Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

Rukia'nın görüldüğü üzere bankaisi çok tehlikeli, ileride başına bela alacak gibi. Tam ustalaşamadığı belli, zaten Byakuya son anda müdahale ediyor orada.

Ve en sonunda benim kız sahneye çıktı. Yachiru. Geçenlerde okuduğum Tite röportajında, Yachiru'nun gücüyle ilgili şaşırtıcı şeyler olabileceğinden bahsetmişti. Bundan iyi zaman olamaz. Herkes Zarakiyi bekliyor ama, Zaraki "V" gibi bir karakter için kendini yormaz. Yachiru halleder olayı, Kusajishi ile. Hatta belki Yachiru ile ilgili bi flashbackte olabilir. Bakalım bekleyip, göreceğiz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

İshida'yı iyi tanıyan biri İchi vs İsha muhabetine bağlanmayacağını bilir fakat şöyle bir sorun var...İshida yediği Juha Bach mühüründen kendini nasıl kurtaracak kendisi için çok büyük bir sorun kurtaramazsa kesin ölüm sonucu var ama İshida ölmemek için arkadaşlarını satacak bir tipte değil kalkıp İchiye yaşamak için dalmasını beklemiyorum...cidden şu köşeye kısılmış planında prüz çıkmış İshida ne yapıcak ne karar verecek merak ediyorum...ayrıca o muhabete daha çok var tek tek bir sürü bankai öğreneceğiz ardından yeni bir muhabet gelmezse olaylar tahhh...0.takımın katındaki Tanrı denen varlığa kadar sıçrayacaktır son savaş tahminimce o katta olucak...Juha-Tanrı-İchi...3 ayrı amaç için final dövüşü bekliyorum ben...olaya belki Aizenide ekleyebiliriz...yani Aizen-Juha-Tanrı-İchi...nihai savaş olabilirmi?...birnevi Tanrı olmak için savaş gibi birşey...eğer böyle birşey olursa İchiyi o mevzuya sürükleyecek çok ciddi olaylar olmasını bekliyorum...kısacası sağlam birinin ölümü...

aizen juha redetmişti ama blli olmaz istese kaçarda olayları inceliyor :)

Rukia'nın görüldüğü üzere bankaisi çok tehlikeli, ileride başına bela alacak gibi. Tam ustalaşamadığı belli, zaten Byakuya son anda müdahale ediyor orada.

Ve en sonunda benim kız sahneye çıktı. Yachiru. Geçenlerde okuduğum Tite röportajında, Yachiru'nun gücüyle ilgili şaşırtıcı şeyler olabileceğinden bahsetmişti. Bundan iyi zaman olamaz. Herkes Zarakiyi bekliyor ama, Zaraki "V" gibi bir karakter için kendini yormaz. Yachiru halleder olayı, Kusajishi ile. Hatta belki Yachiru ile ilgili bi flashbackte olabilir. Bakalım bekleyip, göreceğiz. 

yachironun gibi karekterler zaten hep tehlikeli oluyor  -_-  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediğine katılıyorum...Zarakiyi bilen biri "V" için bırak bankai shikai bile açmıyacağını bilir...Zaraki için çerez konumunda ayrıca Yachuriyi çok merak ediyorum...o yaşta teğmenlik sıradan bir güçle o yaşta teğmen olamazsın...küçük bir kızdan en tehlikeli bir bankainin gücünü göreceğiz...ve şuan Rukianın durumu bi kaç yıl önceki Hitsugaya gibi bankaisinde acemi...Hitsugaya en güçlü buz zampoktaosu ünvanını acaba kaybedermi merak ediyorum ben şahsen hala adam gibi bir Hİtsugaya görmediğimizi düşünüyorum...

Aizen Juha'yı nasıl kabul edebilir...adamın yapısına ters :) red edicektir tabi amacının Tanrı olmak olduğuna göre bu dünyada 2 tanrıya yer yok demiştir...Juha'ya...ve Aizen sadece sesizce sırıtarak olayların taşlarına oturmasını bekliyor...karanlıkta bir gülüş diyelim onun için...ortaya çıkacaktır...belki bu sefer onu iyice güçlenmeden Benhimesi ile Uruhara alır...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hitsugaya dan bir atraksiyon görmezsek ( ki ben gösterişli bir şeyler bekliyorum kendisinden ), Rukia SS'nin kendi alanında bir numarası olur şu haliyle. 

Diğer taraftan Ruh Kralı-Bach-Aizen-Urahara. Bu dörtlü arasında neler olacağını kestirmek çok zor. Tabi Ichigo ve Zaraki'nin de neler yapacağı çok önemli. Bekleyip göreceğiz ama baya bir bekleyeceğiz gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hitsugaya dan bir atraksiyon görmezsek ( ki ben gösterişli bir şeyler bekliyorum kendisinden ), Rukia SS'nin kendi alanında bir numarası olur şu haliyle. 

Diğer taraftan Ruh Kralı-Bach-Aizen-Urahara. Bu dörtlü arasında neler olacağını kestirmek çok zor. Tabi Ichigo ve Zaraki'nin de neler yapacağı çok önemli. Bekleyip göreceğiz ama baya bir bekleyeceğiz gibi.

Baya baya yanlış hatırlamıyorsan Tite herkesin bankaisini göstereceğini söylemişti daha bir çok kişi var...aynen Hitsugaya çok övülen bir shinigamiydi ama hiç bir şekilde adam gibi gücünü sergilediğini hatırlamıyorum...bende öyle düşünüyorum dediğin gibi büyük olasıkla Rukia alanında bir numara olucak gibi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Senpo Kenjuu" .Herkesin merak ettiği Kusajishi Yachiru'nun shikaisi.Taklitçi bir özelliğe sahip bir zanpaktou.Omoshiroi.Umarım daha özelliği bu kadar ile sınırlı kalmazda devamı gelir.

şu an teğmen değilde ichigoyu merak ediyorum. adam bildiğin ortaya karışık çerez gibi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.