Jump to content

kaskas123

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Konumu okuyanlar beni bilir. ben manga yapma hayali olan birisi. buraya her gün çizdiğim resimleri(şimdilik vücudun belli başlı yerleri olsada ilerde gelişeceğine inanıyorum :D) koyacağım. bu

Güzel çizimler , ama sadece göze yüklenme yüz , vücut , el, ayak gibi çizimler yap. hatta bırak tek tek çizmeyi, bütün resimler çiz

hiç kağıtta renklendirme yapmadım ama gördüğüm kadarıyla eğer kuru boya ile yaparsan gölgelendirme güzel olmaz sulu boya ile yap ona alıştır ama renklendirmeyle çok uğraşma hatta hiç çünkü çizimi geli

Posted Images

bir karakterde duyguyu veren gözlerdir göz çizimiyle başlaman güzel, çizimlerinde güzel daha iyi oluyor her seferinde ama sadece kız karakter gözleri çiziyorsun yanında erkek karakter gözleride çizmelisin ikisi birbirinden farklıdır.

gözleri bunlara bakıpta çiziyorum.  http://bunnify.deviantart.com/art/How-to-draw-Shojo-Eyes-24195555

elimde bundan daha fazla göz var. onlarıda çizeceğim. (bu arada ben bunların kız gözü olduğu fark edememiştim :D.  erkek göz resimleri linki varsa atabilirsiniz.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.