Jump to content

Sonunda Geldim

Te10man1110

Önerilen İletiler

Hem pek de konu kaynatmak sayılmaz aslında.  :unsure:  Yeni gelen üyelere forumun sıcaklığını gösteriyoruz tanışma konularında. :D Dimi Mukaddes dimi Zeynep Abla? :D  :rolleyes:

Öyle yeni gelen üyelere sıcak davranmak lazım bu yüzden tüm eski üyeleri tanışma konularını kaynatmaya davet ediyorum  :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tamam hanım ağam çıkıyoz  :beg-onion-head-emoticon: eben zaten ders çalışıyodum evet nerde kalmıştım M. psaos mojor minor ........................ :dead-onion-head-emoticon:

Lanet olsun kendimi övmeyi sevmem ama çok dikkatliyimdir  :cool-onion-head-emoticon: neyse angutluk sayılmaz bende üniversiteye hazırlanırken ara vermiştim animeye  :hehe-onion-head-emoticon:        

gelen çok ama hareket yok :ph34r: varda ben mi görmüyorum acaba  :blink:

Düşüncelerimin doğru olduğu onaylandığına ve şahitler olduğuna göre rahat olabilirim artık.  B)  Köşemden kalkma vakti geldi. :D  ^_^

Bir şey sorabilirmiyim solda benim resmimim altında uyarı durumu diye yazıyor sizde Location diyew yazıyor bunu nerden ayarlıyorsunuz

Herkes kendi öyeliğinde görüyor onu. :) Kalsın öyle bir şey olmaz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uyarı durumu herkeste yazıyor :) Merak etme önemli bir şey değil kurallara uyduğun sürece :)

Ek olarak konuyu saptırmayın kızlar expulsion-onion-head-emoticon.gif?129286

Tamam hanım ağam çıkıyoz  :beg-onion-head-emoticon: eben zaten ders çalışıyodum evet nerde kalmıştım M. psaos mojor minor ........................ :dead-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.