Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Hastaligin E.N.D ile oldugu tam olarak belli degil ama bennim düsüncem E.N.D ile ilgili oldugu yönünde...Ilerleyen bölümlerde görecegiz bunu...Ayrica doktor demelerinin sebebi bence o sifaci kadin (adini unuttum) neler oldugunu anlayamadigi ve ne yapmasi gerektigini bilmedigi icin olabilir...Sonucta Laxus icin de zamaninda tamamen iyilesti demisti ama görünenen kadariyla tam olarak iyilesemedi...ve kendisi de fiore de belki de kendisinden daha iyisi ile karsilasmadigi icin öyle söylemis olabilir...Tabi dedigim gibi bunlar benim görüslerim...Ne kadar dogru cikar bilinmez....Laxus savasinin sonucunu bende bekliyorum....Eger Laxus ölürse FT power up ile herkesi yok eder yeminle....Arkadaslarini kaybettigi icin...Bakip görecegiz artik... :smile_bilmem:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Lütfen şifacı kadın olmasın lütfen 

NO 

Kadın olursa genç olur = FANSERVİSİ 

473 SPOILER

Laxus , Wahl'ı Yuri'nin büyüsünü kullanıp yeniyor

Freed de yardım ediyor

Gelecek hafta iki bölüm olucak -474&475-
Diğer bölümün ismini daha çeviremediler

+ Doktor lafının üstüne çok basıldı ve Lucy'nin Aquarius anahtarını aramaya gitmesi lazım büyük ihtimalle doktor işi olacak 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dövüşün sonu dışında gayet iyi bir dövüştü Wahl'ın Laxus'a yıldırımla saldırması ve bana yıldırım işlemez ayaklarına gidip kaçmaya bile çalışmaması kısmı rahatsız edici olsa da uzun zaman sonra nakama diye bağırıp çığıran birini görmedik şu dövüş 4 küsür bölüm sürseydi tatından yenmezdi. fena bir dövüş değildi ama O Devasa büyü gücüne sahip kalkanların bir şey yapamadığını görmek hoş değildi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pfff en nefret ettiğim vs olucak 

Kagura alamadı kadını bu iki bücürük mü alcak  ;)

Kalkanlar=Çöp bir Serena'yı merak ediyorduk onu da kullanıp mendil gibi attı gösterirse biraz da August'u gösterir. 

Bu Arc'da Zeref,END,Acnologia gibi karakterler varken kalkanları kim takar ? Mashima'da böyle düşünüyor ki bozuk para gibi harcıyor hepsini.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yuri, Laxus'un büyük dedesi çıktı Laxus'la hiç alakası yok kişiliğinin bence. Yuri'yi başta Sting'e benzetmiştim ama Yuri daha iyi ondan bence boru değil Laxus'un dedesi sonradan onlar büyüyü nasıl kazandı onu merak ediyorum Ft Zero'da onu açıklarlar umarım. Mashima savaşları o kadar uzatmıyor üstüne 2 bölüm yayınlıyor. Daha ne yapsın yani adam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mashima çok çok çok uzattığı kaç tane savaş var hocam? bi precht var oda allahın emri bide mard geer 

Bleach gibi dümdüz savaş okumaktansa kısa kessin konuya odaklasın mangayı bence böyle okumak daha zevkli

Başgan öyle diyon da tatmin ediyo mu dövüşler ? o kadar övdüğü tek başına şehirleri ülkeleri yok edebilen Kalkanların güçlerinin yarısını bile kullanmadan dövüşleri kaybetmeleri Hiro düşman karakterlerin %1 bile hakkını veren bir mangaka değil. Tenrou adası Arc'ında ki dövüşler çok iyiydi 4 ejderin dövüşü 10 numaraydı uzun dövüşleri daha iyi oluyordu Mashima'nın evet ben de Bleach'deki gibi bir dövüşün 5 bölüm sürmesini istemem ama 3 bölüm iyi olurdu yani 2 bölüm yapacaksa da biraz sayfa sayısını çoğaltmalı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mashima Twitter da ; 

"Haftaya ki bölümler süpriz gelişmeler var kendinizi hazırlayın "

Acaba haftaya ne olucak , heycanlandım bak  :whistling:

Galiba ;

>Jelaller gözükecek

>Zeref kıyafeti giymiş olabilir 

>Acnologia 'nın geçmişi

>Neinhart 'ın kim olduğu ortaya çıkar belki :pp

>Ya da Fanservisi  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.