Jump to content

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart Sayısı - ÇOK YAKINDA -


3n4bL3

Recommended Posts

  • Yöneticiler

  Merhaba Arkadaşlar ,

 

   Herkesin büyük bir heyecanla okuduğu ve devamını beklediği dergimizi, yeni kurulan Renkli Manga ve Türk Anime’nin tek çatı altında toplanmasıyla genişleyen ekibimizin dergisi mart ayında yeni sayısı ile siz sevgili anime severler ile buluşacağını açıklamak istiyorum. Dünyadan ve Türkiye den Anime ile ilgili her türlü Haber, İnceleme, söyleşi, japonya, yeni animeler hakkında geniş analiz, programlar hakkında bilgiler, güncellemeler, yaptıklarımız ve yapacaklarımız gibi bir dergide görmek isteyeceğiniz her türlü bilgiyi bulmanızı sağlayacağız. Özellikle dünyada anime söktüründe olan biten herşeyi sizlere en kısa sürede ulaştırmak gerçek amacımız olacak. Derginin aylık olması amacındayız. Ancak ortaya çıkacak bilgiler sayesinde bunu haftalık yapmamızda mümkün olabilir. Bunun yanında sitemizde ve forum bölümümüzde aktif olan kullanıcılar içinde bir bölüm ayırmayı düşünüyoruz. Bu nedenle dergimizi yakından takip edebilmeniz için konularımızı aktif olarak inceleyebilirsiniz.  Çalışmalarımızı  gerçek zamanlı iletmeye gayret edeceğiz. Daha sonra ayrıntıları ile haber bir sonraki sayıda yer alacak. Bu sebeple sitemizi her gün takip etmeniz hem sizin bilgilenmeniz açısından iyi olacak hemde haber ve iletişim ağımızın güçlenmesine sebep olacaktır. Ayrıca dergiler indekslenerek eski sayılara tam erişim sağlanacak . Bu sayede geri dönüşümlü online bir kütüphane hedefliyoruz.
İşte bu noktada bizi desteklemeniz ,gördüğünüz, duyduğunuz , bildiğiniz yaptığınız ilk çıkışları , haberleri yurtdışı olayları ve her türlü haber niteliği taşıyan bilgiyi bize mail yolu ile veya ÖM atarak bildirmeniz. Haber kaynağı haberin altında ismi ile anılacaktır.

 

   Esas amacımız bu derginin kuşe kağıda basılı gerçek bir dergi olması idi. Ancak maddi problemleri aşmak , matbaa , baskı ve dizgi işleri ile uğraşmak zaman ve para ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Bu sebeple hem kağıt israfından kurtulmak hem de derginin sürekliliğini sağlamak için  dergimize kaldığımız yerden devam etmeye karar verdik.

 

KPk0bO.jpg

Link to post
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Merhaba Arkadaşlar ,      Herkesin büyük bir heyecanla okuduğu ve devamını beklediği dergimizi, yeni kurulan Renkli Manga ve Türk Anime’nin tek çatı altında toplanmasıyla genişleyen ekibimizin dergi

Boşver kanka sorma :D Memoli kel kalıpda dizi yarıda bitti farzet :D

Ercan 'a aynen katışıyorum ^_^ eski ekipten kimse yok galiba :ph34r:       İlk kıytırık!!!! sayının yeri dolmaz benim gönlümde -_- sen anladın beni ;) ben de seni :D  

İmzayı görmek için yapılan ibretlik cevap :D Neyse iyi olacağını düşünüyorum hepimiz için hayırlı olsun hülöğğğğ

Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.