Jump to content

Naruto’nun Finaline Dair Açıklamalar

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

bence karar mangada çoktan verilmişti narutoya hepsi güçlerinden bir parça verdi naruto rikudou sennin in gücüne ulaşıcak madarayla ölümüne savaşıcak ve kazanıcak haa finalde mangaka nasıl bir süpriz olur bilmem ama bence narutonun ortadan kaybolması fln ilginç bir final olabilr 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto hokage olsun, Hinata ile de boy boy çocukları olsun gerisi önemli değil benim için. :D

Naruto finali hakkında Kishimoto’nun sözleri.   Jump Festa 2014′te Naruto serisinin mangakası Masashi Kishimoto ilk olarak serinin devam etme ihtimalini merak edenlere “Manga 2014′te kesin olarak

Ben böyle bir senaryo yazsam finalini biraz konudan uzaklaştırırım. Çünkü her zaman konuya bağlı kalırsam izleyici bir müddet sonra farklılık aramaya başlar. Naruto finaline yakışan bijuuların bir şek

Ben böyle bir senaryo yazsam finalini biraz konudan uzaklaştırırım. Çünkü her zaman konuya bağlı kalırsam izleyici bir müddet sonra farklılık aramaya başlar. Naruto finaline yakışan bijuuların bir şekilde narutoya yardım etmesiyle başlamalı. Kıran kırana bir savaştan sonra madara narutoyla beraber ölüsün. Bijuular artık mühürlenmesin ve hayat devam etsin. Narutonun hayali olan hokagelik ünvanı narutoya verilsin. Ve narutodan sonra hokage seçilmesin. Konohanın başlattığı köy sistemi kaldırılsın yerine 5 ulusun birleştiği federal birlik kurulsun. Naruto dünya çapında bir hokage olsun. Diğer hokageler gibi dağa resmi kazınsın ve o günden sonra bu kim diye sorarlarsa anlamlı bir açıklaması olsun. Bunları yazarken bile türlü türlü senaryolar geldi aklıma ama bence böyle olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Madaranın yenilmesi zor madarayı bir tek 1. yenebildi zaten 1. en güçlü hokagedir 4. ye hep güçlü diyorlar çünkü o sadece kendisi jutsuları bulmuş ve yellow flash lakabı var :D şu an madara eskisine göre kat kat daha güçlü şu an 1. geri dönse onu rahatlıkla yener parantez içinde yazdıklarım spoi 

( orochimaru ve sasuke 1. 2. 3. ve 4. hokageyide dirilticek böylece madarayı yenebilirler orochimaru bu sefer rinneganı istiyor olabilir :D ayrıca nagato rinneganı aktifleştiremedi sadece ailesini öldürdüklerinde kısa süreliğine bilinçsiz şekilde açtı rinneganı herkes aktifleştiremez öyle :D Çocuk oyuncağımı ? nagato o zamanlar daha küçüktü shinobiliğin s sinden anlamıyor rinneganı aktifleştiremez zaten madara nagato yu bulup rinneganını ona verip diyor ki sende potansiyel var ben ölünce rinne tensei ile beni dirilt (rinne tensei : nagato nun naruto ile dövüşünden sonra öldürdüğü kişileri dirilttiği teknik)  nagato tamam diyip rinneganı alıyor sonradan nagato ölünce rinneganı tobi/obito  alıyor şimdi madara yeniden canlandı ve şu an rinnegan eski bedeninde bir müddet sonra madaradaki rinnegan kaybolcak o yüzden madara savaşa katılmıyor ... tobi/obito  naruto ile dövüşürken zayıf  düşünce onun rinneganını alıcak) 

(Arkadaşlar yazımı okuduysanız anlarsınız madara tobiye/obitoya  saldırınca  naruto tobi bee fln filan eğer diriltirilirse 4 hokage sadece 4. değil tüm hokageler yani  madaranın ağzına sı.ar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.