Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Hiç aklıma gelmemişti 7. ustanın Erza olabileceği. Tabi ya bu dangalakları bir Erza durdurabilir.  :D Durdurdu da.  :lol:

Güzel bölümdü. Ve sonu yine bir merakla bitti. Makarov'a ne olmuş ki ''Onu bir tek siz kurtarabilirsiniz.'' diyor? Acayip merak ettim şimdi ha. Ne olmuş olabilir ki, aklıma da bir şey gelmiyor.  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten makarov ilk başta erzaya bırakcaktı ama çok genç diye bırakmamıştı ama laxus daha uygun diye düşünüyorum ben hayla daha ağır başlı bakalım erza nasıl idare etcek :) Makarov ben emekli olmuştur diye düşünüyordum ama oda boş durmamış oda harekete geçmiş ne yaptıysa artık fairy tail tek kıtada geçti bunca zaman olaylar dünyanın 4/1'inde diyelim umarım genişletir çatışma alanlarını  bölüm isminden yeni bir imparatorluk çıkıyor muhtemelen makarov onlarla uğraşıyordur fairy tail olduğu (Earth Land) kıtada tek krallık fiore diye biliyorduk ama başka krallık yoktur orda umarım diğer kıtalara kayar hiro çünkü hep aynı yerde olayların olması sanki koca bir malikanenin içinde oyun oynuyormuş gibi geliyor bana çoğu mangada böyle dünyada tek yaşayan onlarmış gibi veya büyük işler yapanlar, farklı şekilde insanlar çıkar diye ümit ediyorum eğer  diğer kıtalarda çıkarsa neyse diğer merak ettiğim hususlardan biride SS görevler gildarts 100 yıldır yapılmayan bir görev için 3 yıldır uğraşıyordu ve görevi sonunda acnologia ona engel oldu buda bir merak yolları kesişirmi bizimkilerin ? bukadar büyük görevi yıllardır yapan olmamış ?

ek not: bu yeni krallık fairy tail 8 yıl yokluğunda ortaya çıkmıştır veya haritada adı farklıdır ? yada düşündüğüm gibi yeni bir ülkeyse yeni topraklar farklı bir kıta veya bölge çıkıcak inş... :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni malzeme şart olmasına şartta. bu kıtanın varlığını 500 bölüm sonra niye öğreniyoruz biz. neden daha önce hiç lafı geçmedi. çünkü uzatmaya uğraşıyor sonradan sonradan yeni şeyler çıkarıyor. yok abi ben bizimkiler  zerefle bi karşı karşıya gelip dövüşmeden tatmin olmicam ya. bi dövüştür bizimkiler dayağı bi yesin ondan sonra deki böyle böyle farklı kıtalar var oralara dağılmış eski dragonslayerlar var git onlardan üst seviye büyüyü nasıl kontrol edeceğini öğren falan diye farklı yerlere açacak bizi. ama bu şekilde değil. her geçen gün dahada soğuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bölümdü Gelecek Bölüm God Serena yeni bir tanrı çıkıyor sanırım ve yanlış anlamadıysam yeni bir kıta çıkıyor ve batıda ? arbaless krallığı :P

bu arada zerefin bir lafı aklıma takıldı natsuya önce senmi yoksa e.n.d hanginiz yanıma geleceksiniz derken nedemek istedi natsuyla e.n.d tek kişi değilmi neden farklı kişilermiş gibi bahsetti ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben hala niye öbür ülkenin adı bir kez olsun geçmiyor onu anlayabilmiş değilim. düşman bi ülkeden bahsediyoruz komşu düşman bi ülkeden. illaki oranın karanlık loncaları falan geçer bu tarafa. konseyin bu kadar yetersiz olduğu bi ülkeye geçmesi de lazım zaten. geçmişe güzel bağladı gerçi ona laf yok. birde fairy tail'de sadece massterların bildiği bir sırrı koca ülke nasıl saldırı nedeni yapar onuda anlamış değilim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten karışık bir durum geçmişte yapılan savaş ve neden şimdi harekete geçiyor makarov gene soru üstüne soru çıkardı sensei'miz. ve çok güçlü bir krallık diyordu bunca zaman niye çıkarmadı kesin diğer kıtalarıda 100 200 bölüm sonra çıkarır 4/2 çıktı :D ama benim en çok beklediğim GOD Serena ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zeref iyi birisi ama artık yaşama değer vermicek savaş ilan etti 7 yıl bizimkiler mühürlüyken düşünmüş ve karara varmıştı mavisede bunu söyledi ilerde natsu ile gray kesin kapışcak ama natsu bu haldeyken bile fena güçlü birde e.n.d olarak uyanırsa ateşi nasıl olur bilemem her slayer kendi ırkını yencek diye birşey yok dragon slayerler dragon bile yenemiyorlar güçsüzdüler düşündüğüm gibi şeytanlar dragonlardan güçlü olabiliyor en güçlü dragonlar diye düşünüyordum hüküm sürmeleri felan ama zerefin yarattığı şeytanlar normal şeytanlardan farklı acnologia bile e.n.d yok etmek istiyordu sonuçta etherious şeytanları zerefi yok etmesi için yaratıldı ama hiç biri başarılı değildi e.n.d haric  ama kesin birşey var e.n.d dirilmesi için büyü gücü gerekmiyor bunu anladık mard geer'in söylediği tüm büyü gücünü kullansanız bile e.n.d mührü kırılmaz ya natsu kitapla iletişime geçicek yada zerefte bunun anahtarı var ben natsunun iletişime geçmesiyle olur diye düşünüyorum ama e.n.d kötü biriyse zeref kendini ona yok ettirdikden sonra kötü birini dünyada neden bıraksın orda uyuşmayan birşey var zeref yok olunca e.n.d yok olurmu çünkü zerefi yenicek kadar güçlüyse hiç kimse e.n.d yok edemez kaç tane devil slayer gelse bile :) mard geer için bile dragon ve devil slayer birlikte çok zor yendiler.(gerçi ona pek yenmek denilmez :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dragon force mod'da var unutmayalım o ve etherious birleşirse rakip yok adama ama ben dahada güçlü olduğunu düşünüyorum savaş tanrısına tek attı adam :) igneel içinden çıktığı için diycem ama sadece bu değildir farklı bir eğitim yapmış laxus'da merak ediyorum oda güçlenmek istiyorum dedi lacrima ile nekadar güçlencek acaba ve laxus'sun yaptığını natsuda yapabilirmi acaba onun gücünü kullanıyor sonuçta ? neyse bölüm isminde yeni bölümdeki  isim god serena belki bir yerin veya tapınağın ismi olabilir yada düşündüğümüz gibi bir tanrı'nın ve üstelik kız sanırım isimden belli :) ama bu 18 yakumo tanrısından farklı daha güçlüdür herhalde veya 18'liden biri.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.