Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Arkadaşlar FT'nin mangasının esksiksiz bütün bölümlerinin olduğu bir yer var mı? Manga okumaya heveslendim.Normalde manga okumam ama FT'den başlarsam belki hoşuma gider diye düşünüyorum.Ama baktım hiç bir yerde bütün bölümleri bulamadım, bilenler ya da elinde olanlar varsa paylaşırsa sevinirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

http://www.turkcraft.com/Fairy_Tail/1

yukarda başları var ama bi süre sonra kopuyor diğerinide 

http://mangadenizi.com/series/fairy_tail/

burdan oku birbirlerini tamamlıyorlar :D

neyse manga yorumu 

reyiz kendini bozmuş konseye girmiş :D kolları yine yaralı ftde time skipteki en dikkat çekici şey kollar :D hepsi yavaştan toplanıyor çok uzun sürmez bence bu geçiş arcı olur 

Eyvallah sağolasın kardeşim.Bir de bunları indirebileceğim bir yer varmı?Zamanım olmazsa -ki çok bölüm var- arşivleyip sonradan okumayı amaçlıyorum da..

Konuya yorum atmak gerekirse mangaya henüz başlamadığım için yorum atamıcam  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://www.turkcraft.com/Fairy_Tail/1

yukarda başları var ama bi süre sonra kopuyor diğerinide 

http://mangadenizi.com/series/fairy_tail/

burdan oku birbirlerini tamamlıyorlar :D

neyse manga yorumu 

reyiz kendini bozmuş konseye girmiş :D kolları yine yaralı ftde time skipteki en dikkat çekici şey kollar :D hepsi yavaştan toplanıyor çok uzun sürmez bence bu geçiş arcı olur 

yara izi o ya. tartaros baya zorladı milleti.ordan kalmadır muhtemelen. yada artistik olsun diye demir yapmıştır orayı :D çok belli olmuyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Süperdi umarım bu hız kesilmeden gray ve diğerlerinide haklayıp loncayı biran önce toplayıp ana konuya geri dönerler ve umarım natsunun eğitimini flashback'lerde gösterirler nasıl bir eğitimle bukadar güçleni hemde bukadar kısa sürede ? igneelin ölümü gerçekten güçlendirmiş. herkesin beklediği vs bu bakalım nasıl sonuçlancak ve nekadar sürede.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya ben igneel'in natsunun gücünü sınırladıüını düşünüyorum. gze batmasın gücü bedenine fazla gelip yok etmesin diye belkide büyüyü devam ettirmek için natsunun gücünü emiyordu. gidince bütün güç natsuya kaldı. ben sanmıyorum ki o kadar yıl güçlenmeyen gerizekalı natsu bi senede kendi gücünü üçe katlasın. ama ben igneel'in tekrar göründüğü zaman natsuya bişeyler öğretmesini bekliyordum. dragonforce'u nasıl uyandıracağını falan. çok büyük hayal kırıklığı oldu ejderhaların ortaya çıkıp bi anda kaybolması. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen igneel çıkmasıyla ölmesi bir oldu buda natsuyu alevlendirdi sonuçta natsunun alevleri duyguların alevi buda bir etken ama natsu dragon force kontrol edemiyordu sting ile rogue kullanıyordu ama natsu daha tamamlanmamıştır diyordu sonuçta slayerlerin en güçlü tekniği belkide öğrenmiştir d. force'yi ? önümüzdeki sayı çok önemli olcak natsu bukadar güçlendi burda tüm güç gösterisi yapmaz umarım hiro gray'ede aynı muamele bekliyoruz :P tek atmaz umarım ama bir iki teknik görürüz, neyse o 1 yılda ne geçti çok merak ediyorum natsuyu eğiten biri %100 var diye düşünüyorum gerçekten 'S' sınavı için yaptığı antremanı gördük natsu nasıl kendini eğitceğini bilmez herzaman bodoslama dalar ama şimdi kendinden daha emin karşısındakinin ve kendi gücünü çok iyi biliyormuş gibi bir his veriyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Natsu güçlenmiş gördüğüm baya. Bence Gray'de güçlenmiştir gerçekten dark side'a geçtiyse çok güçlenmiştir hatta. Denktirler bu sefer diye düşünüyorum. Ama daha dövüşmeye fırsatları olmadı heralde bu arc'ın finalinde dövüştürecekler ikisini. Yancıları geldi yakaladılar maalesef.

Lucy'nin tokadı güzeldi hak etmişti Gray her ne kadar favorim olsada. Ben eski Gray'i gördüm şahsen yer yer büyük fanı olduğum için ifadelerinden çıkardım bu arc sonu kurtarır Gray'i Natsu diye düşünüyorum ama kontrol ediliyorsa kurtarır. Çünkü hala o ihtimal var bence. Fairy Tailî toplayacak bence güzel bir versus görürüz tabi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya hiro'nun kafa tersten çalışıyor anlaşılan. gray'in söylediği şeyler gayet mantıklı şeyler. gray diyorki arkadaşım gidin ne bok yerseniz yiyin ben gelmiyorum. bunu anlamak bu kadar zor mu zorla götürecekler adamı istemediği halde. :D  bundan sonra grmek istediklerim sadece fairy tail'in güçlüleri, umarım şu levy'nin yancıları gebermiştir bu bir yıllık sürede. zayıflara tahammülüm yok valla. 2 bölüm erzaya 1 bölüm laxus a ayırsın tamam dahada uzatmak yok yeter.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.