Jump to content

Selam :D ^^

Önerilen İletiler

Öyle bişey olduğunda post kasmış olursun ben de sana uyarı veririm. :D Amacın o olmasın. :D Ama amacım sohbet etmek dersen Sohbet-Konu Dışı bölümünde Muhabbet Mekanı var. Kafa dengi birini bulursan konuşabilirsin. Ama dediğim gibi bir an önce post sayım artsın diye yorum atma uyarırım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İsmim Can 14 yaşındayım. Derslerimde çok başarılı olduğum için arkadaşlarım bana Einstein der. En sevdiğim ders fendir. Kim feni sevmezki ? *-* Düşünsene atom parçalıyosun abi :3 atomu parçalıyosun &l

Einstein 10-15 yaşlarında salakmış diyolar?

İşte kardeşim bak biz beraber gülüyoruz ama bu adam hakaret ediyor. Ayıp ki ben ona hiç bişey yapmamıştım :(   Korkuttun mübarek :D

Misafir Leffwn

onemli degul bu arada uyelerle sohpet edip yorum sayimi arttiracak biryer yokmu 100 yorum kuralindan korkup konu acamiyorum

En son bir günde 50'den fazla yorum kasan birisi banlanmıştı. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle bişey olduğunda post kasmış olursun ben de sana uyarı veririm. :D Amacın o olmasın. :D Ama amacım sohbet etmek dersen Sohbet-Konu Dışı bölümünde Muhabbet Mekanı var. Kafa dengi birini bulursan konuşabilirsin. Ama dediğim gibi bir an önce post sayım artsın diye yorum atma uyarırım. :D

peki Ezgi-Sama :3 sama oldun birlikte Proton parcalariz artik
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onemli degul bu arada uyelerle sohpet edip yorum sayimi arttiracak biryer yokmu 100 yorum kuralindan korkup konu acamiyorum

Muhabbet Mekanından sohbet edebilirsin ama genelde başka konularda da çok geyik yapılıyor yasak olmasına rağmen geyik serbest.:D (Dermişiiiiiim.:))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.