Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Oda var çünkü tanımadılar yada şekli değişiyordur sonuçta flashback'de zeref natsuyu uyandırdığında kesin bir etherious yapmıştı ama igneel ile o vücut ilemi dövüştü sanmam ve neden lonca ustası yapsınlar üstelik mard geer gibi yeraltı kralı varken zeref hepsini kendisini yok etsin diye yarattığını ve başaramadığını biliyoruz bence mührü diğer bir kişiliğini salıyor olabilir saf etherious ? diye düşünüyorum zerefde natsuda insan ama natsu ölünce şeytan olarak geri döndü sonuçta tartarus'un amacı natsuyu diriltmek değilmiydi arc'ın amacı o diye biliyorum diğerlerini bilemem ama mard geer'in Etherious natsuyu gördüğünü düşünüyorum ama gerçekten natsu'nun karanlık tarafını gösterseler süper olur ilerde belki tartarus canlanabilir bunlara  açıklık gelmesi için zerefin igneel ile olan hikaye'yi anlatması lazım natsu ile dövüşlerini igneelin natsuyu bulması zeref ile anlaşması felan sonuçta 400 yıl nasıl aynı kamış zeref ölümsüz bir bedene sahip tabu yüzünden onun normal

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

ya şu var şimdi END uyansa ''tartarros kim len ben ejder avlamaya gidiyom'' der :D

tartarrostan falan haberi yoktur onun zerefin yarattığı ilk şeytan olduğu için :D çünkü diğerleri çok sonra yaratıldı yolda görseler tanımazlar birbirlerini :D

END yarattığı son şeytan ve Tartarus'un kurucusu dostum nasıl haberi olmasın

Zannetmiyorum ama Belki Hiro Tartarusu geri getirir END dirilince Tahminim END her türlü dirilecek ve Zerefin safına dönecek Zerefin tek başına FT'ye karşı savaşması uzun sürmez yani araya bir sürü olay koyacaklar sonuçta Zeref olayının belki de Manganın sonu olacak kısa sürmez Natsu end olacak ft ile savaşacak eski haline gelecek bir sürü olay olacaktır END belki kalan elemanları toplar yeni karakterler çıkar Zerefin FT'ye karşı nasıl dövüşeceğini merak ediyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni bölüm çıktı ft sonunda toplandı ve dirildi uzun sürer sanıyorduk ama hemen mektupla iş halloldu xD gelecek bölüm 7. Lonca Ustası Yazıyordu acaba yeni usta kim olcak anlaşılan makarov gitti ilerde çıkar ama yeni usta kalıcı olcaktır acaba kim olur ? benim tahminim yeni biri çıkabilir veya ft'nin ilk üyelerinden biri gelebilir veya 4 tanrıdan biri :D ft'den ise erza geliyor ama makarov daha öncede onu yapcaktı çok genç olduğu için yapmamıştı o olmaza yada laxus çıkarsa o olabilir tahminen umarım yeni bir karakterdir çünkü ft'den kimsede usta olcak tarz yok.

Belki E.N.D  Olabilir uyanmış olsa bkz: tartarus master xD.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konuyu anlatış şeklinde hata var. sanki bütün kötülüklerin başı zerefmiş gibi anlatıyor ya herşeyi bu çok yanlış. zeref 400 yıl önce doğmuş bi herif. ondan öncede büyü vardı ondan öncede kötü büyücüler vardı. ama adam bi odaklanmış zerefe lucifer hades muamelesi yapıyor. zerefe yürümeden önce yeni düşman olabilecek kişiler falan yaratsa hani bunlar var ama başka bir yerdeler falan dese. mesela o natsunun tek attığı tanrı iyi bişeydi. o kadar kolay ölmese 5 i birden zar zor uzaklaştımış olsaydı iyi olurdu. arada bir zeref kaynaklı olmayan bi kötülükle savaşsalar güzel bi değişiklik olurdu. zeref öldükten sonra nerdeyse bütün büyücüler boşa çıkacak büyücü olmasına gerek kalmicak gibi bi hisse kapılıyorum ben şuan. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.