Jump to content

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

MSempai

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:wub:  :wub:  :wub:  üşenmedimm..

Yavız. Ötesi yok. Yıl olmuş 2014 hala mal Eren'i merak edenler var. Çirkinin teki o yüzden kimseye foto atmıyor.

Kanka Zeynep abla konusunda sana %100 katılyorumda bence görmesek mi ne :ph34r: Hani aklımda avatardakine benzeyen gözlüklü s,yah saçlı biri geldiği için farklı bir yüzü kaldıramayabiliriz belki de :D

yani nick Civciv olduğuna göre ben de öyle bişey bekliyodum :D

Üye Albümü'ne hiç dikkatli bakmadım şu ana kadar, ondan olabilir :( albüm fotolarını hatırladığım bikaç kişi var: Gizem, Witch, şu yanlış hatırlamıyorsam "ben İrlandalıyım." diyen ama Google'dan foto kullanan eleman, BarbarosOruc aklıma gelenler.

o değil de Ercan bi zamanlar en popüler üye anketlerinde şanım yürüyodu şimdi merak edenim yok, niye böyle oldu  :confused-onion-head-emoticon: 

edit: he bi de İran asıllı bi arkadaş vardı, fotosunu hatırladım ama nickini hatırlayamadım :D

Sorma hacı sende bende popiydik nerden nereye :D

Hacı ama sen bol bol foto attın bayadırda sessiz takılıyorsun milletin hatırlamaması normal :D

Benden niye korkuyorsun :D

Hacı avatarların tırstrıcı bide smile kullanmıyorsun arada :D

Sebasuchan o Ceyda yı diyorsun :D Rapunzel gibi saçları var onun :D

Aaa ben  :o Ben hani  :P  :D

Ayrıca Ercan beni nasıl merak ediyorsun çok şaşırdım :D :D

Bakanı kastetmişdim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aslında senin memleket mersin'de arkadaşlar ile çekildiğim bir resim var, arka fonda deniz gözüküyor bir ara onu yüklerim :D şu mersin'in göbeğindeki kuleye falanda gitmiştim, arkadaşımın kardeşi onun en alt katındaki 2 katlı cafe'de çalışıyordu bir ara ;) otostop yapa yapa mersin'e gitmiştik, ne günlerdi :D

Hayat sana güzel Barış Admin :D Anılara bak yaa :D Benim anılarımdan birisi: Ne günlerdi yaa geçenlerde acilde hasta yakını üstüme yürümüştü :D

Bakanı kastetmişdim :D

Bunu planlıyordun değil mi  <_< İntikamım acı olacak  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yani nick Civciv olduğuna göre ben de öyle bişey bekliyodum :D

Üye Albümü'ne hiç dikkatli bakmadım şu ana kadar, ondan olabilir :( albüm fotolarını hatırladığım bikaç kişi var: Gizem, Witch, şu yanlış hatırlamıyorsam "ben İrlandalıyım." diyen ama Google'dan foto kullanan eleman, BarbarosOruc aklıma gelenler.

o değil de Ercan bi zamanlar en popüler üye anketlerinde şanım yürüyodu şimdi merak edenim yok, niye böyle oldu  :confused-onion-head-emoticon: 

edit: he bi de İran asıllı bi arkadaş vardı, fotosunu hatırladım ama nickini hatırlayamadım :D

B-B-B-Ben fotoğraf mı atmışım?!! Ne zaman?!! Hangi özgüvenle!! Mümkün değil!

Utandım.

Gidip kafamı kuma gömeceğim ve 600 yıl kadar çıkmayacağım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.