Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

ben hiç beğenmedim görüntüsünü o üst kısmı ne öyle hiç bi bıçağın üstü öyle olur mu adamı keserken takılır orası kesiği tamamlayamazsın. süs dediğin şey en altta sapında olur birini kestiğinde kılıcın heryeri kan olur o süsler iğrenç görünür.saplama da yapılmaz. o nası bişeydi öyle ya  :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

• 2 hafta sonra...

Adminlerden özür dileyerek flood yapıyorum :)

Bleach 579 : THE UNDEAD 6(Mangapanda)

Bleach 579 : Ölümsüz 6(mangavadisi-Türkçe)

Zaraki savaşı biraz yaralı olarak bitirdi derken diğer quincyler geldi.Ama Zaraki için farketmez herhalde :)

Bir daha ki savaş 4 vs 1 olacak gibi.

19.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

butün karakterler birbirine benzemeye başladı ya bu mangaka daha farklı kadın karakter çizemiyor mu. şu sarı saçlının suratı ichigoyu kralın sarayına geri götüren zampaktou ya benziyor. diğer ikisi orihimeyle o dörtlünün lideri olan kadına benziyor. ayırt etmede zorlanmaya başladm karakterleri mangada. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adminlerden özür dileyerek flood yapıyorum :)

Bleach 579 : THE UNDEAD 6(Mangapanda)

Bleach 579 : Ölümsüz 6(mangavadisi-Türkçe)

Zaraki savaşı biraz yaralı olarak bitirdi derken diğer quincyler geldi.Ama Zaraki için farketmez herhalde :)

Bir daha ki savaş 4 vs 1 olacak gibi.

19.jpg

kubo inşalalh ichigoyu göstermez  o zaman manga okurlar 2 ye ayrılır :D onu geçtim yoichuru nereye gitti ölmemiştir umarım  :(  bide zaarki bu savaşta yardım alacak bence baksana yaralı 5 kıza karşı ama bak ichigo gelirse hena olmaz :) o değilde sarışının kıyafet ne  öle :d animede nasıl bi sansür basarlar ona öle :D   

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kubo inşalalh ichigoyu göstermez  o zaman manga okurlar 2 ye ayrılır :D onu geçtim yoichuru nereye gitti ölmemiştir umarım  :(  bide zaarki bu savaşta yardım alacak bence baksana yaralı 5 kıza karşı ama bak ichigo gelirse hena olmaz :) o değilde sarışının kıyafet ne  öle :D animede nasıl bi sansür basarlar ona öle :D   

sarışının kıyafette bişey yok. o animedeki hep beraber deniz kenarına gittikleri filler bölümünde çok daha fenaları vardı :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İç ogranlarım kopmuş diyor ama hala ayakta :D Titenin hayalgücü o ölen Quincy hayalperestinden daha ileride :D

Yachi kaçırıldı tahminimce yada kesin abuk sabuk işlerin içinde o savaşa İchigonun katılacağını sanmıyorum...Zarakinin bankai açacağı savaş olurm %65 şans veriyorum pek açıcak hava görmesemde o mevzuda...Zaraki mevzusu bitip Ruki Renji olayına geçeriz gibi ama ne zamandır İchi gözükmüyor bea ama o adamıda ne bileyim böyle daha ileri bi herifi savaşına sokacağını düşünüyorum...hatta İshidaya karşı olucak gibi bir his var içimde ama İshida yanlız olmıyacaklar 2-1 kısacası...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İç ogranlarım kopmuş diyor ama hala ayakta :D Titenin hayalgücü o ölen Quincy hayalperestinden daha ileride :D

Yachi kaçırıldı tahminimce yada kesin abuk sabuk işlerin içinde o savaşa İchigonun katılacağını sanmıyorum...Zarakinin bankai açacağı savaş olurm %65 şans veriyorum pek açıcak hava görmesemde o mevzuda...Zaraki mevzusu bitip Ruki Renji olayına geçeriz gibi ama ne zamandır İchi gözükmüyor bea ama o adamıda ne bileyim böyle daha ileri bi herifi savaşına sokacağını düşünüyorum...hatta İshidaya karşı olucak gibi bir his var içimde ama İshida yanlız olmıyacaklar 2-1 kısacası...

bankai bu kadar cabuk gosterilmez bence B) kubo yapmaz ole sey :D birileri bu savasa yardima gelecek hani boş hayal olucak ama unuhana geliyomuş :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.