Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Bu bölümde de anladık ki 12 kalkan istediği zaman FT'yi doğrardı takım dövüşüyle. Ft'nin kazanması yalnızca en imkansız olanaktı. Hiro'nun büyük yardımları FT'nin kazanacak olmasının en büyük nedeni...

Rahkeid'den daha iyi bir büyü beklerdim gerçi bu büyüyle sınırlı kalacağını düşünmüyorum onun dışında bu büyü hiçbir halta  yaramayacak hatta Hiro bu büyü aracılığıyla ft'yi  dinlendiriyor bile olabilir. 3. Kez vsler sırasında tüm karakterler durmak zorunda kalıyor. 

Ve Milyonlarca fan akıllarda tek bir soru anası kim ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, dai yazdı:

Dograyamazdı, Natsu tek bile girerdi. Rakip önemli degil, ki FT öyle pek mantık çerçevesinde degerlendirilecek bir manga da degil. 

Son dediğine katılıyorum da Nere tek gidiyor abartmamak gerek p-up'da doz moz bırakmadığı dopru ama 12 kalkan büyü olarak çok sağlam özelliklere sahip ft gibi sırf vurma kırmadan ibaret değil

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, dai yazdı:

Demek istedigim şuydu, atıyorum Serbatus'un ikiz ejderleri de bildigin ilah yapıldı, kendi ejderlerini öldurdukleri söylendi. Sonra  Natsu geldi bunları tokatladı gitti. 

Yani FT'de bu hep olur,  başta guçlu gösterilir sonra bi Fairy Tail uyesi çıkar pata kute bildigin.  Tarzını hiç bir zaman bozmaz Mashima. Öldu denilen karakterleri bile görduk yani.  

Ft bu işte.. 

Mashima kötü son sevmiyor, bu yüzden seriyi iyice çöpe dönüyor

Hortlamayan karakter kalmadı, hatta en gereksiz karakterler bile döndü şuana kadar 

Ama okuyorsun 

Neden okuyorum? Acnologia gibi karakterler için (umarım harcanmazz) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

509 Spoiler 

Spoiler

Larcade 'in kötü bir çocukluğu olmuş (Kagura wasted bu arada)  

Natsu" amcasını " sürekli kıskanıyormuş çünkü babası onu çok seviyormuş

Yeteneği kıskançlıkmış (Burayı anlamadım pek)

Bu arada Larcade 'i sadece annesi yenebilir, tarzında bir söylem demiş Agust ve hemen arkasından Mavis belirmiş (Mavis ve Zeref 'in DNA ile ortaya çıkan çocuğu bence Larcade - başka ihtimal var sanki :D ) 

Agust Jelal 'i hırpalıyor ki bence Jelal keşke yenilmeseydi dövüşün uzun sürmesini isterdim (Garibim Erza için ışığım falan diyor, ayırmayın şunları yeter diğer şipleri katledebilirisin Mashima)  

Diğer bölümün ismi "Natsunun Kalbi"  galiba Lucy ve Happy'nin ne yaptıklarını gösterecek ya da Zerefi gösterecekler 

Klasik pek fazla güzel bir bölüm olmayacak gibi 

Acnologia neredesin? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonraki hafta güzel olacak gibi ama Kagura'nın kaybedeceğini sanmıyorum Larcade'in annesi başkası olursa daha iyi olur bence anası da ortaya çıkması koşuluyla ama yeni bir karakter ortaya çıkacakmış gibi bir hava yok. Zeref kardeşini  oğlundan daha çok sevmesi garip bir durum olur Natsu'nun yerini dolduracak birini istedi ya da büyük olasılıkla Zeref için yalnızca bir projeydi Larcade

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya bu arc gerçekten çok kötü be, Mashima o kadar büyüttü gözümüzde ama hiçbirşekilde fazlası yok yani arc 'ın 

Kötü gerçekten 

Genel sorunları da :

> END i hala görememiz
> Natsu Erza nakama punch
> Gray backstory (yeter artık) 
> Layla-Brandish meselesinin b*ktan bir flashback i olması(Senin annen  annemi öldürdü hiiiii sende ölmelisin ühühühü- ölmüş kandından intikam almak da ne kadar akıllıcaysa)  
>ZEREF NİYE DÖVÜŞMÜYOR 
> Mavis overrated

>Shipler 'e çooook ağırlık verilmesi (Romantizmi herkes sever ama bu arc gereğinden fazlaydı bence)  

+ >FT DEN BAŞKA HİÇBİR LONCANIN BİR B*K YAPAMAMASI

++> JELAL NİYE DÖVÜŞMÜYOR

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, lntegral yazdı:

Bikaç konuda doğrusun ama bu arcın esas sorunu yaratıcılıktan uzak olması.Eski arclarda turnuva üstü ejder kralı festivali,tartaros üstü ejderhalar ya da ne biliyim S sınıfı üstü grimore üstü acnologia vs vs vs bu arc savaş başladı savaş savaş savaş diye gidiyor tek hareket acnologiadan gelebilirdi onuda eileen cortlattı sağolsun.END de bi seçenekti onuda accık ucundan gördük.Bu arctaki tek fark zeref vs natsu ve makarovun ölümü olur.Makarovla bir klişesini yıktı hiro sağolsun,zeref vs natsuda da baya bir aydınlandık.Başka numarası yok.Arc sonunu bekliyorum acilen 

Zeref vs Natsu ne kadar kısa sürsede, herkesin favori yeriydi bence 

Cidden bu iğrenç arc da tek güzel noktalardan biriydi 

Makarov meselesi evet FT den birinin ölmesi iyi oldu bir klişeden dönüldü ama iki kere karakter öldü gibi gösterilip tekrar geri döndürüldü

Juvia kesinlikle ölü kalmalıydı, madem ölmeyecek fake ölümü ne diye yaptın? Natsu vs Gray için mi?  Bu arc'ın en salakça dövüşüydü - ki Jacob vs Team Natsuyu bile daha mantıklı görüyorum - Daha aralarında ki motivasyon tam belli değil Gray hebelehübele sen endsin geber sonra Erza geliyor iki eliyle durduruyor, wtf (Hala Juvia ve Lucy nin gelmesinden iyidir :D sjdpğwlskfğd)  

Kesinlikle haklısın bu arc yaratıcılıktan yoksun 

Ft 'nin  iyi arcları :

>Macao Arc (Başlangıç be.. Natsu ve Lucy tanışması, güzel ve komikti bence keşke öyle kalsaymış bu seri, hep troll havasında)

>Galuna Adası Arc (Team Natsu)  

>Oracion Seis Arc

> Cennet Kulesi Arc 

Ft'nin en iyi arcları 

> Tenrou Arc (Sorumu bu bence) 

> Tartoros Arc (Gerçekten herbir karakterin gelişmesi oldu, bayağı iyiydi diğer loncalardan da yenenler vardı mesela)  

Ft'nin en kötü arcları 

> Edolas Arc.. (karakter değişimi hoştu ama diğerleri değil)

> GMG Arc (Millet o kadar G.Lucy ve G.Rouge'nun backstory 'sini merak etti ucu gene b*k çıktı) 

> Alverez Arc (Cidden kötü berbat) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.