Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

İnşallah Sanji yener. Robin ve Ussop pnu alacak kadar güçlü değildi çünkü :D mantıklı geldi böyle söyleyince Zoro Pica'yı yenecek diye öğrendim Sanji'de bu arctan birilerini yenmesi lazım. Luffy'ler inşllah Dof'u indirir.

Sanji big mam ı indirecek ne Trebollu ya :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

dof'un 3 generali var. diamante trebol pica. diamanteyi kratos alır adamın hakkı onu almak. pikayı zoro alırsa trebol'da sanjiye kalır ve o dövüşün çok zevkli geçeceğini düşünüyorum. sanji komik trebol komik canlandırdım kafamdada inşallah öyle olur ya  :D birdcage kalkmadan sanjiler gelemezler ama. onu sabonun falan hakiyle kırması lazım

haki bildiği için sanji

robin ona vurmadan nasıl vurcanı bilir

gözlem hakisi karşısındakinin düşüncesini okumuyor çereye duyarlılığı çok artıyor. robin çok hızlı bi şekilde rakibinin vücudunda uzuvlarını çıkarabiliyor. fiziksel olarak yaklaşmadığı için robinin yeteneğinin gözlem hakisiyle kolay kolay teslim edilebileceğini sanmıyorum. faketsen bile iş işten geçmiş olur kilitlenir kalırsın kollarla. silahlanma hakisiyle daha etkili bişeyler yapabilirsin bence çünkü robin çıkardığı uzuvlardaki herşeyi hissedebiliyor. uzuvlara yapılan saldırı gerçek bedenine yapılmış gibi oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dof'un 3 generali var. diamante trebol pica. diamanteyi kratos alır adamın hakkı onu almak. pikayı zoro alırsa trebol'da sanjiye kalır ve o dövüşün çok zevkli geçeceğini düşünüyorum. sanji komik trebol komik canlandırdım kafamdada inşallah öyle olur ya  :D birdcage kalkmadan sanjiler gelemezler ama. onu sabonun falan hakiyle kırması lazım

gözlem hakisi karşısındakinin düşüncesini okumuyor çereye duyarlılığı çok artıyor. robin çok hızlı bi şekilde rakibinin vücudunda uzuvlarını çıkarabiliyor. fiziksel olarak yaklaşmadığı için robinin yeteneğinin gözlem hakisiyle kolay kolay teslim edilebileceğini sanmıyorum. faketsen bile iş işten geçmiş olur kilitlenir kalırsın kollarla. silahlanma hakisiyle daha etkili bişeyler yapabilirsin bence çünkü robin çıkardığı uzuvlardaki herşeyi hissedebiliyor. uzuvlara yapılan saldırı gerçek bedenine yapılmış gibi oluyor.

bu durumda sonuç olarak robin daha güçlü  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

robinin haki bildiği söylenmedi ama luffy tayfada zoro ve sanjinin bildiğini söyledi

yani robinde silahlanma yok

robinin bir zayıflığı var çıkardığı uzuvlardan acı hissedebiliyor ve zarar görebiliyor saninin uzuvlara vurması yeter

sonra robinin nekadar hızlı olduğunu bilmiyoruz ama sanji de belirli bir seviye hız var.Robin sanji kadar bile hızlı olsa sanji yinede kenboshi ile öne geçer

diyelimki yakalayabildi ozamanda silahlanma hakisi olan sanjiye napabilcek

robin 2 yıl önceki sanjiyi yenebilirdi belki ama tayd-fanın ilk 3 ü luffy-zoro-sanji

Oda hep bu 3 ünü önde tutuyor.her dövüşte bu 3 ü en güçlüleri alıyor

Edit:Robinin şuana kadar hiç süper insna gücü olduğu gösterilmedi yani sıradan bir insanın yumruğunu suratına yese zarar görebilirken sanji 2 yıl önce bile top mermisiyle top oynuyordu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

robinin haki bildiği söylenmedi ama luffy tayfada zoro ve sanjinin bildiğini söyledi

yani robinde silahlanma yok

robinin bir zayıflığı var çıkardığı uzuvlardan acı hissedebiliyor ve zarar görebiliyor saninin uzuvlara vurması yeter

sonra robinin nekadar hızlı olduğunu bilmiyoruz ama sanji de belirli bir seviye hız var.Robin sanji kadar bile hızlı olsa sanji yinede kenboshi ile öne geçer

diyelimki yakalayabildi ozamanda silahlanma hakisi olan sanjiye napabilcek

robin 2 yıl önceki sanjiyi yenebilirdi belki ama tayd-fanın ilk 3 ü luffy-zoro-sanji

Oda hep bu 3 ünü önde tutuyor.her dövüşte bu 3 ü en güçlüleri alıyor

Edit:Robinin şuana kadar hiç süper insna gücü olduğu gösterilmedi yani sıradan bir insanın yumruğunu suratına yese zarar görebilirken sanji 2 yıl önce bile top mermisiyle top oynuyordu

benim en baştan beri istediğim şeylerden biriydi robinin de çok güçlülerle dövüşmesi ama robinin 2 yıldan sonra son gücü belli olmadı mangada güncelde robin şuan karakterleri teker teker ezmeye başladı mangada robin önde tutuluyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.