Jump to content

Naruto (Spoiler İçerir)

getsuga

Önerilen İletiler

Vaktinde KillerBee sekiz kuyruklunun kuyruklarından birini kullanarak kopyasını oluşturup Sasuke'den kurtulmuştu. O zaman kopyası ceset gibi şeklini korumuştu diye hatırlıyorum. Naruto da Kurama'nın kuyruğundan kopya oluşturmuş olabilir. Fakat bu durumda Obitolar ile gitmesi gereken kopyası neden kayboldu bilmiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 296
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kakashinin rin' i öldürme sebebi spoilerdadır arkadaşlar :P

Kishi  öyle bir canavar yarattı ki kendi bile işin işinden çıkamıyor.Böyle giderse kishi seriyi bitireceğine seri kishinin işini bitirecek  :D Naruto uçuyoruş sasuke atlıyor zıplıyor şu sakura da ölme

Bleach okumak 7.4 saniye, sayfaların yüklenmesiyle beraber 33.6 saniye. Naruto okumak 1 dk. Zaten ölümüne trollüyor. Kaguya'nın yaş dayanmış 3000'e. Hala hareme azıtıyor. Naruto orada "uzun zamandır g

Artık sakura bile Tanrı diye adlandırılan kadına vuruyorsa ben daha bir şey diyemeyeceğim. En başın da böyle kadını yüceltmeyecektin arkadaş haftaya sasuke show izleriz sonra Naruto olaya parmağını basar daha sonra hogakeler gelir falan filen öyle gene uzar gider.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sasuke gene sapıttı bu bölüm, tamda manga bitiyor diyordum, Kishi ne yapıyorsun artık anlamıyorum ki.

Manga can çekişiyor artık ne olacagını şaştı.

Eğer Sasuke Gaara'ya falan bişey yaparsa üstüne saldıracagım o derece artık :D Bıktım şu tavırlarından :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ee herkes naruto vs sasuke diye diye kishi sapıttı onları kapıştırmadan final verseydi kishiyi basarlardı xD bence en iyisi oldu bu vsde biri ölebilir kesin :) sonuçta sasukenin içindeki kötülük kaybolmadı kaybolmayacak bu kafayla hokage'mi olcak Şeytan diye taşlar köy halkı onu :D narutoyla vs atarsa sonuçta konohanın kahramanı diye biliniyor adam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sasuke ölmez, asıl ölürse hayranlar kishi'yi basarlar :D 

Dedigim gibi bi Hokagelerime dokunmasın istedigi şeytanlıgı yapabilir. :D Ama bi Nakama power ile aklını başına getirir Naruto Sasuke'nin. İnanıyorum :D 

Ayrıca bu savaş son savaş olacaga benziyor. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

belli olmaz sonuçta bu iş bir kaleme bakar :) naruto veya sasuke ikisinden biri ağır yara alcak(sakat)  veya ölcek  çünkü sasukeyle artık konuşarak ikna edemezsin bunu yapabilseydi küçükken yapmıştı şuana kadar kimle konuştuysa ikna etti ama bir madara ve sasukeyi ikna edemedi zaten sasukenin içindeki karanlık nasıl yok olcak onu merak ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tek istediğim NAruto nun Hinatayı fark etmesi le güzelim Hinata varken önceden hep Narutoyu aşşağılamış küçük görmüş biri mi daha iyi yoksa hep ona hayranlık duyan hep onu izleyen Hinata mı daha iyi dostum Sasuke ile de savaşmayacaklarını düşünüyorum ki Sasuke köye de dönmez Orochimaru ile gider :\

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok derin düşünmemek gerek Naruto bu, ikisine de bişey olacagını sanmıyorum bu Sasuke'de zaten tsunderelik var biraz, Naruto'nun ettigi bir iki laftan sonra arkadaşlıgın değerini falan anlayacaktır. Genelde hep öyle oldu çünkü. Madara bile son saniyelerinde yumuşadı ise Sasuke'de düzelir. 

Hem işin içine Sakura falan da girerse kesin düzelir. Mutlu son garanti naruto için.

Eheheh bende Naruhina için bekliyorum ki yüzde yüz ilerleyen bölümlerde görecegiz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.