Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

Kubo şöyle yavaşlatmasa işleri, İchigonun gelmesi 2 hatiteniılıç vurması 1 hafta sürdü, 8 e 1 girişse ne olur sanki, yine bir yolunu bulup bize kafayı yedirtecek kubo. İchigo da yakıyor hani B)

Arkadaşım şöyle düşün bleach te ana karakter 1yıl neredeyse ortada yoktu ama okurken ichigonun yoklugunu çektin mi tite'nin en iyi yaptığı iş hikayeyi destekleyen fazla iyi yan karakterler var olması başka bir mangada sen gösterme sen 1 yıl ana karakteri edo karışır valla bleach işte bu yüzden diğer shounenlerden farklı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

bu da sanırım ichigonun neler yaptığını görebilmemiz için 10 hafta falan beklememiz gerektiğini gösteriyor herhalde  ^_^ Diğer karakterlerin savaşı bitmeden göremeyiz gibi geliyor.

Yalnız bach aptal mı ne aizen bile her şeyin üstünde olan hokogu ile gidemezken sen nasıl gideceksin, gittin   0.takımı nasıl yeneceksin hepsi birbirinden psikopat varlıklar  juha bach kapıyı açacağından bile şüpheliyim onun dışında zaraki yine unutuldu...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yalnız bach aptal mı ne aizen bile her şeyin üstünde olan hokogu ile gidemezken sen nasıl gideceksin, gittin   0.takımı nasıl yeneceksin hepsi birbirinden psikopat varlıklar  juha bach kapıyı açacağından bile şüpheliyim onun dışında zaraki yine unutuldu...

İchigonun geldiği yoldan gidecek. Boşuna ichigoya teşekkür etmiyor. 

http://acelemanga.tk/oku/bleach/585/2.shtml itibaren 6. sayfaya kadar oku anlarsın. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İchigonun geldiği yoldan gidecek. Boşuna ichigoya teşekkür etmiyor. 

http://acelemanga.tk/oku/bleach/585/2.shtml itibaren 6. sayfaya kadar oku anlarsın. 

Ben o kısmı unutmuş ya teşekkürlerde bach ichigoyu önce geçicek, bence ichigoyu geçerken bile zorlanacak belki geçemeyecek hadi geçti diyelim 0.takımı nasıl alacak ? her türlü bach'nın sonu göründü...kaçışı yok :T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben o kısmı unutmuş ya teşekkürlerde bach ichigoyu önce geçicek, bence ichigoyu geçerken bile zorlanacak belki geçemeyecek hadi geçti diyelim 0.takımı nasıl alacak ? her türlü bach'nın sonu göründü...kaçışı yok :T

İchigoyu geçip 0. takım ile karşıya karşıya gelirse öğreniriz 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İchigoyu geçip 0. takım ile karşıya karşıya gelirse öğreniriz 

Diyorum ya 1 senedir ıchigo gösterilmedi tite kesin power up koymuştur ichigoya eğer ichigo bach'a yenilirse ne anladım çift kılıçlı oluşunu eğer tam tersi olursa büyük ihtimal olmaz çünkü aizen bile üstün varlık olduğu halde geçemedi geçirmezler eğer olursa 0.takımın bütün üyeleri yamamotayı adam hesabına almıyorlardı yamamotuyu kirli oyunlarla yenen bach 0.takıma bir şey yapamaz zaten ichigonun rakibi bach değil uryuu olacak gibi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.