peri gibi görünüyordu ama saçı aynıydı ,umarım mavi olmaz ,gerçi olsa bile o kadarda kötü olacağını düşünmüyorum ,en azından mavi olursa bile yapacak bir şey yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.