Jump to content

Anti Uchiha İtachi FC ve İtachi Öz eleştiri/ Tiye Alma vs. vs.

Songena

Önerilen İletiler

430321003_76203e7c64.jpg

Bir karakterin hem FC' ını hem de ANti FC' ını açan ben. :mellow: Katılmak isteyen olursa FC'a almam. Tüm tedbirleri alarak her şeyin Uchiha İtachi FC kontrolünde olmasını sağladım. 

Yoshiwara-Kagura-Yato-kagura-chan-gintam

Şaka bir yana her ne kadar İtachi fanı olsam da insan düşününce eleştirilcek yönlerini fark ediyor.  :ph34r:  Bu yüzden hem anti fanı, hem de fanı olabileceğimi fark ettim.  İnoue Orihime için de aynısını deneyebilirim.  :lol:

Üşengeçlikten bir sayfadan alıntı yapıyorum. :D 

"Çok sevdiği kardeşinin öğretmeni olan kakashiyi öldürmese de komaya sokmuş ama narutonun öğretmenine zarar gelmesin diye kisameye yalan söylemiş. Aslında yenermiş ama konohayı çok seviyor.
Orochimaru gibi çok sevdiği konohaya karşı tehdit olan ve nefret ettiği akatsukinin parçası olan bir adamı öldürmek için hem sebep hem de fırsat bulmuş ama bu adamın diğer uchiha olan kardeşini yakalamaya çalışacağını bile bile öldürmemiş. Sonra da sasukeyi orochimarudan kurtarmak için her türlü tekniği kardeşine karşı kullanmış."

Hata yaptığını fark etmiş olsa da Sasuke'nin şu anki psikolojisinden sorumlu olan İtachi.  :ph34r:

"Büyük güç, büyük sorumluluk gerektirir. "

Marvel sözü. 

Herkesten çok potansiyeli, gücü ve fırsatı varken bunları kullanmayışı insanı düşündürüyor.  :ph34r:

Uchiha klanını katlederek Konoha'da barışı sağladı ama 4. shinobi savaşı çıktı. Tobi'nin Konoha için de tehdit olacağını fark edecek kadar zeki olduğu halde öldürme fırsatını kullanmadı. O zaman Madara diriltilmemiş olurdu.  :ph34r:

Saygı duyulacak yönlerini demeye gerek bulmuyorum. Çünkü, hepimiz biliyoruz. :D 

İlk resimdeki gibi capsler İtachi FC' a atılmasın diye açtım burayı. :D 

Bir forumda  Anti İtachi FC'a üye olanları görünce içim gitmişti. Burada kimse gelmesin ben de turşusunu kurayım. :D 

Kurucu:

Songena

Üyeler:

Skadi

ayanatsume

Cold Dewil

Hazādo

xFactoria

SiyahBeyaz

Felix_

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ekledim seni de. :) Son günlerde forumda yaşadığım yorgunluğu en son ne zaman yaşamıştım acaba?         FC çalışmalarında finali burada yapıyorum. Dinleneceğim azıcık.         Forumu gıcık edecek

Bir karakterin hem FC' ını hem de ANti FC' ını açan ben. :mellow: Katılmak isteyen olursa FC'a almam. Tüm tedbirleri alarak her şeyin Uchiha İtachi FC kontrolünde olmasını sağladım.    Şaka b

İtachiyi eleştirmekmi? Tiye almakmı? Anti mi?!   Seni dışlıyoruz :D ayıp ayıp :P

İtachiyi eleştirmekmi? Tiye almakmı?

Anti mi?!

Seni dışlıyoruz :D ayıp ayıp :P

Böyle devam et. :D Asıl amacım belli olmasın.  :ph34r:

Beni ekle, :D İtachi bir sürü fedakarlıklar yaptı ve iyi biri fakat bir türlü ısınamadım ve sevemedim.Nedenini de bilmiyorum..

Seni şuraya alsadık fedakarlıkları için. :P 

http://forum.turkanime.tv/topic/3349-uchiha-itachi-fc36-%C3%BCye-fan-clupta-yenilikler/

Deidara FC' ta C2 yaptığın için ekleyebilirim ama.  :mellow: Sırf buna teşekkür  şeysi olsun diye alırım ama. Başka kimse gelmesin. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benide ekle. Çünkü ben gerçekten sevmiyorum ne olursa olsun insan anasını babasını öldürürmü ya ? (Ayrıca o klanda hiçmi çocuk yoktu demekki itachi yaşlı, kadın, çocuk demeden kıydı herkese :( )   -,- 

Öyleyse sana FC daveti göndermiyorum. :D Ekledim. 

Yare yare, benim için zor oldu bu neyse.  :ph34r:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada oradaki o söz Marvel'ın değil ki :D Bildiimiz spider-man'in amcasının repliği burada ne işi varsa :D

Neyse ekleyebilirsin benide ;)

İsimleri doğru hatırlarsam şaşarım zaten. :D Neyse, düzeltiyorum. :D 

Ekliyorum. :D 

Edit: Şaşıranlar olacak yine ama kulübü açtığıma pişman değilim. :D Başka birinin açtığını görmekten daha iyi. :D 

Düzenlenme: Songena tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.