Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Natsu etherious olarak uyanırsa zerefi'de öyle yenerse natsuyu kim durdurcak :D boşuna mühürlenmemiş bu ? ve abisi olduğunu öğrenirse öldürebilirmi imkansız diye düşünüyorum zeref gibi natsuda 400+ yaşında bunca zamanlık anısıda mühürlü olmalı etherious olarak uyanırsa zerefide hatırlaması muhtemel igneel'de tabi acaba nasıl bir güç kullanıyor igneel'in bile yenemediği biri dragon gücü işlemiyorsa hiç bir güç işlemez ona zaten dragon s. olarak çok güçlü birde etherious mod olursa durdurulamaz yoksa uyanınca dragon güçleri gidicekmi bunu zamanla görücez hiro fena yerden vurup bir sürü soru çıkarttı. bu arada gray dedinde e.n.d yok etcem diyor bunca zaman yanında çıktığını öğrenince napcak :D ve froshla olayı komikdi. en çok heycanla beklediğim Natsu'nun Tartarus'un Ustası olarak çıkması zaten Tartarus'un ustası ama onu nasıl tanımadı üyeleri anlamadım sanırım hiç biri görmemiş daha önce.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Natsu dünya'ya geldikden birkaç yıl sonra ölmüş ? anlaşılan zeref bu sayede şeytan olarak diriltebilmiş her abi gibi kardeşini geri getirmek istedi ama sanırım natsuyu diriltmek tabuyu bozuyor bu konu biraz full metal alchemist benziyor ordaki iki kardeşde annelerini diriltmeye çalışıyor simya ile ve bendenlerinde tuhaflıklar oluyor iki hikaye benzer natsu başında insanmış ama nasıl doğdukdan birkaç yıl sonra öldü hastalıkdanmı acaba :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birnevi OP Marineford Savaşı tarzı diyorsun :D öyle olması güzel olur ama ilk etherious çıktığındaki olayı merak ediyorum ben nolcak zeref natsuyu serbest bırakmadan savaş başlatmazki igneel ile natsu zamanında savaşmış igneel durduramamış onu demekki natsu'muz ozaman pek evcil değildi savaşta hangi tarafda olur daha önemlisi 18 savaş tanrısından 17'side savaşa katılırmı şeytanlar tanrılar ,  devil dragon god slayerler ve büyücüler kara ve ışık her türlü büyük savaş olur başka taraf kalmadı benim düşüncem :D ama bu savaş finalde olur herhalde bu savaştan pek kimsede sağ çıkamaz. ama tam mavis ile igneel ile olan ilişkiyi anlatcakdı orda kesti hiro kalanı sonra dedi :D oda merak konusu adam gerçekten çakal şekerden biraz verdi kalanı sonra.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Natsu bence tek yeter luffy gibi dalar savaşa ama tek gider örn: savaş tanrısını tek vuruşta indiriyor tüm gücü'de değildi ne ejder gücü ne yıldırım modu hiç birinide kullanmadı şuana kadar birde etherious şeytan modu var zerefi nasıl yener bilemem ama ejderhalar şeytanlar slayerler tanrıları şuan boy ölcüşemez diye düşünüyorum etherious olarak uyanırsa ama benim gerçekten merak ettiğim Natsu Tartarus'un Lonca Ustası bu üyeleri nasıl tanımadı natsuyu ? benmi kaçırdım bir ipucu verildi'de yoksa etherious olarak uyandığında şeklimi değişiyor flashback'de natsuyu yeniden canlandırdığında zeref çok normal gözüküyordu anlaşılan biraz daha beklicez her yerden teori üretiyorum sonra başka yerden bir açık çıkıyor sonuçta o şekildeyken igneel ile dövüşmediya büyümüştür ve nasıl mühürlemeyi becerebildiler bekleyip görücez anlaşılan.:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shakugan No Shananın 3.Sezonunda kş gib büyük bir savaş çıkar tahminen (umarım) Koperniğin dediği gibi Acnologiayı evcil hayvanı yapabilir Üsütne bir de END'i uyandırır 3ü vs İnsanlık olur Zeref tek başına İnsanlık ile savaşa girerse o adama Saygım bin kat artar Arkasında Ancselamın bir tanrının gücü var alayına tek gider mi gider ama Finale kalan çok şey var bu yüzden büyük bir savaş olacağını düşünüyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

natsu herkesi tekliyince biraz sıkılıyor insan hiç heyecan yok arkama yaslanip okuyorum.

bir kaç bölüm içinde düzelir gibime geliyor :)

Aynen bende sıkılıyorum o zaman. 

One Piece'teki Marineford savaşı denmiş yok artık beklemem ben hayatta böyle bir şey. Ft'nin eksiği Her şeyi Natsu'ya halletirip olayı bitirmesi diğer karakterlerin gücü etkisiz kalıyor o zaman her boss'u Natsu indirecektir, zaten normalmiş bu Zeref'in kardeşi sonuçta, 400 yaşında teknik olarak Natsu zombi değildir canlandırınca ruhuda gelmiştir otomotikman. Bence Gray dengeleyecektir diye düşünüyorum ice devil slayer büyüsüyle. Yetmezse bir power up daha vermeli aynı devil slayer büyüsünden. Ft'de kötü tarafa geçecek adam yok bence. Biz Fairy Tail'iz mantığında gider diye düşünüyorum son yayınlanan bölümde onu kanıtladı zaten. Ft bağları kuvvetli. O birlik fotosundan altındaki cümleden belli lonca birbirine hep güvenecek. Gene hikaye ilginçleşti baya Zeref'le bağlantısını açıkladı çok şaşırmadım bu duruma. Zaten Naruto ve Op'deki karışık bir savaş ve düzen beklemem daha sade ve basit tatta ilerliyor böylede güzel bence. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangada savaş tanrısını natsu tekledi buna nedemeli diğerleri ağzı açık kaldı :D üstelik tenrou adasındaki gildartsı ölümle burun buruna getiren adamada tekledi üstelik bu gücünün küçük bir parçası olduğuna inanıyorum avatar arc biraz marineford benzemiş ama burda tek taraf fairy tail ve saldıran genel natsu :) sonuçta manga adı fairy tail ama keşke fairy tail ustası natsu olsa :) adam okadar uğraşıyor kurmak için tekrar acaba tartarus zamanında nasıl bir ustaydı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.