Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

Yapmayın yav.Sizin gibi teorisyenlere bunlar yakışmıyor.Aizen gibi adamın bankai açamadığına inanıyor musunuz? Bankaisini bilerek kullanmıyordur.Çünkü shikaisi ile 4 kaptan ve vizardların hepsini hakladı.Bankaisine gerek kalmadı bile.Onları hallettikten sonra devreye hougyoku girdi ve artık zanpaktou'nun güçlerini kullanmayı tamamen bıraktı,hougyokuyu kullanmaya başladı ki bunları biliyorsunuz zaten.Tabi Aizen'in bankasinin dehşet bişey olacağı aşikâr.Ama asıl olay Kyoraku,Urahara gibi karakterlerin bankailerini göremediğimiz.Son savaşta Aizen'in bankaisine ihtiyaç yoktu kullanmadı.Burası gayet doğal.Ama kaptanların vardı,kullanmadılar.Bence bankaisi gösterilmeyen kaptanlar daha ilginç.

(Tabi Aizen'nin bankaisini de merak etmiyor değilim.Shikaisi mutlak hipnoz olanın,bankaisi nasıl olur!?)

1-Hougyoku varken bankaiye gerek duymamış

2-Houhyoku musade edmemiş

3-Bankaisi kötü oldugundanda olabilir

Ama yakında aizenin bankaisini gorebiliriz diye düşünüyorum çünkü hougyoku yok artık o yüzden güç olarak yhwach'a eşitlenmek içi bankai kullanabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

1-Hougyoku varken bankaiye gerek duymamış

2-Houhyoku musade edmemiş

3-Bankaisi kötü oldugundanda olabilir

Ama yakında aizenin bankaisini gorebiliriz diye düşünüyorum çünkü hougyoku yok artık o yüzden güç olarak yhwach'a eşitlenmek içi bankai kullanabilir

hougyoku ile birleşti aizen. yok artık diye bişey yok. hougyoku sayesinde ölümsüz adam.

aizeni mühürlemeyi tercih ettiler 20bin yıllığına. acaba aizen gibi çok önce mühürlenmiş heriflerde varmı ss' de uyanmayı bekleyen. tarihte kaybolmuş adamlar. dede bile bin yaşında falan olması lazım bilemedin 2 bin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hougyoku ile birleşti aizen. yok artık diye bişey yok. hougyoku sayesinde ölümsüz adam.

aizeni mühürlemeyi tercih ettiler 20bin yıllığına. acaba aizen gibi çok önce mühürlenmiş heriflerde varmı ss' de uyanmayı bekleyen. tarihte kaybolmuş adamlar. dede bile bin yaşında falan olması lazım bilemedin 2 bin.

Dede 2bin yılda bu kadar yaşlanıyorsa 20bin yaşındaki biri yürümeyemez bile

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aizenin bankaisine dokunmayacak bence Tite ama şimdi konu Tite Kubo olunca ne olacağıda belirsizleşiyor adamın çat pat bir anda fırlayan enteresan olayları var unutulan karakterleri bir anda ortaya çıkarma öldü ama ölmedi aslında...son kozum bu değilde seni test ettim filan :D

Ama ben göstermiyeceği taraftarıyım adam zaten evrimin doğruğuna gelmiş zampaktou nedir ki...

Bu arada bir sorum olucak İchigo bu shinigami güçlerini kaybetti sadece dimi yani hollow maskesi gücü vs yerinde...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepiniz yanılgıya düşmüşsünüz genç padawanlar. Aizen'in shikai'si mutlak hipnoz ile diğer karakterleri hipnoz ediyor. Bankai'si ise seyirciyi bile hipnoz ediyor. O yüzden bankai açtı ama siz farketmediniz. Ben ettim. İstanbul'u da Kenan Komutan fethetti. (Olm vizeler çok zor lan yardım edin ölüyorum :'( )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi an dövüşsünler dedim keşke şu kyoraku'nun bankaisini görebilsek dedim ukitake gitti bok yoluna bankaisini bile açmadan bu adamda gider die korkuom artık göstermeli şu herifin bankaisini kubo

Banada kyoraku ölecek gibi geliyor Aizen vs Shinigami de tam gücünü gostermedi bence yoksa nasıl 1. shinigamı olabilir ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.