Jump to content

Zaraki Kenpachi FC

Cold Dewil

Önerilen İletiler

o saçındaki ziller korkutma amacının yanında dövüşürken rakibinin onu duyması anlamınada geliyor. Yani demek istiyor ki;

"Ciddi anlamda dövüşmeye başladığım zaman o kadar hızlıyım ki beni göremeyebilirsiniz bu güçsüz olduğunuzdan size haksızlık yapılmış gibi olur saçlarıma bu zilleri takıyorum ki göremezseniz bile beni duyabilirsiniz böylece belki karşılık verirsiniz."

ZARAKİ KENPACHİ

Sadist falan diyoruzda adam çok yardımsever çok kaliteli bir adam. Rakibine kendini kestirir saçlarına zil falan takar. Böyle bir adamında fanı olmayalım mı yani ? :angry:

ayrıca göz bandını da unutmamak lazım.. 

ben de  :22:

tumblr_mn1fm9fbnL1soec3yo5_500.gif

tumblr_mn1fm9fbnL1soec3yo1_500.gif

tumblr_mn1fm9fbnL1soec3yo4_500.gif

tumblr_mn1fm9fbnL1soec3yo3_500.gif

tumblr_mn1fm9fbnL1soec3yo2_500.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 74
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Zaraki Kenpachi...     Anlatmaya Gerek bile yok... Sloganımız: "Akıl sağlığı mı? Üzgünüm, doğduğumdan beri böyle bir şeye sahip olduğumu düşünmüyorum" İmzalarımız:

Zaraki Kenpachi's Top 10 Greatest Moments  

Biraz gif  :wub:     Ve resim :) (boyutlar fazla mı büyük ne? O.o)  

Hatalı Açıklama var !

kendisinden korkmaları için saçlarına zil takarak yakında olunca " Ben Geldddiiiiimmmm " şeklinde korkutmalar yaparak,kılıcına bile antilik yapacak coollukda biridir...

Doğrusu Animedede geçer

Kendisinden korkmaları için değil düşmanla daha fazla eğlene bilmek yani düşmanın arkasına geçse dahi düşmana orda olduğunu belli ederek kendisine karşı bi savunma yada atack yapabilcek mi diğede belirterek dövüşü uzatmak asıl amacı !!!

Lütfen üsteki yanlış açıklamayı silelim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ayrıca göz bandını da unutmamak lazım.. 

ben de  :22:

tumblr_mn1fm9fbnL1soec3yo5_500.gif

tumblr_mn1fm9fbnL1soec3yo1_500.gif

tumblr_mn1fm9fbnL1soec3yo4_500.gif

tumblr_mn1fm9fbnL1soec3yo3_500.gif

tumblr_mn1fm9fbnL1soec3yo2_500.gif

Ekledim ;)

Hatalı Açıklama var !

kendisinden korkmaları için saçlarına zil takarak yakında olunca " Ben Geldddiiiiimmmm " şeklinde korkutmalar yaparak,kılıcına bile antilik yapacak coollukda biridir...

Doğrusu Animedede geçer

Kendisinden korkmaları için değil düşmanla daha fazla eğlene bilmek yani düşmanın arkasına geçse dahi düşmana orda olduğunu belli ederek kendisine karşı bi savunma yada atack yapabilcek mi diğede belirterek dövüşü uzatmak asıl amacı !!!

Lütfen üsteki yanlış açıklamayı silelim :)

Düzelttim daha doğrusu ekledim diyebilirim.Çünkü niyeti hem senin dediğin gibi hemde korkutma amacıda var :)

Gerçi o yazıyı öylesine yazmışdım :) Senide eklememi ister misin ? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.