Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

#Bleach 570

Rukia'nın bankaisini tam olarak çözemedim.Sode no Shirayuki'nin güzelliğini sahibine vermiş.Baya iyi gibi.Belki SS'nin en güçlü buz tipi zanpatousu olabilir.

Kusashiji Yachiruyu'da gördük.İlerideki bölümlerde kendisinin güçlerini görebilme ihtimalimiz olabilir.Quincy ile yaptığı savaşta tam yenileceği anda Zaraki taicho gelir belki.Her türlü iyi şeyler bizi bekler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

#Bleach 570

Rukia'nın bankaisini tam olarak çözemedim.Sode no Shirayuki'nin güzelliğini sahibine vermiş.Baya iyi gibi.Belki SS'nin en güçlü buz tipi zanpatousu olabilir.

Kusashiji Yachiruyu'da gördük.İlerideki bölümlerde kendisinin güçlerini görebilme ihtimalimiz olabilir.Quincy ile yaptığı savaşta tam yenileceği anda Zaraki taicho gelir belki.Her türlü iyi şeyler bizi bekler...

Nereden okudun diyeceğim ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animesi 366da bitiyor mangası devam ediyor.

http://www.mangaturk.com/forum/gunceller-f128/naruto-bleach-toriko-guncel-basligi-t9048-140.html  Buradan Türkçesini indir.

Varya ingilizce olmadığını biliyosun çakall :)

Dedim bende ne ara öğrendi ingilizceyi :D Yachinin özelliklerinimi göreceğiz ilk defa valla merak ediyorum Tite ne yapacak...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

olayın sonu gene aynı diğerleri gibi olacak. quincylerin masejtesi ile(ismini bilmiyorum) ıchigo çarpışacak. belki ishida oyun oynuyordur orası belli değil ama olayın sonunda ichigo quincy güçlerini kaybedebilir.(genelde her büyük olayda güç kaybediyor herif)

bence ona benzer bişey olucak ama ben şöle ishida ve ichigo final fight isterdim ::D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dur bakalım şunun şurasında 2-3 aydır anime ile ilgileniyorum. Ayrıca birkaç kaç haftalık üyeyim manga felan daha bakmadım öyle şeylere cahilim a dostlar

böle konularda HELP ME ! :(        :D :D

manga izlediğimiz animelerin çizgi romanlarıdır animelerden önce onlar çıkar tuttarsa anime felan olurlar :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.