Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Açıkçası Anna sarışın gibi duruyor :P

Ki Anna 'nın Heartfilia soyundan gelmesi çok yüksek bence , Layla da buna göre yetiştirlmiş olabilir 

Anna tsundere olabilir bnce  

bence muhtemelen Layla Anna'nin soyundan geliyordur...ve bu onlarin soyuna ait özel bir sir olabilir ve layla erken öldügü(!) icin Lucy bunu ögrenemedi.....ve ben Anna'nin da layla ve Lucy ile ayni fiziki görünüse sahip oldugunu düsünüyorum nedense...Ayrica bilmiyorum hic farkettiniz mi ama manganin basindan beri Lucy ve Zeref bir kez bile yüz yüze karsilasmadilar...belki de bunun sebebinin Lucy'nin Anna'ya cok benzemesedir...Bu yüzden Zeref ile karsilastiklarinda bu Zeref icin bir süpriz olabilir....Bu da Lucy'nin Zeref'e karsi avantaj saglamasina sebep olabilir...Ayrica bildigim kadariyla da Anna gecitten gecmiyor.... :confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anna'ya teşekkür ediyor zeref 

Ya zerefi öldürmek için geçti kapıdan ya da  acnologianın şerrinden kaçtı bizimkilerin zamandan çıkabilir anna bak  :huh: onla savaşmak için dünya toplandı öyle bi niyeti varsa şimdi çıksın piyasada :P Yukino angel lucy bide karin vardı ruh büyücüsü 

Karin'in veya yukinogillerin annesi çıkabilir belki layladan miras kalmıştır onlara  :smile_oleyo: Hepsini lucye bırakmamış anası ben olsam bende bırakmazdım  :smile_oleyo: 

Acikcasi ben anna'nin gecitten gectigini sanmiyorum cünkü eger anna gecitten gectiyse anna'nin soyundan gelen hic bir büyücü olmazdi....Cünkü gecitten gectigi an 400 yil önceki dünyadan kaybolmus oluyor ve o cagda hic yasamiyor...Tipki Natsu ve digerleri gibi....O yüzden bence o gecitten gecmedi...Zaten Zeref'in dediginie göre zamanda yolculuk yapabilmek icin iki taraftanda bir kapi acilmasi lazim...Anna gecmisteki kapiyi acarken ayni anda layla da gelecekteki kapiyi kapiyi acti...ve Natsulae bu sekilde 777 yilina yolculuk edebildiler...ve ayrica Anna'nin soyunun heartfilia ailesi oldugunu düsünüyorum ve zamaninda 12 anahtarin hepside layla daydi cünkü kapiyi acmak icin 12 anahtara da ihtiyaci vardi...layla büyücülügü biraktiginda bütün anahtarlarini yardimcilarina birakti ve o anahtarlar bir sekilde el degistirerek farkli farkli yerlere dagildi... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepsi Layla'daysa anahtarların ki kapıdan geçtiyse öyle olması gerekiyo 

Karin ve yukinogillerin anahtarlarını kim vermiş? bide ortada ele geçirilmiş oğlak burcu var bide everluke malikanesinden çıkan virgo var :D hadi o salak adam birinden satın almıştırda satigarrusun galuna adasından çıkması nedir :D

Dedigim gibi layla anahtarlarini yardimcilarina biraktiktan sonra hepsi bir sekilde el degistirmis...Capricorn'un sahibi Zeldo zaten bu yardimcilardan biriydi...ve Angel Karin'i öldürerek onlarin anahtarlarini almisti...Belkide digerleri icinde ayni seyler olmus olabilir..Gercek sahiplerini yenerek anahtarlari elde etmis olabilirler anahtarlari.....Ama galuna adasi benimde kafami karistirmiyor degil hani... :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://i3.mangahappy.com/img/852/d589879378f3413e5d3508660598ed63.jpg

Geçitten geçtiğini zeref söyledi ne demek sanmıyorum :D ayrıca iki taraflı gibi bi durumda yok öyle bişey hatırlamıyorum

Brandish-sama aşkitom bu olayı çözücek ilerleyen sayılarda inşallah  :wub: 

Ha bide çoklu alıntı yap :ph34r:  üst üste mesaj atma yasak forumda biri görürse yersin uyarıyı :D

Uyarin iin tesekkürler.... :) Zeref ejderhalarin ve cocuklarin gecitten gectigini söylüyor Anna icin öyle bir sey söylemiyor...

http://i3.mangahappy.com/img/852/d589879378f3413e5d3508660598ed63.jpg

Son bölümde "She sent" yani "O gönderdi" diyor beraber gittiler demiyor...

http://i3.mangahappy.com/img/604/a1a7c59942e34c6b5bfcff6bf215befe.jpg

burdaki ilk resimde "And then at the same time another celestial spirit wizard layla opened the doors and there we are, 7th of juli.x777" yani "ve sonra,ayni anda baska bir yildiz büyücüsü bize kapiyi acti. 7 temmuz 777 yilinda" diyor ve ayrica Anna'nin soyundan gelenler diye belirttigine göre demekki anna 400 yil önceki zamanda yasamaya devam ediyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hobaaaaa aydınlanma 

Anna sadece göndermiş 

ama yine eksik var şimdi ejderha festivali arcında ejderler geçiyor kapıdan onlara bu zamanda kim açıyor kapıyı?

İki taraftan açılıyor olması gerekiyor bu mantıkta öteki tarafta kim açıyor kapıyı  :huh: yada ben gece olunca saçmalıyor muyum  :huh: 

Kapiyi Hisui denen prenses aciyor o da bir yildiz ruhu büyücüsü ve festival sirasinda bir anligina 12 anahtari birden ele gecirme firsatini buluyor ve ejderlerin gelisinden bir kac gün öncesinde kapinin kilidini aciyor ve kapinin acilmasi icin ilk asma tamamlaniyor... zaten o kapiyi actigi icin Lucy ve Rogue gelecekten gecmise gelebiliyor..Lucy'nin anahtarlari oldugu icin oldugu gelecekte kapiyi kendisi aciyor ve gecmiste zaten acilmis olan kapidan iceri giriyor benim kafami karistira Rogue... o nasil anahtarlari elde ediyor bilmiyorum ama o da Lucy gibi geliyor....Bu yüzden onlar sorunsuz geciyorlar kapidan.....Ancak ejderlerin kapindan gectigi gün kirmizi ay sebebiyle eclipse düzgün calismiyor ve kapinin acilmasinin ikincisi asamasi tamamlandiginda zamanin ve kapinin kontrol edilememesiyle ejderler iceri giriyor...Acikcasi ejderlerin kapidan gecmesi biraz sans gibi bir sey oluyor...O sirada kapinin acildigi zamanda  ve yerde kim varsa onlar gecitten girebilirdi ve kirmizi ayin büyüsü sebebiyle karsi taraftan bir kapi acilmasina bile gerek yoktu...Cünkü kirmizi ay bir sekilde kapinin büyüsünü bozuyor...Zaten o gün Zeref'i öldürme planin basarisizliga ugramasinin sebebi de bu.... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neyse kapı kırıldı zaten en son bi daha kimse geçemez :D

Evet cok sükür ki kirildi ama tahminim tek eclipse kapisinin o olmadigi cünkü Layla da eclipse kapisini actigina göre onun klaninin yaptirdigi ve onlara ait olan gizli bir tane daha kapi olmali...Natsularin gectigi kapi....tabi onlar gectikten sonra hala yok edilmediyse....gece gece beynim yandi ya yine.... :confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya adam acımıyor paralel evren ve zamanda yolculuk gibi kavramlara bodoslama giriyor 

Mantık hataları alıyor gidiyor yapma şunu abi yapma ya  :smile_artiz: 

bu arada yarında manga çıkmazsa isyan edicem  :head1:

Kesinlikle haklisin o kadar bodoslama bir sekilde konuya daliyor ki hersey havada kaliyor ondan sonra da hikayeyi kilifina uydurmak icin cirpinip duruyor...Herseyde bir mantik aramaktan ve olaylari saglam bir sebebe dayandirmaktan beynim kisa devre yapti artik...Bu yapilabilecek en büyük iskence resmen....Bu hafta manga yayinlanmazsa o sinirle kendimi Hiro Mashima'nin yaninda bile bulabilirim o derece psikopata bagladim... Bu arada sen mangayi hangi siteden takip ediyorsun? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangapanda ya da mangastream den bakıyorum ben ama bazen düşen mangalar oralara geç geliyor tartışma konularından görüyorum :D 

Erva pazartesi dediydi umutlandırdı artık bilemiycem  ^_^

Tesekkür ederim ya ben türkcesini manga denizinden den takip ediyordum güncel ve hizli cevirdikleri icin ama bugun bir baktim "bummm" süpriz olarak  "500 Internal Server Error" yazisi ile karsilastim.... ve tam anlamiyla sok oldum... :cruch-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.