Jump to content

Death Note, Code Geass Hakkında İlginç?

Rosseckx

Önerilen İletiler

• Forum Admin

zaten herşey bizim için yapılıyor B) Türklerin aklını karıştırıp dünyayı ele geçirecekler  -_- bundan teeeeeeee bilmem kaç yıl önce den işleyen bir plan bu :ph34r: ama bizler zeki olduğumuz için hemen gizli mesajları çözüp planlarını suya düşürüyoruz  ;) korkun bizden muahahhhedbhdudc<kasndeofs (kötü kadın gülüşü yapmaya çalışıp şebekleşmek :P )

off gece gece ne güldüm ya  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=qynux0ME6Ac&app=desktop Şunu izler misiniz Biraz ilerlerde ilginç şeyler .s

Oldu olacak burada da yönetimde ilüminati var o zaman :ph34r:   Halil Karahan Profil resminde tek göz... Schneizel profil resminde tek göz... Barış Admin o da tek göz... :ph34r: Tesadüf mü ? Geceleri

Youtube'a girip yorumları okuyordum biri şöyle yazmış Çocuklar duymasının çekim tarihi 2002,  Death Note 2006  yani Death Note yazarı Çocuklar duymasını mı kendine örnek almış ?? Hal-uk Ry-uk   Ligt S

http://www.youtube.com/watch?v=qynux0ME6Ac&app=desktop

Şunu izler misiniz Biraz ilerlerde ilginç şeyler .s

Biraz abartı bir yaklaşım olmuş

Baya güldüm ama beyin yıkama olayı beyin öldürme olarak yazılsa olurdu türk tvsinde yararlı olan program sayısı cok az

Dizilerimizde gençliğe kötü örnek olacak çok şey var ( internet dünyasında bu yazdıgım biraz sacma oldu internet ortamında zaten zehirleniyoruz yeterınce :) ) animeler bile aslında bir nevi düşünce şeklimizi degiştiriyor ( sadece türkiye değil tüm dünya etkileniyor )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz abartı bir yaklaşım olmuş

Baya güldüm ama beyin yıkama olayı beyin öldürme olarak yazılsa olurdu türk tvsinde yararlı olan program sayısı cok az

Dizilerimizde gençliğe kötü örnek olacak çok şey var ( internet dünyasında bu yazdıgım biraz sacma oldu internet ortamında zaten zehirleniyoruz yeterınce :) ) animeler bile aslında bir nevi düşünce şeklimizi degiştiriyor ( sadece türkiye değil tüm dünya etkileniyor )

Yahu şimdi Türk televizyonlarında yapımcılar ne izleniyorsa onu yapıyor, adamlar ekmek parası peşinde. Düşünebiliyor musun bizde orta yaş ve yaşlı kitlesi tarafından bir walking dead, game of thrones izlendiğini ve bu tip rtük'ü çileden çıkaracak sahneleri ve unsurları olan dizilerin bizim ekranlarımızdan izleyen kişilere zevk verebileceğini.(Açıkçası ben Türk filmlerini bile küfür ederek izliyorum, en ufak içkimsi şeyi buzlandırıyorlar.) Reklam reklam reklam derken zaten dizi izlenmez. Yani biz böyle geldik böyle gidiyoruz, televizyonların bundan kurtulması için bir devrim olması gerek Türk televizyonunda :D Savaş verilmesi gerek. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.