Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

anna ismi 2 bölümdür geçiyor ondan yani daha önce saydığı isimleri gördük ama anna 2 kere geçince merak ettim ve bu savaşda zeref tek taraflı yenilirken kalkanlar niye birşey yapmadı okadar majeste diyordu :) ve zeref bu savaşda bana sadece piyon gibi gözüktü nedense ölüden alınan bir güç ölümsüzü öldürebilir diyordu zeref natsuda gücünü igneelden aldı ve 10 ay antreman yaptı ama tek seferlik bir güç burası saçma geldi :D bana arkada daha büyük bir sır var gibi geldi neden 400 yıl önce veya içinde değilde sonra natsu bu güçe kavuşuyor oda bir muamma ve acnologia zereften güçlü ama onu öldüremiyor büyüsüde oda bir ilginç, veya 3. bir şahıs var herşey onun içindi dycem saçma kafa karıştı neyse gelecek bölüm 400 yılı anlatcak görücez ve zeref ölürse nolcak büyük olayda bu.

zerefin büyüsü işe yaramıyor artık büyüsünü bile yakıyor karanlığa bulaması bile imkansız artık :D zerefin bir numarası kısaca kalmamış gibi geliyor tek gücü ölümsüzlük ve tek büyüyü bilmesi ve beni merak eden herşeyin başlangıcı olan tek büyü tüm büyülerin çıktığı bir büyü onu kullancakmı yoksa kullanıyormu ? bu arada natsu bir daha bu gücü kullanamıcağını söylüyor kötü oldu bu kendini yenilemediğini söyledi yani ichigo'nun Nihai Zangetsu'su gibi birşey tek fark ateş gücünü kaybetmiyor ama o modu kullanamıcak tekrar.umarım bu savaş sondur yoksa natsunun orda işi biter.

Zeref'in tek büyü biliyor değil hacı Zeref bu işin kitabını yazmış birisi bu dövüş kavga misali olduğu için iki tarafta büyü kullanmadı ve gördüğümüz kadarıyla zeref kavga etmekde beceriksiz birisi yapacak bir şeyi kalmadı da değil bir şey yapmıyor bir ölürüm belki diye şansını deniyor izin veriyor vurmasına Zeref bir kanun büyüsü çaksa şehirdeki herkesi öldürür de öyle de hikaye uygun olmaz
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

anna natsuyla zerefin bacısı gençler spoiler verdim gitti  ^_^ zeref ölüp gücünü silver hesabı natsuya geçirse nasıl olur acaba la  :smile_oleyo: işte o zaman natsu vs acnologia çok ateşli geçer  :whistling:

Bakale sen bu bilgiye nerden ulaştın ? Kendi fikrin mi bir ipucun mu var?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

464 spoiler 

Tabikide Zerefe birşey olmuyor
Anna teorileri çürüdü , Anna Yıldız Ruhu Büyücüsü ve Layla 7/7/777 'de eclipse kapısını açıyor
E.N.D. kitabını biri hedef alıyor ve vuruyor-sanırsamzeref- Natsu 'da etkileniyor
Happy ölecek sanırsam ._. Ölmese bile Zerefe karşı Nastu'yu korumaya çalışacak

j16Nj9.png

W9Dp9P.png

Layla Lucy arasındaki benzerlik Ultear ve Ul arasında yok yapma Mashi orada Layla değil Lucy varmış gibi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Of of of beklediğim gibi bomba bi bölüm gelicek pazartesiye  :whistling: De pazartesiye çok var bea  :smile_artiz:

Laylayı eclipse'e bağlamış 12 kapının hepsi ondaydı heral  :smile_bilmem:

Pazartesiyi bende bekleyemiyorum ama :p Layla 'nın artık öldüğünüde düşünmüyorum ben ama ölmüşte olabilir :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kitabı yok etmek acaba Natsu'yu öldürecek mi yoksa END'İ mi diriltecek mantıken Natsu'nun ölmesi gerekli END'de yaşayamaz o zaman Acnologia vuruyo olmasın kitabı

Büyük ihtimalle ölecek ya da yaralanacak çünkü E.N.D olabilmesi için Natsu 'nun ölmesi gerek gibi birşey var 

Zaten orada olaya Happy giriyor büyük ihtimalle son görüşümüz olabilir onu ._. 

aquiruslan beraber gelicekler bence onun kanı yerde kalmaz   :LTkJN9u: igneel kitabı yoketme dediydi natsuya kitap yokoluyor gibi bişey   :whistling: arc sonunda uyanır diyidim ama erken uyandırıcaklar natsuyu   ^_^

Ben demiştim ama o final boss olmaz diye :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.