Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

Ben ayakta uyuyorum yahu 573 çıkmış bile...

Uno ölmüştür gençler ölmezsede Tite trollemiştir ölmesi uygundu bence her kenpachi yeni bir kenpachiye ölüyordu çünkü...ama Zaraki bence orada ben öldürdüm derken yüzünü o kısa saçlı kıza adı neydi hatırlamıyorum dönmemesinin sebebi bence yüz ifadesi bence orada kendisini öldürmemi sağladı gibi bir ifadeyi sakladı birşey gizledi ve o kız üzülmesin diyemidir nedir ben öldürdüm havalarına girdi ondan nefret ediyordum dedi ki bunlar bana pek doğru cevaplar gibi gelmedi...bu arada şuan Zaraki bankai açıp ölse sevinirim çok pis etki bırakı okuyucun üzerinde Game Of Thrones gibi olur valla beklenmedik ölüm yap Tite  öldür o Zarakiyi...ayrıca Quicny sağlam çıktı sevdim ben bu çocuğu...Zaraki Kenpachiliyi baya benimsemiş...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Zaraki show başlamış...şimdi yanlış anlamadıysam kafasını başka bir yere iyice verince öbür hayal ettiği şeyler normale dönüyor ha...ama Yachi'yi öyle görmeye hiç alışkın değilim hala şaşkın...

Ama biz Yachinin bankaisini göremeyeceğiz sanırsam Zaraki iyice ipleri eline aldı yahu...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi sorum olacak. önceki sayfaları okumadım o yüzden konuşuldu mu bilmiyorum. mangayı düşünürsem üstünden bi 2-3 ay geçmiş olması lazım bu konunun. şimdi bu ichigo nun zampaktosu gerçek şeklini gösterdi.o shikai idi diye düşünüyorum. şimdi ichigo sadece zangetsuyu kullanırken bütün shinigami quincy hollow güçlerini aynı anda kullanabilme imkanına sahip dimi. çünkü bütün bu güçler ichigonun doğduğu günden beri vardı ichigonun benliği bi yerde. artık maske takıp bi power up falan yapmaz dimi ne düşünüyosunuz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.