Jump to content

Bleach FC

quincy

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach   Medya bilgisi     Konu       Karakterler Ana Karakterler Soul Society Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)   Arrancarlar

Azcık caps paylaşayım bari :P      

Gotei 13 Kaptanlar...   Yamamato Genryuusai   Soi-Fon   Rojuro Otoribashi   Unahana Ritsu   Hirako Shinji   Kuchiki Byakuya   Komamura Sajin

• Forum Admin

Arşivimi yavaş yavaş tekrar yapmaya başlamışken artık geri dönme zamanı gelmiş demektir  B)

Grimmjow sen nasıl bir şeysin yaaa  :wub:

IeG170o.jpg

DNGlAc1.jpg

BFXzUJP.jpg

jEyw6vs.jpg

OqsrW4T.jpg

Urahara olmadan olmaz  :rolleyes:

QXEk1uQ.jpg

hWvLrnv.jpg

dgZogob.jpg

6wPOAIs.jpg

Tabi Shunsui de lazım buraya  B)

ahd6pmt.jpg

ojwOu9P.png

nXNIel1.jpg

Sonra Stark  :blush:

Wnnsj7H.jpg

Bonusss  :D

4LsDuPI.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FC' nin en tembel üyesi olarak tarihe geçicem sanırım.  :D Bende bi kaç resim paylaşayım.  :ph34r:

Neliel  :8:

n7agAa.jpg

İnoue ve İchigo  :7:  İchime. **-** Bu resimler bir zamanlar profilimi de süslüyordu. *-* Çok tatlılar. :'(

VVGLkn.jpg

PqAoPQ.png

RY4VBG.png

Hollow İchigo.

ogaZGm.jpg

İchigo x İchigo  :12:

AmvqJp.png

Hollow İchigo x İchigo  :24:

Xvjol5.jpg

Daha ne güzel resimler var ama ben buraya atmaya utandım.  :ph34r: Aslında attığım son iki resim Yaoi FCye de olurmuş aslında he. :D Umarım daha sonra daha çok resimle gelirim. T-T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

FC' nin en tembel üyesi olarak tarihe geçicem sanırım.  :D Bende bi kaç resim paylaşayım.  :ph34r:

SEN BAŞ KUMANIN TEĞMENİ OLDUĞUN HALDE NASIL TEMBEL OLABİLİYORSUN? SANA CEZA YARIN ORUCUNU 2 SAAT GEÇ AÇACAKSIN.

AYRICA BU FC'NİN ERKEKLERİ NEREDE? YAOİ PAYLAŞIMI YAPILMIŞ BUNA KARŞI YURİ PAYLAŞAN YOK!

1248173712553_f.jpg

Matsumoto_vs__Orihime_by_Ozmah.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

SEN BAŞ KUMANIN TEĞMENİ OLDUĞUN HALDE NASIL TEMBEL OLABİLİYORSUN? SANA CEZA YARIN ORUCUNU 2 SAAT GEÇ AÇACAKSIN.

AYRICA BU FC'NİN ERKEKLERİ NEREDE? YAOİ PAYLAŞIMI YAPILMIŞ BUNA KARŞI YURİ PAYLAŞAN YOK!

1248173712553_f.jpg

Öyle başı boş bırakırsan olacağı budur  :D Firarı başkanın dönmesi şerefine  :rolleyes:

YUrQwtU.jpg

kKkXX6K.jpg

nFfr52z.jpg

edzeXbz.jpg

w56S2Z5.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1248173712553_f.jpg

:mellow: Kaptaaan ;u; ama ama ben zaten hep tembeldim yani beni Teğmeniniz yaparken söylemiştim hatta siz bile ;u; Taichou yapmayın bana acıyın 2saat mi ama günah günah. xD Belki de Baş Kumanın değil o kumandanın sanırım siz benim baş kumam mı oldunuz şimdi jfjfkfn dur kızma ciddiyim 2saat daha fazla olmasın. :dd Ne dicektim :'D heh belki de baş kumandanın teğmeni olduğumdan bu kadar rahatımdır heuheuehee :'(

Bu arada o yuri paylaşımları.. Taichou savaş mı başlatmak istiyor ? -,- Orihime.mi nelere bulaştırmışlar :o >-<

Editiitit: Olleey >-< bu ileti ilee 500olmuşumm sonunda 5.level resmi bende de var sırf onun için istiyordum :') artık iletilerim daha değerli gıdım gıdım kullanacağım :'( 600olursam o resim gider. T^T Her ne kadar sevmediğim gün içinde olsam da sevineceğim bir şey oldu. -_- Taichouu hoş geldiniz bu aradaaa. :D :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle başı boş bırakırsan olacağı budur  :D Firarı başkanın dönmesi şerefine  :rolleyes:

YUrQwtU.jpg

kKkXX6K.jpg

nFfr52z.jpg

edzeXbz.jpg

w56S2Z5.jpg

Arkamda bıraktığım Bleach&Yurici tayfaya güveniyordum da,güvendiğim dağlara kar yağmış kar..

:mellow: Kaptaaan ;u; ama ama ben zaten hep tembeldim yani beni Teğmeniniz yaparken söylemiştim hatta siz bile ;u; Taichou yapmayın bana acıyın 2saat mi ama günah günah. xD Belki de Baş Kumanın değil o kumandanın sanırım siz benim baş kumam mı oldunuz şimdi jfjfkfn dur kızma ciddiyim 2saat daha fazla olmasın. :dd Ne dicektim :'D heh belki de baş kumandanın teğmeni olduğumdan bu kadar rahatımdır heuheuehee :'(

Bu arada o yuri paylaşımları.. Taichou savaş mı başlatmak istiyor ? -,- Orihime.mi nelere bulaştırmışlar :o >-<

Editiitit: Olleey >-< bu ileti ilee 500olmuşumm sonunda 5.level resmi bende de var sırf onun için istiyordum :') artık iletilerim daha değerli gıdım gıdım kullanacağım :'( 600olursam o resim gider. T^T Her ne kadar sevmediğim gün içinde olsam da sevineceğim bir şey oldu. -_- Taichouu hoş geldiniz bu aradaaa. :D :P

Sadece senin değil Soul Society'nin baş kumandanıyım B) Söylemiştinde bu kadarını tahmin etmiyordum.Cezana biraz daha itiraz edersen sahurla beraber açarsın orucu.

SAVAŞ İSTİYORUM.KAMONNNN.Ama şimdi olmaz.Bi ara yaparız.Orihime yurinin vazgeçilmezidir.En güçlü silah onda çünkü. ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.