Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Canavarı ilk görünce dedim deliora'yımı canlandırdılar ama değilmiş bölüm süperdi natsunun igneel'in alevlerini kullanması özellikle :) ve tek vuruşta götürmesi (herkesin ağzı açık kaldı) önümüzdeki hafta gene 2 sayı verilcek aldı gazı gidiyor hiro ve gelecek sayı'daki büyük bir duyuru ne olabilir ? yanlız natsu fena güçlenmiş şaka bir yana :D üstelik bu tüm gücüde değildir. acaba igneel içinden çıkıncamı igneel'in alevlerini kullanmaya başladı yada eğitim sırasındamı fark etti.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

natsu OP :D zerefi yenebilmesi için bu kadarı şarttı zaten :D. deliora o tanrının yanında hiçbişeydi yalnız. boyut olarak güç olarak. god slayerlar bunlar için var demekki. :D natsunun bu hali eclipse'den giren ejderhaları yenmeye yeter mi acaba? onu da belirtse mashima çok güzel olacak. ben şşu haliyle yener diyorum ama. tabi acnologyaya yetmeyebilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tüm gücünü kullansa o ejderhaları yener bence hatta fazla yarada almaz diye düşünüyorum maskeli adamda pek birşey olmadı büyük şeyler bekliyordum ve büyük birşey çıktı ama natsu anında yok etti dragon slayer olarak görmemiz gereken bir gücü gösterdi ama kendisi dragon slayer'likden daha fazlasıda varmış gibi duruyor gelecek hafta büyük duyuru olcak acaba ne haberi ? natsuyla ilgilimi acaba. ama zerefi yenmek için bukadarıda yetmicek o dövüş olursa kesin dövüş içinde power up alır %100 her manga karakterinde öyle olmuyormu zaten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ama zeref kadar güçlü olmazlar sonuçta güç kategorisini düzende tutmalı god veya god slayerleri nekadar güçlü bir varlık olarak çıkarabilirki yada god zeref'tende güçlü çıkar ama igneel'in dediği gibi insanlara karışmıyordur genelde god herkes'den güçlü olmalı ama bu seride en güçsüzü olarak çıkıcak sanırım slayerlerini düşünürsek. birde bu adamın çağırdığı tanrı yakuma'nın 18 savaş tanrısından biri bunun gibi daha 17 tane tanrı var sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

adamda thunder dragon modu

adamda dragon force modu

adamda etherious modu 

adamda rage modu 

adamda daha bi sürü mod var ve şu ejder sanatları büyülerini daha kullanmadı daha

zeref gelsede şunu bi iki pataklasa artık  <_<

ZDd0Do.jpg

adamın dünya umrunda değil Finale kadar Natsuya dokunmaz dokundurtmaz ama adam olsun işi ciddiye alsın diye bir iki tokat patlatır

Bende isterim Şöyle Güzel bir ağız burun dağıtsın Sadistçe dövsün ama adam kıyamıyor Natsuya Yumruktan sonra bile bir şey yapmadı bana o yumruğu atsaydı orda ikiye bölerdim onu :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.